Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (6521. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
27 Misafir (2 Mobil) - 25 Masaüstü2 Mobil
5 sn
235.337
Cevap
1.165
Favori
11.778.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
36. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 65196520652165226523
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hangi mb bu? 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 bizim Şahap abi ise, 0.25 için zaten açıklama yapmasın dalga mı geçiyon ağa derler.

%1 içinde teknik olarak "yemez" diyorum duygusal olarak "ekmek parası ne yapalım indir dediler indirdik" diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 10 Ağustos 2021; 20:5:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥Genç Borsacıyoutube
    Borsacı dede en büyük sırrını anlattı
    https://www.youtube.com/watch?v=lMDufGp3aIM
  • Kuveytturkte bugün dolar alım satım arası makası artmış.
    Diğer bankalar da böyle miydi
    Cuma gününe bi atraksiyon olur mu bilmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkat -- 10 Ağustos 2021; 20:16:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M4M00D

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

mina binance listeleme geldi 3.8 e kadar iğne attı şimdi 2.8-2.9 aralığında hodl ve stake devam hedefim daha yukarısı  

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Nasıl görüyorsun hocam geleceğini?

• sarkat kullanıcısına yanıt

Persembe günü saat 2 ye kadar normal durum..

İçeriden tüyo yu alanlar voleyi vurur..

Volume 67822..

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• Reis gerekli yerlere mesajımı ilettim diyerek röportaj yapmıştı geçtiğimiz günlerde.

Perşembe günü faiz indirmeye çalışacaklar muhtemelen. Sonrasını, yaşayıp göreceğiz...

• Projesini incele derim ben önünü açık görüyorum ekip bir salaklık yapmaz ise casper ve mina iyi yerlere gelecektir diye ümit ediyorum ytd

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥Para Ustası - Ekonomi, Borsa ve Kişisel Finansyoutube
    Bu videoda 'Babilin en zengin adamı' kitabından esinlenmiş para kazanmak ve zenginlik hakkında 3 sırrı açıklayacağım. Borsadaki yatırım stratejilerine ve hangi senetlere yatırımın getirisi en yüksek gibi konulara varmadan önce, bazı temel ve önemli konuları işleyeceğim ilk önce kanalımda. O yüzden bu videodaki içerikler çok önemli. Bu ilk videolarım kişisel finans alanının temellerini işleyecek ve bundan sonra bireysel yatırımın temellerine geçeceğiz. Her uzun yolculuk ufak bir adımla başlar derler: Bu ilk videolardaki önerilerim sizin zenginliğe ve maddi yönden daha güzel bir hayata ilk adımı atmanızda destekleyecek. Mesela sadece bu videodaki önerilerimi uygularsanız bile, büyük olasılıkla daha fazla para kazanabilirsiniz! Para Ustası kanalında sizler için para, zenginlik, yatırım, borsa, kişisel finans, kişisel gelişim gibi konular hakkında videolar paylaşıyorum. Copyright Info: Animationsoftware: Videoscribe Music: Ross Bugden - Music: Elevance https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/ https://www.youtube.com/watch?v=moT39dADMSk Photos in the Thumbnail: Left one (Copyright free): https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Nuremberg_chronicles_-_f_24v.png?uselang=de Right one: Photoshop library (Copyright free) This video is 100% my own work (Script, animation, narration).
    https://www.youtube.com/watch?v=TPrnsjSdtfs
  • ozbey08 kullanıcısına yanıt

ditaş ve tuğçelik takibimde olacak.

Düşünceleriniz çok güzel, yabancı yatırımcının gelip büyük firmaları ve bankaları kaldırmaları gerekiyor, izleyip görelim zaman neler getirecek.

Şu an EFT'lere göz atıyorum. Döviz bazlı yatırım yapmak aklımın bir köşesinde ne zamandır. Karar veremedim henüz, öneriniz varsa bakmak isterim.

• abi yemin ediyorum Allah bu ülkede yaşayan insanlara yeminle sabır versin başka bir şey demiyorum.

Artık haberleri izlemiyorum. Twitter vs burayada fazla girmeyim diyorum. Nasıl bir ülke arkadaş her taraf afganı surisi dolu. Elini kolunu sallaya sallaya adamlar geliyor. Yaptıkları pislikleri yazmıyorum bile deliriyorum şuan.

