Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 (6100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
79 Misafir (1 Mobil) - 78 Masaüstü1 Mobil
5 sn
233.553
Cevap
1.152
Favori
11.693.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1146 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
65. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 60986099610061016102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Katılıyorum.

Belirtilen ittifakın alacağı oy %34-37 Bandinda olacaktır.

%49 olmayacağı gibi %10 da olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haziran'da dahil faiz indirimi yokmuş kaynak kamu bankasından. Ama doların faiz düşmeden o seviyeye ulaşacağını söylüyor aynı kaynak. Faiz düşmeyecek ama bu kredi pompalaması olmayacağı anlamına gelmiyormuş bu yüzden her akşam resmi gazeteye bakmaya başlamışlar. 1) Halkbank için hükümetin "alacağı önlem", 2) Yeniden nasıl kredi pompalanacak onun için.

YTD

• dxy okadar salmasına rağmen dolar yinede fena değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustifb M kullanıcısına yanıt

Görev zararı yazılıp kamu bankaları kredi dağıtır.

Yapıldı. Yine yapılır.. Sorun değil. Nasıl olsa sorgulamak imkansız 🙅

Yeterli mi? Hayır.

• acquiles kullanıcısına yanıt

%10'u zaten artık AKP teşkilatından. Bizzat kendisi olmasa çevresinden otlanan kesim.  

• acquiles kullanıcısına yanıt

Yok sadece kamu bankaları üzerinden değil yeniden daha yumuşak bir aktif rasyosu olasılığını söylüyor ama bilmiyorum. Çünkü sadece kamu bankalarını batırmak yetmez hedef ellerinin attığı her yer.

Özel banka zararına kredi vermez. İstedikleri taklayi atsınlar. Gayet net :)

Ha özel bankaya bu kredi karşılığı başka güzellik yapar Onu bilmem.  

• quote:

Orijinalden alıntı: Sokrates 1983

ABD de enflasyon artarsa faizler artar... Bu durumda bizde dolar kuru yükselir birde biz faiz indirimi yaparsak düşünemiyorum bile dolar 9 TL de bulur kendini...

Alıntıları Göster

Benjonun 9 ₺ olmasini o kadarda abartmayin derim.. zaten bisiy kalmadı, yakin zaman sonra illaki olacak vede o degeri gececek...

Yabanci yatirim analistleri bile (robin) benjonun su anki adil degerinin (fair value) 9,5 ₺ olmasi gerektigini iddia etmekte..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi first_officer -- 10 Mayıs 2021; 18:24:38 >
    saadet oylarını üşenmedim, hesapladım. % 0.8 oy oranı ile 460 bin küsur kişi yapıyor. bunların 50 bini oy versin akpye bakalım. o kadar olur.

• 1234Rambo kullanıcısına yanıt

Valla tebrik ederim üşenmemişsiniz dediğiniz gibi 50-60 bin kişi AKP'ye oy verir. Lakin seçim 2023'de olursa çoğu yaşlı olan bu sayı 30 bine kadar düşebilir de. Normal ortamdaki bir seçimde AKP'ye gerçekten mucize gerekiyor.

• first_officer F kullanıcısına yanıt

9 olacağı kesinde ne zaman hanım beni kesmeden olsa iyiydi.  

• ozbey08 kullanıcısına yanıt

arkadaşın dediği yanlış hatırlamıyorsam, mayısta ciddi artacak temmuz gibi katlayacak sonra her yıl gene katlayarak gidiyordu.

• dark dragon kullanıcısına yanıt
    Kendi topuğuna sıkıyorlar resmen böyle yaparak

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bakalım böyle bir fırsat verecekler mi

Tüm coin piyasası çöker o iş o kadar kolay değil

• binance niye puf olsun. adamlarin kendi coini var parayı kırıyolar zaten

• Bence bir refarandum isteyecekler bir sene sonra bu ülke allahlik olur iyice erken seçim baskısı artar beyler bu yaz turist yok bu dolar sene sonu en az 9.30.

Bu senenin kisi durumlar iyice agirlasacak bence referandumla bir onay oyu isteyecekler işte referandumda kazanmak daha kolay bir potansiyel kararsız eski AKP'li şimdi iyi parti seçmeni adamın buna evet deme sansi daha yüksek.

Diyelim yüzde elli biri aldın ne oldu ooo iriyiz diriyiz güç toplamaca halk falan önemli değil önemli olan çıkar gruplarının terste kalma korkusu o anketler düşsün iyice catirdamalar iyice artacaktır bunlar da işte aşağıda yolsuzluk su bu olarak cereyan edecektir zaten cb anayasaya göre tekrar aday olamıyor bu kadar açık anayasa ihlali daha olmadı inanın bana oyunun kuralı olmasa da her zaman bir kuralı var.

Ama onun için bile zaman yok pandemide olmaz zaten pandemi sonrası bir sanal rahatlama ortamı nispeten bir ihtimal kollaniyor anayasa falan tartışmalarını da şimdiden hazırlayalım çabası var.

Biz bir şeyi iyi biliyoruz bu yönetimin istese bile bir şeyleri iyiye götürme potansiyeli yok her şey algıya kalmış durumda artık bu boya bu hurdayi kapatamiyor.

Belki her şeyi sisteme bağlama şeyiyle bir anayasa sistem konulu refaranduma gidilebilir ama bu da halkta bu ekonomide bunlarla mi uğraşıyorlar tepkisi yaratabilir.

Bu şekilde iki yıla pert olur bu oy kaybı sürecek sürdükçe catirdamalar artacak arttıkça halk bakacak bunlar güçten düşüyor diyecek biz de meşruiyeti güç belirler halkın çoğunda dönüp oyları vuracak.

Pandemi sonrası ABD ile anlaşma bir noktaya bağlanırsa Haziran'da işte maskesiz ufak bir rahatlama geçiren ekonomi ve bolca sansür ve baskıyla bir yıla bir güven oyu alınıp bir şeyler toparlanmaya çalışılacak seçime kadar gibime geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-19B1EB24B

binance niye puf olsun. adamlarin kendi coini var parayı kırıyolar zaten

çiftlik bank ında çiftliği vardı,inekleri vardı ,kripto para üretim fabrikası vardı deli gibi para kazanıyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

çiftlik bank ında çiftliği vardı,inekleri vardı ,kripto para üretim fabrikası vardı deli gibi para kazanıyordu.

Alıntıları Göster

yurdum insanına hastayım 

Tabi yav ikisi aynı şey zaten, ha binance ha çiftlikbank

• 
Sayfa: önceki 60986099610061016102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.