Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (5470. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
24 Misafir (2 Mobil) - 22 Masaüstü2 Mobil
5 sn
235.381
Cevap
1.165
Favori
11.780.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
16. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 54685469547054715472
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2013 yılında binlerce bitcoin alışıma engel olan başçavuşlara selam olsun  

• quote:

Orijinalden alıntı: JackWondo

Bugün kasaba uğradım arkadaşlar, dediklerini aynen yazıyorum ;
    Ben dedi dükkanımı kapatmamak için evimi sattım ama bu solculara oy yok dedi Ecevit vs. salladı 48 yaşındayım dedi.
    MHP li biri var dedi ABB başkanı Mansur dedi anca o gelirse muhalefetten ona oy atarım dedi yoksa oy yine AKP ye imiş.
    Bu millet için ilk önce para değil Dini ve duyguları geliyor anladım ki kimsenin umurunda ne insan hakları ne hayvan hakları ne kadın cinayetleri ne yolsuzluk ne de şehitler. Tek dertleri bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın. Kimsenin aklına gelmiyor şimdi ki kapatılmaya çalışılan partinin meclise nasıl girdiği, çözüm sürecinin kimin başlattığı.
    Allah akıl versin diyorum..

Alışverişi kes olsun bitsin. Birkaç senedir farklı görüşteki esnaflardan birşey almıyorum. Nasıl hükümet memur alırken akp torpilli ve tanıdıklarını alıyor bende aynısını yapıyorum.

• Bugün bigpara da ekonomist bir yorumcuyu dinledim altında yükseliş beklemediğini ve ons tarafında 1300 doların gelmesinin muhtemel olduğunu söyledi... Ne kadar doğrudur bilmiyorum tabiki ama ons altında kimse yükseliş beklemiyor... Genel görüş düşecek ve 2-3 yıl yukselmeyecek şeklinde... Bakalım söyledikleri gerçekleşecek mi?

Bu arada Amerika da teşvik paketinin altına etkisi pek gözükmüyor gibi para borsaya ve kriptoya akacak gibi... Ons bu teşvik paketi ile düşmeye devam ederse geçmiş olsun millete...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokrates 1983 -- 6 Mart 2021; 7:12:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hahahahah son 3 ayda dogmatik altıncılar hariç çoğu kişi kar etti veya zararını çıkardı.ElBeT YÜkSeLeCek,KrİpTo BuM,MuhDdaBın YoK ElEkTriK KESilsE.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: first_officer

Elektrikli araçlara %50 ÖTV zammı geliyor

Elektrikli otomobillere geçen ay gelen ÖTV zammına bir yenisi eklenmesi gündemde. 120 KW üzerindeki elektrikli araçların ÖTV'sinin yüzde 60'dan yüzde 110'a çıkarılacağı belirtildi

https://twitter.com/YolTV/status/1367808542552567814?s=19

Dünya temiz enerjinin yaygınlaşması için teşvik veriyor vergiyi kaldiriyor bizim devlet, hükümet diyelim, diyor ki: Zikerim senin temiz enerjini, bana çok ve temiz para lazim. Öyle saf saf elektrikli araba hayali kurmayin, boş işler bunlar 

• the__executioner__ kullanıcısına yanıt

trbinance.com tek secimim.

Guvenlik ve kolaylik bakımından 1. Sirada bana göre. BTC de ıyi ancak ben uye okuduktan sonra girişlerde cok sıkıntı yaşadım. SMS kodu gelmiyor. Para çekildiğinde ağırdan aldıklarına dair cok şikayet var.

• Sermaye piyasası kurulu onayı olmayan hiç bir aracı kurum güvenilir değildir.

• 1234Rambo kullanıcısına yanıt
    Sesli güldüm hocam mecburiyetten girdim, yoksa o kasaptan alışveriş yapmıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok şükür kurtulduk kerimcemden. darısı diğerlerinin başına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lexco -- 6 Mart 2021; 11:34:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackWondo

Sesli güldüm hocam mecburiyetten girdim, yoksa o kasaptan alışveriş yapmıyorum.

Bende apartman yöneticiliğini bırakıyorum o zaman madem duruş göstericez. Gitsinler bedava yapacak başka enayi bulsun ampul kafalar  

• quote:

Orijinalden alıntı: Lexco

çok şükür kurtulduk kerimcemden. darısı diğerlerinin başına

Ceza mı yedi

• the__executioner__ kullanıcısına yanıt

ülke ve dünya gündemi bölümünden banlamışlar 24 gün.

• ALTCoinci A kullanıcısına yanıt

O tarihte 1200 tanesi 1 dolarmış  

Zaman makinesi bulsam direkt o tarihe giderim.

• 6.90 tlden sağlam dolar almıştım keyif çayı içiyorum şuan konuyu fazla abartmayın dağılın

• quote:

Orijinalden alıntı: dephyr

6.90 tlden sağlam dolar almıştım keyif çayı içiyorum şuan konuyu fazla abartmayın dağılın

Yigenim az dur hele.. acele etme...!

Daha bunun 7,90 i var 8,90 var.. zihniyet ve memleketin vaziyeti degismedikce yukarı devamı var da var...

Olmayacak olan ise 4,90 dir... 🤭

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi first_officer -- 6 Mart 2021; 11:53:14 >
  • Eksi rezervle dış ticaret açığı veren bir ekonomiye sahipseniz, sizi sömürmekten başka hiç bir sey düşünmeyen dış güçler ne emrederse onu yaparsanız..!
    ne yazikki eninde sonunda Naci abii'de orada harcanacaktir... 🤔🌫

• quote:

Orijinalden alıntı: first_officer

Yigenim az dur hele.. acele etme...!

Daha bunun 7,90 i var 8,90 var.. zihniyet ve memleketin vaziyeti degismedikce yukarı devamı var da var...

Olmayacak olan ise 4,90 dir... 🤭

Alıntıları Göster

Aynen haklısın

• first_officer F kullanıcısına yanıt

Konunun özeti

• quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Konunun özeti

Çaktırma Almanya bizi kıskanıyor dünya bize hayranlıkla izliyor

• 
Sayfa: önceki 54685469547054715472
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.