Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (6108. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 11 Misafir - 13 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
235.392
Cevap
1.165
Favori
11.781.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
33. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 61066107610861096110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kurlar ve faizler dengeye oturmuş, istikrarsız görüntü kaybolmaya başlamış görünüyor. Tüketici güven endeksi yükselmeye, işsizlik oranları hızla düşmeye devam etmekte. Kısa sürede enflasyon oranlarını da düşürdük mü, turizm gelirleri ile birlikte güzel bir sezon geçireceğiz gibi gözüküyor. Elbette bunda hükümetin pandemi yönetimindeki başarısı başrolü oynuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ldr1907

Kurlar ve faizler dengeye oturmuş, istikrarsız görüntü kaybolmaya başlamış görünüyor. Tüketici güven endeksi yükselmeye, işsizlik oranları hızla düşmeye devam etmekte. Kısa sürede enflasyon oranlarını da düşürdük mü, turizm gelirleri ile birlikte güzel bir sezon geçireceğiz gibi gözüküyor. Elbette bunda hükümetin pandemi yönetimindeki başarısı başrolü oynuyor.

Şu dediğine akp liler bile inanmıyor bulduğu parayı dolara gömüyor hemde bi heyecan yapıyorlar alırlarken o biçim. Güven olsa koşa koşa dolar almaya gitmez kimse.

• Sandık ortaya koyulduğu zaman görürüz kim neye inanıyormuş? Siz bu aziz milletin ferasetini ve sağduyusunu çok hafife alıyorsunuz. Milli irade sandıkta gereken cevabı verecektir.

• ldr1907 kullanıcısına yanıt

Bizde bu aziz milletin mensubuyuz kardeş ermenistan vatandaşı falan değiliz. Dolar alamayı beceremeyen ihtiyar akrabalarıma dolar almaktan bıktım artık ben.

• Gençler bu ülkeyi, bu milleti siz kurtacaksınız.

Öyle vahşi bir düzen kurmuşlar ki ; 2021 yılında, %40 enflasyonda, en düşük kiranın 1000 TLden başladığı ülkede, 1600 TL emekli maaşı verip 210 TL elektrik faturası yolluyorlar 60 yaşında tek başına yaşayan yaşlı insana.

Kullanım 60 TL. Fatura 210 TL. İşte Türkiye.

Bir millete böyle zulüm ediyorlar, gençler. Bir millet zenginlere hizmetkar yapıldı böyle. Zenginler ve çıkar gruplarına çalışıyor bir millet, bu ZALİMLERİN DOSTU iktidar yüzünden.

• BlackGhost12 kullanıcısına yanıt

gençler tiktokcu olmuş :D

• tayyip, israil sağolsun yine boşluk buldu din iman diye geçiştiriyor.

oradaki Filistinliler orjinal filistinli değil. Araplaştırılmış filistinliler ve orada yaşananların DİN ile alakası yok. Tüm yaygara "arapçılık" üzerinden kopuyor.

hayır konya'da ve diğer şehirlerde toplanmışlar. virüsü daha da yayacaklar. millet işinden gücünden oldu bunlar arapçılık derdinde.

Abicim bu filistin ve israil, geçen sene Yunanistan'ın akdeniz hakimiyetini kabul etmedi mi Türkiye'nin hakkını yiyecek şekilde?

• quote:

Kurlar ve faizler dengeye oturmuş, istikrarsız görüntü kaybolmaya başlamış görünüyor. Tüketici güven endeksi yükselmeye, işsizlik oranları hızla düşmeye devam etmekte. Kısa sürede enflasyon oranlarını da düşürdük mü, turizm gelirleri ile birlikte güzel bir sezon geçireceğiz gibi gözüküyor. Elbette bunda hükümetin pandemi yönetimindeki başarısı başrolü oynuyor.

Hocam sen nerelerdeydin? Hoş gelmişsin, safalar getirmişsin, güzel ve iç açıcı haberlerinle, temennilerinle gelmişsin, başımız üzre yerin var. Lakin şu damattan bir haber yok mu sizin tarafta? 

• quote:

Helal

The legend is back

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Fon portföyümün son hali daha da eklemem herhalde  

@ozbey08

• M4M00D kullanıcısına yanıt

Sana güveniyorum maho Fransa ekonomisine 200 euro ateşledik bugün  

• yarın ben bi 10 euro atayım da koskoca piyasa gelişime bi ayı sezonuna girsin  

Cari açığa 200 euro ekledik diyelim daha doğrusu. Aldım poco x3 proyu.

• hadi hayırlı olsun abi  

eyv 

• fakir alsana mi 11 :d

• 9600_G_T kullanıcısına yanıt

Yok abicim fakirlikten değil hızlı şarj olsun hızlı oyun oynasın yeter bana. Bu telefonda ikiside var.

• ben 84 dolar arkadaşım ise 20 dolarlık aldı toplam 104 dolar. biz opsiyon 1 aldığımız için şuanda ekranda gördüğünüz üzere withdraw, deposit kapalı ancak bugünkü çıkan opsiyondan alan arkadaşlar voleyi vurdu zengin oldular :) bizim aldığımız opsiyon 12-18 ay sonra açılacak o zamanlarda bu fiyatlar gelmez muhtemelen pek sanmıyorum ancak yine de piyasa komple çökmedikçe 3-5 bir şey ekmek yedirir diye düşünüyorum  

@maşık koşşş la koşş  

• hocam mi 11 de Qualcomm Snapdragon 888 fena.

bu telin kamerası cok kotu ve su gecırıyor tek burdan kaybediyor.

• 9600_G_T kullanıcısına yanıt

2 bin liraya bu var napalım.

• 
Sayfa: önceki 61066107610861096110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.