Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (6194. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: leftercan1907 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 31 Misafir (2 Mobil) - 30 Masaüstü2 Mobil
5 sn
235.475
Cevap
1.165
Favori
11.784.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 61926193619461956196
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    599 TL Yatırdığım para 597 olmuş hocam siz baya yanlış anlamışsınız

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdRenaLime

alttan toplucaklar

Çin'i takip eden haberi erken aldı, short pozisyonları görseniz alacaklarını aldılar, bugün 37-38 altını zorlayıp zorlamayacağını görmeden kıllarını kıpırdatmazlar.

• M4M00D kullanıcısına yanıt

ahahahahaha hocam bir anlığına sizi milyoner yaptım. bir fonun değeri 599 olarak anladım🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AdRenaLime kullanıcısına yanıt
    Keşke milyoner olsam da coin piyasasinda havaya uçan 500 dolara üzülmesem

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Fransızlar bizi kıskanıyordu değil mi, o kadar çok ülke kıskanıyor ki ayırt edemiyoruz

adamlar asgari ücret vermişler

• M4M00D kullanıcısına yanıt

IJP nasıl gitsin kripto paralar dökülüyor. baksana kripto paralar düşünce hemen bu iş için kullanılan ekran kartlarını satabilir miyiz diyenler türedi.

BLOCKCHAİN  teknolojileri fonunun yukarı gitmesi için bu iş için kullanılan ekipmanlara olan talep artması gerekiyor. Çin hükümetinin kriipto paralar alış için kullanılamaz demesi kürek satışlarına olan talebi bir anda durdurdu. bu fon artık ilerlemeyebilir. ilerlese bile çok yavaş ilerler gibi.

• ozbey08 kullanıcısına yanıt
    Elime attığım çöktü kriptoda öldüm. Altın vuruş yapamadığım sürece param pul oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M4M00D -- 21 Mayıs 2021; 18:59:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M4M00D

Elime attığım çöktü kriptoda öldüm. Altın vuruş yapamadığım sürece param pul oldu

En güvenlisi altın gümüş gibi emtialar artı döviz hocam.. Kripto para hikaye çok ocak söndürür... Dolara 3 hafta önce 8.16 dan girdik bekliyoruz şuan 3500 TL kar var ama satmiyorum fiziki dolarda bekliyorum 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥  Bakalım döviz ne zaman artacak şuan doları öyle bir baskiliyorlar ki kaç gündür 8.40 dan dönüyor...

• Mesaj açık ve net bence. Finansal Pozisyonları buna göre almak lazım kanaatindeyim.

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

• quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Mesaj açık ve net bence. Finansal Pozisyonları buna göre almak lazım kanaatindeyim.

Mesajı haftalar öncesinden aldık fiziki dolarda bekliyoruz hocam... 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• coin piyasası yine diplerde 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• quote:

geçmiş olsun. piyasa yine bir nebze toparlar kendini.

• Dellialli D kullanıcısına yanıt
    Hodl devam yapacak bir şey yok.

• Sayın Cb : Yakında petrol ve doğalgaz müjdeleri duyarsanız şaşırmayın.

• Sadece 9-10bin lira kazanmak için mi dolar 9 lira olsun istiyorsunuz Allah akıl fikir versin 😂

Pazartesi 8.40dan bozdum (korkup yarısını bozabildim) ve borsaya girdim 38 bin lira civarı kazandım (%12) ve bugun hepsinden çıktım. Şuan dolar alsam 4bin dolar artıdayım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 4-6 bin TL arası kaybettim öldürmez üzer en fazla hocam o parayı da unuturum satmam inat

• quote:

Orijinalden alıntı: metinTasci

Sadece 9-10bin lira kazanmak için mi dolar 9 lira olsun istiyorsunuz Allah akıl fikir versin 😂

Pazartesi 8.40dan bozdum (korkup yarısını bozabildim) ve borsaya girdim 38 bin lira civarı kazandım (%12) ve bugun hepsinden çıktım. Şuan dolar alsam 4bin dolar artıdayım.

Ne alaka sadece kar yapmak değil alım gücümü korumak için dolardayim dostum... Kumarhane bize göre değil yakında orayı da coin piyasası gibi patlatırlar 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• quote:

sen en iyise petrol ve emtia fonu al. sen aldığın için düşerse bari vatana millete büyük faydan dokunur. millet ucuz ucuz deposunu doldurur senin sayende 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• quote:

4-6 bin TL arası kaybettim öldürmez üzer en fazla hocam o parayı da unuturum satmam inat

bende onu diyorum. yine toparlar. zarardan çıkarsın en azından. hep düşüp kalkıyor bu piyasa. çin yine amerika ile didişir ve coin piyasası yine canım cicim olur.

• Dellialli D kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam ölümüne hodl

• 
Sayfa: önceki 61926193619461956196
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.