Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 (2511. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: karagulle70 , Özgür_RY , Mbs79 , Mbs79 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 17 Misafir - 19 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
233.115
Cevap
1.148
Favori
11.664.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1144 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
14. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 25092510251125122513
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gidişata bakılırsa 6.500 seviyelerine kadar inebilir
  • Herkese merhaba,bu aralar biraz sessiz kaldım.Piyasaların gidişinden belli olduğu üzere,bir durgunluk söz konusu.Dolar hala aynı şekilde 7,00 TL yi zorluyor.

13 eylül Tcmb toplantısı öncesi piyasalar ikiye bölünmüş durumda.Tcmb son yaptığı kaçamak konışmalarda faizi arttıracağının sinyalini verdi.Yalnız burada Tcmb yi iyi okumak gerekir.Dolar şimdilik aşağı yönlü devam edecek.Toplantıya kadar gide gele 6,70 de değerini korur

Borsa hala direniyor bu hafta borsanın 85.000 seviyesini görmeyi bekliyordum.Büyüj şaşkınlıkla 92-93.000 seviyesin de gidiyor

Piyasalarda ki düşüncelere gelince:

1)Merkez bankası 4-5 puan baz faiz arttıracak.

2)Merkez bankasının elinde ki faiz silahı sınırlı.

Bana kalırsa Tcmb faiz arttırmayacak.

Şimdi asıl konumuza gelirsek.

Kur*Faiz*Sıcak Para üçgeninde sıkıştık.

Yıl sonu,bu kur Ülkeyi çok kötü çarpacak.

Şu an Tcmb elindeki son faiz silahını kullanırsa,battı balık yan gider durumuna geçeceğiz.

5,50 den dolar aldırdığım insanlara selam olsun.

Bizi IMF paklar şu saatten sonra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 5. ay da 57 liraya aldigim bebek bezi suan 92 lira olmus. Ozaman neredeyse 1 senelik stok yaptigima mi sevineyim yoksa fiyatlarin hemen hemen iki katina cikmis olmasina mi uzuleyim bilemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: suicide

5. ay da 57 liraya aldigim bebek bezi suan 92 lira olmus. Ozaman neredeyse 1 senelik stok yaptigima mi sevineyim yoksa fiyatlarin hemen hemen iki katina cikmis olmasina mi uzuleyim bilemedim.
    çoçuk mu var hocam?
  • Dolar 6,58 Türkiye kalkınıyor muhalifler çatlıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Paratic

gidişata bakılırsa 6.500 seviyelerine kadar inebilir

Hayırdır niye indi böyle?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

quote:

Orijinalden alıntı: Paratic

gidişata bakılırsa 6.500 seviyelerine kadar inebilir

Hayırdır niye indi böyle?

Alıntıları Göster
    Piyasa 13 Eylül'deki PPK toplantısını fiyatlıyor sanırım. Faiz arttırımı beklentisi var yine, bu yüzden de dolar tutanlar biz nebze satıp beklemeye geçti. Belirsizlik hakim.
  • ABD'nin savaşı bizle değil Çin'le ve onunla ortaklık ticari bağ kurmak isteyen ana kişilerle.
  • Fulton F kullanıcısına yanıt
    Tamamdır sağolun, ben de tam 6.64ten almıştım şaşırdım inmesine.

• Evet.

• Papazın savcısı değişmiş. Papazı salacaklar anlaşılan. Doların düşmesinin sebebi hikmeti buymuş meğer. Birilerinin kulağına önceden biseyler gitmiş demekti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TinyAngel -- 5 Eylül 2018; 20:43:58 >
  • 6.57-6.58 sağlam destek noktası.
  • Rahibin duruşması ne zaman?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TinyAngel

Papazın savcısı değişmiş. Papazı salacaklar anlaşılan. Doların düşmesinin sebebi hikmeti buymuş meğer. Birilerinin kulağına önceden biseyler gitmiş demekti.
    Davayı gören hakim değil iddianameyi yazan savcının yeri değişmiş, daha iki gün önce yargı kimseden enir almaz deyip iki gün sonra salamazlar zaten dediğim gibi savcı giden hakim değil.

Dalgalanmanın sebebi belli değil sürekli çıkış da olmaz az bir düşüş yaşanan.

• quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

Davayı gören hakim değil iddianameyi yazan savcının yeri değişmiş, daha iki gün önce yargı kimseden enir almaz deyip iki gün sonra salamazlar zaten dediğim gibi savcı giden hakim değil.

Dalgalanmanın sebebi belli değil sürekli çıkış da olmaz az bir düşüş yaşanan.

Alıntıları Göster
    Olayı bizde biliyoruz maç ortasında hakem değişmemiş ama ne hikmetse teknik direktör değişmiş. Maçın seyri nasıl olacak hep birlikte izleyeceğiz.

Ama geçmişte bunun örnekleri var. 6-7 yıl öncelere bakmak gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TinyAngel -- 5 Eylül 2018; 21:28:20 >

• Inanilmaz ama 1 hafta once 51 tl olan peynirin kilosu 57 lira olmus... Bildigin hiperenflasyon.

• mitokondrioglukadayi kullanıcısına yanıt
    6 lirada bisey mi

Bayramdan beridir hergun boyle liste gidiyor magazalara. Isyan ettiler artik

• quote:

Orijinalden alıntı: mitokondrioglukadayi

Inanilmaz ama 1 hafta once 51 tl olan peynirin kilosu 57 lira olmus... Bildigin hiperenflasyon.
    hocam mevcut kuru göz önüne alırsak 6 lira çok ufak bir zam olmuş zamcık diyebiliriz
  • Türkiye'den göç eden kişi sayısı geçen yıl 2016'ya göre yüzde 42,5'lik artışla 253 bin 640 olarak kayıtlara geçti. Bu nüfusun yüzde 54'ü erkekler, yüzde 46'sı kadınlar olarak belirlendi.

İnsanlar gidiyor, bunlar nitelikli ve zengin insanlar

• 
Sayfa: önceki 25092510251125122513
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.