Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 (4646. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
21 Misafir (2 Mobil) - 19 Masaüstü2 Mobil
5 sn
233.550
Cevap
1.152
Favori
11.693.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1146 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
86. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 46444645464646474648
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Espa

Kaç aydır artmıyordu şimdi artması manidar. Ben Kasım ayındaki toplantı da politika faizinin artacağı şeklinde yorumluyorum bu durumu. YTD.

Emin misiniz artmadığına ? Garanti Bankası kullanıyorum. Geçen ay Kredi başvurusu yaptım 50 bin TL yi 36 ay 1.71 den teklif ettiler... Aynı krediyi Haziran ayında 1.09 dan çekmiştim.... Her ay düzenli faizler arttı geri planda... Bu arada bu ay tahminler faizlerin artırılacağı yönünde...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burada bahsi geçen kredi faizi değil, ek hesap ve kredi kartları gecikme-borç faizleri. Bunların faizi kredi faizleri gibi sık sık oynamaz.

Kredi kartının dönem borcunun hepsini yatırmazsanız geri kalan kısmı borçlandırılır mesela, bu onun faizi. Türkiye'de çoğu kişi kredi kartının asgari tutarını zar zor yatırabildiği için çok kişiyi ilgilendiriyor bu durum.

• Erdoğan gençlere ve kadınlara sordu: Seçimden önce seçim kazanmaya var mısınız?

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Samsun 19 Mayıs Stadyumunda yapılan 7. AKP Olağan Kongresine katıldı. Partisinin üye sayısının 11 milyonu geçtiğini ifade eden Erdoğan, stadyumda bulunan kadınlara ve gençlere "Seçimden önce seçim kazanmaya var mısınız?" diye sordu.

https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem/erdogan-genclere-ve-kadinlara-sordu-secimden-once-secim-kazanmaya-var-misiniz-6107266/

MAKE SHAHSIM REIS AGAİN!🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 

• quote:

Burada bahsi geçen kredi faizi değil, ek hesap ve kredi kartları gecikme-borç faizleri. Bunların faizi kredi faizleri gibi sık sık oynamaz.

Kredi kartının dönem borcunun hepsini yatırmazsanız geri kalan kısmı borçlandırılır mesela, bu onun faizi. Türkiye'de çoğu kişi kredi kartının asgari tutarını zar zor yatırabildiği için çok kişiyi ilgilendiriyor bu durum.

Geçen hafta garanti bankasına gidip konuştum. Kredi faizin de inidirim için. 1.46 dan teklif etmişler di 1.3 civarına düşürmek için.... Şube müdürü insiyatif kullanarak bile faizi düşürtemedim. Bankacı batık kredi ve Kredi kartlarının olduğunu ve yeni kredi başvurularında kılı kırk yaratarak kredi verdiklerini söyledi.... Şuan bankalar batık kredilerden dolayı kredi ve kredi kartı vermekte zorlanıyorlar... Gecikme faizlerinin artma sebebi bu olabilir. Birçok kredi geri dönmüyormuş.... Bankadaki bayanw baya dert yandı bana krediyi çekmeden kalktım masadan🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 

• Onun da etkisi olabilir. Kredi çekmeyenler/çekemeyenler ek hesap ve kredi kartlarına yüklendi oradaki batıklar da artacak bu gidişle... Gerçi bu piyasada da TL borcu döviz borcundan iyidir🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 

• quote:

Onun da etkisi olabilir. Kredi çekmeyenler/çekemeyenler ek hesap ve kredi kartlarına yüklendi oradaki batıklar da artacak bu gidişle... Gerçi bu piyasada da TL borcu döviz borcundan iyidir 

Batık krediler çok hocam bugünler daha iyi günler... Bankalar zararı minimize etmek için Faiz artırıyorlar...

