Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 (5460. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kk35 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 54 Misafir (5 Mobil) - 49 Masaüstü6 Mobil1 Android
5 sn
233.569
Cevap
1.152
Favori
11.694.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1146 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
8. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 54585459546054615462
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu abd nin zortladığının anlık ıspatı, zig zaglarla(ne düşümde ne çıkışta) sevinç kaplamasın içinizi boşuna adam batıyoruzdan hallice konuştu abd nin batması demek entegre bizim gibi ülkelerinde zortlaması demek orası ayrı mesele kakaya doğru gidiyoz dünyaca..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 4 Mart 2021; 21:30:6 >
  • Ons adam akıllı 1780 seviyelerinde olsa şuan gram 430-440 tlye gelmişti...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

7.51 geçti hayırlı işler..

7,55...

Naci abii hoplamaya baslamıştır ha..? 🤭🤭🤭

• tutununnnnn   

• first_officer F kullanıcısına yanıt

hocam selamlar,

valla faizi dahada artırcaklarsa şimdiden haber versinler halk kepenk indirsin açlıktan gebersin, yabancılarda direk sömürsün devleti

• Naci vuracak şimdi masaya rahat olun 1 ay’a 4.90 kesin bilgi yayalım
  • yine bir 8.50 yoklaması gelir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ytcaydin

yine bir 8.50 yoklaması gelir mi?

gelirse dolardan çıkarım net   

• Bekledim gelmedin 4,90

Söyle bana neyim noksan

Merkez bankası rezervinde yoksan

Ben böyle kadere soksam

• Dünyan piyasalarının güvenli limanı altın değil ABD tahvilleridir.

• euro bi alım fırsatı verir mi sizce?

• tahviller yüzünden TL hem de BTC değer kaybediyor

biden kafayı taktı.

• 6 7 ay once bir ekonomi programinda dinlemistim ismini hatirlayamiyorum ama aynen soyle dedi,

Abd bolca para dagitir faizleri dip yaptirir borsalar siser cokmesin diye daha da verir halka dagitir ama tahvil faizleri yukselir istihdamdan fed sorumlu oldugu icin faizleri yukseltemez cunku rekor issizlik vardir eli kolu baglanir sistem coker

Ama bizde onemli degil altta kalanin cani ciksin istihdam isssizlik neymis bas faizi naci der basariz faizi neyse umarim faiz artisi yapmazlar cunku o faiz artisida bir ise yaramadigi gibi tefecileri daha zengin ederken cocuklarimiza daha col borc birakacagiz

• Ons

• Fed abd ve dünya açısından doğrusunu yapıyor aşırı balonu indiriyor.

Tahvil faizini zaten piyasa belirliyor. Enflasyon artışı beklenirken normal.
    Ha acı çekecek miyiz e çekeceğiz düzgün yönetim olsaydı çekmeyecektik. Bu kadar basit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 4 Mart 2021; 21:53:55 >
  • Ons entübe gg
  • ons ve kriptolar patladı resmen. ONS kaçta duracak belli değil gene -30 -40 mı kapatacak bune

• Tam herşeyi duzeltecekken (!) abd tahvilleri ile terse dönen rüzgar nedeniyle Naci bey sanırım şu an tam da şu durumda.

• Bilerek faizi yükseltiyor ABD yavaş yavaş piyasalardaki balonu söndürüyor. Biden kazanması ülkenin gelmesi hep planlanmış işler bence.

• Bugün para kazanamadık ama en azından kaybetmedik bu piyasada.0.0395 dan reef almıştım hatırlayanlar varsa çöküş başlarken 0.041 den çıkmak zorunda kaldım alım için uygun ortam gelirse yine girebilirim reef 2021in en potansiyelli coinlerinden biri.Dün 7.311 girdiğim dolarları 7.446 dan çıktım bu sabah 7.41 leri görmeme rağmen alım yapmadım 7.39 38 beklediğimden ama son 3 tradeimde neredeyse all in girip 1 haftada %5 kazanmam beni rahatlatıyor şuan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 54585459546054615462
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.