Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (6198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Look At Me , Johnwick4 , leftercan1907 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 26 Misafir - 28 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
235.388
Cevap
1.165
Favori
11.781.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
32. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 61966197619861996200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

işte o vakitler bitcoini bir ödeme aracı olarak pazarlıyorlardı. artık bir ödeme aracı olmaktan çıktı.

• Biz #128MilyarDolarNerede diye sorarken,
    10 milyon insan iş derdindeyken,
    milyonlar yoksullukla, covid ile baş etme derdindeyken,
    onlar, mafya fraksiyonları üstünden bir birlerini alt etme derdindeler.
    Tiksindiren bir taht kavgası bu... 🤔

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozbey08 kullanıcısına yanıt
    yakın gelecekte fiziki paranın hiç şansı yok. hayatın büyük kısmı sayısallaşacak. bilim-kurgu filmlerinde gördüğümüz sayısal para tek ödeme aygıtı olacak. hatta ödeme retina okuması veya parmak izi ile olacak falan fıstık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 22 Mayıs 2021; 14:49:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1234Rambo kullanıcısına yanıt

sayısal para zaten var. banka hesabında sayılarla gördüğün şey sayısal para işte. kredi kartından harcadığın para fiziki para mı,oda sayısal para

• ozbey08 kullanıcısına yanıt
    elinizde tutacağınız kağıt parayı kastediyorum. bitecek o.

• sizde de forum gidip geliyor mu?

• mini sürüm kullananları, normal sürüme atmaya çalışıyorlar sanırım.

• Dellialli D kullanıcısına yanıt

Rizeliler çıkarcıdır, AKP'yi destekliyorlar çünkü onların orada yerel kaçakçılık ağı var. Özellikle Rize'nin ilçelerinde aleni bir şekilde Gürcistan sigarası, içkisi görebilirsiniz. Daha uzman kişiler Gürcistan'dan araba alıp kullanırlar, bir üst seviyesi Gürcistan'dan aldıkları arabaları bir şekilde satarlar. Nasıl yapıyorlar hiçbir fikrim yok ama birkaç yıl önce Rize'li biri piyasa fiyatının altında Gürcistan plakalı ama Türkiye'ye kaydedilmiş bir araba hallederiz filan diyordu. Şimdi AKP giderse bunları yapamazlar hele gündüz gözü bir markette Gürcü sigarası içkisi satamazsın ancak yürek yemiş olmak lazım. Lakin AKP'nin kodamanları içinde Rize ayrı bir yiyecek deposu. Bence AKP, Rize konusunda çok ince bir ipte yürüyor ilk önce yaylalardaki evleri yıktı, şimdi İkizdere. Rize'ye herşey yap ama çıkarına dokunma.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

mini sürüm kullananları, normal sürüme atmaya çalışıyorlar sanırım.
    Mini sürüm candır. Forumu başka bir sürümle kullanabileceğimi zannetmiyorum.

Evet az evvel hata verdi birkaç kez.

• "Sözcü yazarı Murat Muratoğlu, Türkiye’deki hayat şartlarını eleştirdiği bugünkü yazısında, “Türkiye'de yaşayanlar için amaç artık yaşam kalitesini artırabilmek değil, sadece yaşamak… Geçim derdinde olan insanlar için özgürlükler, hak, hukuk, adalet gibi kavramlar haliyle ikinci plana itilir… Nüfusunun yarısının asgari ücrete talim ettiği bir ülkede çalışanlar artık modern köle… Asgari ücret ile çalışanların elde ettiği gelir bırakın temel ihtiyaçları karşılamayı, insan haysiyetine yaraşır geçim koşullarını sağlayacak tutarın da gerisinde” değerlendirmesinde bulundu."

https://t24.com.tr/haber/sozcu-yazari-nufusunun-yarisinin-asgari-ucrete-talim-ettigi-bir-ulkede-calisanlar-artik-modern-kole,953998

• quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

"Sözcü yazarı Murat Muratoğlu, Türkiye’deki hayat şartlarını eleştirdiği bugünkü yazısında, “Türkiye'de yaşayanlar için amaç artık yaşam kalitesini artırabilmek değil, sadece yaşamak… Geçim derdinde olan insanlar için özgürlükler, hak, hukuk, adalet gibi kavramlar haliyle ikinci plana itilir… Nüfusunun yarısının asgari ücrete talim ettiği bir ülkede çalışanlar artık modern köle… Asgari ücret ile çalışanların elde ettiği gelir bırakın temel ihtiyaçları karşılamayı, insan haysiyetine yaraşır geçim koşullarını sağlayacak tutarın da gerisinde” değerlendirmesinde bulundu."