• murat muratoglu bu sene dolar 9 sayısın görmez diyo bakalım 2020 gene süpriz yaparmı🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 

• quote:

Orijinalden alıntı: Sokrates 1983

Emin misiniz artmadığına ? Garanti Bankası kullanıyorum. Geçen ay Kredi başvurusu yaptım 50 bin TL yi 36 ay 1.71 den teklif ettiler... Aynı krediyi Haziran ayında 1.09 dan çekmiştim.... Her ay düzenli faizler arttı geri planda... Bu arada bu ay tahminler faizlerin artırılacağı yönünde...

Alıntıları Göster

Garantiden bugün gelen mesaj...

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F865E73CD

murat muratoglu bu sene dolar 9 sayısın görmez diyo bakalım 2020 gene süpriz yaparmı 

Merkez Bankası faizi 600-700 puan artırırsa görmez diyor... Ama Zor ihtimal belki 9 u görmez diyeceğim ama o da zor şuan için 🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 

• 2020 süprizlerle dolu hocam bakalım nolacak

• first_officer F kullanıcısına yanıt

Bankalar zarar yazıyor hocam batık kredi/kredi kartı almış başını gidiyor.... Faiz artırım kararı gayet doğal... Ekonominin süper olduğunun göstergesi aslında bu mesajlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Sokrates 1983

Merkez Bankası faizi 600-700 puan artırırsa görmez diyor... Ama Zor ihtimal belki 9 u görmez diyeceğim ama o da zor şuan için  

Alıntıları Göster

Daha bir hafta öncesi aynı zat-ı muhterem 8 i de görmez diyodu... sonuç...?

inanalımmı..? 🤭🙄

• quote:

murat muratoglu bu sene dolar 9 sayısın görmez diyo bakalım 2020 gene süpriz yaparmı 

gecen hafta bu sene sonunu 8 i gormeden kapatir diyodu.. ne oldu..? tutturamayınca simdi 9 mu yapmış..? 😆

• quote:

Orijinalden alıntı: first_officer

Daha bir hafta öncesi aynı zat-ı muhterem 8 i de görmez diyodu... sonuç...?

inanalımmı..? 🤭🙄

Alıntıları Göster

Hocam Murat Muratoğlu Tayyip Erdoğan'ın Fransa'ya Almanya'ya atar yapacağını hesaplayamadı. Yoksa demezdi dolar yıl sonu 8 TL'nin altında kalacak diye.... Bugün Tayyip Erdoğan'ın konuşmasını dinledim bu ülkede dolar 20 TL bile olur. Adam hâlâ şu kadar ülkeye yardım ettik. Şöyle iyiyiz böyle iyiyiz hayal satıyor millete resmen.... Neyse biz gerçekleri görüyoruz ya o yeter 🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 

• Bunlar daha da faizleri yükseltmeden yüklü kredi çekip döviz ve altın mı alsam diyorum

• Football Always kullanıcısına yanıt

genede dikkat et hocam bu sene merkez bankasıda ne yaptını bilmiyo dikkatli ol🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 

• quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

Bunlar daha da faizleri yükseltmeden yüklü kredi çekip döviz ve altın mı alsam diyorum

yazın zaten almamışmiydin..?

odemesi bitmemistir onun..?

• quote:

genede dikkat et hocam bu sene merkez bankasıda ne yaptını bilmiyo dikkatli ol 

15 mart 2020 günü 64000 liralık gram altın alımı yaptım, diger alımlarıma girmiyorum sırf bu nokta için konuşuyorum, 205 gram altın almıştım o gün, şu an 205 gram altın 7 ayda ne ediyor? Hesap çok net

• quote:

Orijinalden alıntı: first_officer

yazın zaten almamışmiydin..?

odemesi bitmemistir onun..?

Alıntıları Göster

Sorun değil tekrar çekerim, döviz ve altına bağlayınca kendi kendine ödüyor kredi

• Football Always kullanıcısına yanıt

dogru söylüyosun ama faiz beklentisi var ben orayı vurgulamamya çalışyorum merkez bankası bu sene ne yaptını bilmiyor gibi geliyor bana

• 
Sayfa: önceki 46444645464646474648
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.