Bu durum böyleyken ekonomi hiç düşünemiyorum bile. delirdim iyice

• first_officer F kullanıcısına yanıt
    şu an , en baba sorunlardan biri bu yazdığınız. fütursuzca borç alıyorlar. hepsini bize takacaklar. ama ses yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • svs S kullanıcısına yanıt
    valla çekirdek bana dokunuyor, cips aldım ben de. perşembe günü film gibi izleyeceğiz sanırım. şaka gibi ama , cidden faizleri indirme gibi bir niyetleri var. bu kadar uyarı yapıldı ama indirsinler madem. film izler gibi cipsle beraber, takılırız.

ytd

• MRVT_ kullanıcısına yanıt

dışarıda yaşayan için ve yabancılar için çok güzel bir ülke. Ama kendi vatandaşına zor gerçekten.

• yabancı hisse senedi fonu olarak geleceği olan uzun vadeli yatırım için uygun

ıpj-iş portföy elektrikli araçlar karma fonu

ıtp-iş portföy teknoloji karma fonu

IJZ - İŞ PORTFÖY SİBER GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ DEĞİŞKEN FON

birde sağlık sektörü fonları vardı ama o işin ekmeğini yiyen yedi. aşı şirketlerinin hisseleri çok şişmiş durumda.

• NorveçliMühendis kullanıcısına yanıt
    Niye deliriyorsunuz , delirmesi gereken tek kişi bahçeli , büyük ortağı sayesinde Türkiye'de Türk kalmadı, ustunede 10 yaşından küçük türk çocuklarina kıyıda köşede taciz ediyorlar, kimi çocuk söylemiyor korkuyor,bu nedenle milliyetçi oyları kalmadı,

Evet çok saçma haberler var ülke delik deşik 10 milyon aşısız mülteci geziyor, aşı olmayana yasak kime türk kimliğine , bravo bu beyin

https://www.mynet.com/cift-doz-asi-olmayanlara-acil-yaptirim-cagrisi-110106840910

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redferrari -- 10 Ağustos 2021; 23:17:42 >
  • Enparada döviz kurlarında şu an dolar alış 8,76 satış 8,49

bunlar dalga falan mı geçiyor millet nasıl dolar al sat yapıyor hal böyleyse eğer biri bana açıklayabilir mi 8,61 dolar şu an alışı pahalidan üstüne birde yetmiyomuş gibi satışıda ucuzdan veriyo böyle iş mi olur?

• redferrari R kullanıcısına yanıt

Suriye de Esat rejimi laikliği benimsemiş bir rejimdi. yani Suriye de kadınlar o kadar da kapalı değiller. başı açık kadın da varimini eteklisi de.

yani Suriyeliler nispeten bizim ülkemize rahat uyum sağlayabilirler.

Ama asıl tehlike Afganlar,çünkü Afganistan da Burka giymeden kadınlar dışarı çıkamaz. kadınların gözleri dahi gözükmüyor Afgan taliban rejiminde.

şimdi bu Afganlar ülkemize gelince aşırı cinsel açlık içinde olacaklar. bu yüzden böyle sapıklıklar yapıyorlar.

bu Afganlar turizm bölgelerinde çok büyük skandallara imza atabilirler benden söylemesi.

Sığınmacı Afgan gazeteci yazdı, şerefsiz Google da türk kadını aratiyirmus, göğüsleri acıkmış, iktidar değişirse bu adam hapse atılmalı, sonra özür diledi sikistirmislardir yönetimde essek değil ya

Suriyeliler o kadar değil gidip Suriye'den bir kızla evlenebiliyorlar, adganlarla ABD bile başa çıkamadı, adamlar tam otomatik serseri gibi, ülke batar abi afganlarla , pis mı pis Pakistan bile yapamıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redferrari -- 10 Ağustos 2021; 23:32:40 >
    malum siyaset yüzünden öyle bir iklim oluştu ki, saldırıya uğrayan türk vatandaşını haksız çıkarabilirler. afgana vb. söz edilemiyor. akp kalırsa, kanun bile çıkarabilirler bu konuda. akpnin ilk seçimde gitmesi, giderken de bunları yanında götürmesi lazım.

demografik yapı çok hassastır. dengelerle oynamak beka sorunu olur, bizim gibi ülkelerde. çok sıkıntılı işler oluyor maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 10 Ağustos 2021; 23:43:52 >
  • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 11 Ağustos Çarşamba akşamı saat 21.00’de, Kanal D ve CNN TÜRK ortak yayınına konuk olacak.

Bakalım neler diyecek

• 
Sayfa: önceki 65196520652165226523
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.