https://t24.com.tr/haber/sozcu-yazari-nufusunun-yarisinin-asgari-ucrete-talim-ettigi-bir-ulkede-calisanlar-artik-modern-kole,953998
    🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

• Ülkenin ekonomisini maliye ve para politikaları üzerinden isteğimiz kadar konuşalım, nihayetinde bu hale getirenler yerlerinde durduğu sürece çözüme/iyileşmeye ve ilerlemeye gitmemiz mümkün değil... 🙄

• Türkiye'de gerçek üniversite sayısı 10'u geçmez.
    Diğerleri; resmi, diplomalı işsiz üretme merkezidir.🙄

• quote:

Orijinalden alıntı: first_officer

Türkiye'de gerçek üniversite sayısı 10'u geçmez.
    Diğerleri; resmi, diplomalı işsiz üretme merkezidir.🙄

Aynen. valla 1990 yıllarındaki Anadolu ve Fen liselerinin eğitim kalitesi şuan 100 tane sözde üviversiteden daha kaliteliydi,daha nitelikliydi.

• Bist hisselerinden ekmek yiyemiyoruz malüm partinin icratleri yüzünden borsamız dolar bazlı grafikte sürekli aşağı yönde gidiyor.

işte bu sebepten ötürü ben yabancı hisse almaya karar verdim. şimdi benim yabancı hisse senedi fon yatırımım zaten var.lakin ben en çok temettü veren yabancı hisse senedi peşindeyim.

bakın mesela bu hisse %37 temettü vermiş. işte böyle bol keseden dolar dağıtan hisseler istiyorum. lakin bu yabancı şirketler yabancı ülke vatandaşlarına temettü ödüyor değil mi?

https://www.google.com/finance/quote/SSSS:NASDAQ?sa=X&ved=2ahUKEwitxtznvd3wAhUFwQIHHaZADnkQ_AUoAXoECAEQAw

bir de en düşük komisyonla yabancı hisse hangi banka veya aracı kurumdan alınıyor?

• Kanal İstanbul'a derhal kazma vurulacak: Çünkü para çok.

Son 20 yılın en düşük öğretmen ataması yapılacak: Çünkü para yok. ⭐

• first_officer F kullanıcısına yanıt

Lütfen ama, sayın Cb bunun açıklamasını aşağıdaki cümle ile yaptı zamanında. Hakkını yemeyin.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Bizde ne yazık ki üniversiteye yerleşen öğrenci hayatının artık garanti altına alındığına inanıyor. Dünyanın hiçbir yerinde her üniversite mezunu işe yerleşir diye kural yok" dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 22 Mayıs 2021; 17:55:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

Bist hisselerinden ekmek yiyemiyoruz malüm partinin icratleri yüzünden borsamız dolar bazlı grafikte sürekli aşağı yönde gidiyor.

işte bu sebepten ötürü ben yabancı hisse almaya karar verdim. şimdi benim yabancı hisse senedi fon yatırımım zaten var.lakin ben en çok temettü veren yabancı hisse senedi peşindeyim.

bakın mesela bu hisse %37 temettü vermiş. işte böyle bol keseden dolar dağıtan hisseler istiyorum. lakin bu yabancı şirketler yabancı ülke vatandaşlarına temettü ödüyor değil mi?

https://www.google.com/finance/quote/SSSS:NASDAQ?sa=X&ved=2ahUKEwitxtznvd3wAhUFwQIHHaZADnkQ_AUoAXoECAEQAw

bir de en düşük komisyonla yabancı hisse hangi banka veya aracı kurumdan alınıyor?

Kendi adına konuş 2 haftadır 300 bin lirayı 500 bin yaptım bistde.

Ex ortağımda iyi para kazandı ellalam @xmxksk 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinirli ve Süratli -- 22 Mayıs 2021; 18:15:58 >

• Arkadaslar online altin doviz alim satim yapmak icin fibabank fx kulnanan varmi ? Biraz bilgi verebilirmi

• Kendi imkanlarınızla yerli fonlardan daha fazla kazanmak mümkün. Ben bir ara TKF ile yarış yapmıştım, onların portföyündeki hisseleri düşük alıp yüksek sata sata çok cüzi bir parayla haftada %20 kazanmıştım. TKF ayda %5 kazandırmıştı. Hangi hisse böyle 300 bin'i 500 bin yaptı yav bizde faydalanalım. 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• 
Sayfa: önceki 61966197619861996200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.