Şimdi Ara

🔥 Dolar 8,33 Euro 10,00 - Altın 477 | 04 MAYIS 🔥

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: first_officer , MRT_ Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 80 Misafir (30 Mobil) - 51 Masaüstü31 Mobil
5 sn
122.103
Cevap
870
Favori
6.055.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 13 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 6748
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1591
  • Ortalama Mesaj Aralığı 19 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 9
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 813
  • Favoriye Eklediklerim 878
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • acquiles (4112 mesaj) MRT_ (3055 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (2426 mesaj) mitokondrioglukadayi (2346 mesaj) Equris (2262 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (69009 mesaj) Mobil (42052 mesaj) Tablet (3328 mesaj) Mini (12066 mesaj) Uygulama (5141 mesaj) (603 mesaj)
  • @
973 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
19. Sırada  bugün en iyi #4
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Yatırım Araçları >> 🔥 Dolar 8,33 Euro 10,00 - Altın 477 | 04 MAYIS 🔥
Giriş
    7666 Mesaj

Geçmiş olsun kötü olmuş
    |
    |
    crzyhntr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    765 Mesaj

İnsan her düştüğünde acaba yükselecek mi diyor ama para pul oldu.
    |
    |
    Resurrectionn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    765 Mesaj

Sağlık olsun hocam kazanmak da var kaybetmek de.
    |
    |
    radko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2000 Mesaj

büyük kısmını 207 civarı maaliyetili gram vardı faizler düştüğü hafta konut aldım 390 dan büyük kısım çıktım. Sonrada 534e gitti kardan zararım oldu. Yani satarsın çıkar arkadan bakarsın.satmazsın düşer üzülürsün. Az bir miktar kaldı 70 gram ama onun maaliyeti yüksek 460 gibi bekleyeğiz artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1621 Mesaj

Global balonun dönmediğini ben hayatımda görmedim.

|
    |
    Ben sero kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1970 Mesaj
    Arkadaslar altin alimini nereden yapalim fiziki mi yoksa online mi ? Eger online ise makas araligi en kisa olan hangisi suan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    10544 Mesaj
    2-3 güne para geçecek biraz.467-470 orgalama ile alımım vardı.Hazır düşüş içine girmişken biraz alırım.Böylece dengeyi sağlamak lazım.Aldıklarımı zaten bozmayı düşünmüyorum.

YTD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 30 Kasım 2020; 18:2:58 >
  • Yüzbaşı
    327 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

2-3 güne para geçecek biraz.467-470 orgalama ile alımım vardı.Hazır düşüş içine girmişken biraz alırım.Böylece dengeyi sağlamak lazım.Aldıklarımı zaten bozmayı düşünmüyorum.

YTD

Ytd yazın hocam

• Yarbay
    8498 Mesaj
    447 oldu hadi gene iyisiniz

|
    |
  • Yarbay
    10544 Mesaj

Valla benim bu yazmam ile alacak varsa hiç bulaşmasın bu işe.Ama yazayım madem.

|
    |
    the__executioner__ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    229 Mesaj

bu konuda kendini bilen insanlar olduğu için direk buraya atıyorum; TEZ araştırmam ile ilgili sadece 8 soruluk bir anket. 2 dakikanızı ayırırsanız çok sevinirim. Eğer yasak ise affola kötü bir niyet yok silebilirsiniz.

https://docs.google.com/forms/d/1TJSrDUSBBkwe0FMP04K3XLhos02ieAuYatw2fBRdsD4/viewform?edit_requested=true

|
    |
  • Yarbay
    10544 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hendrik Johannes Cruijff

Cengiz inşaat paravan asıl mesela nereye gidiyor para tabi bunun gerçeklerinide ilerde öğrenilecek ayan beyan çıkacak ama neyse.

Geçmişteki hortumlamalar gibi.Gerçeklerin ortaya çıkmak gibi huyu vardır.İzi mutlaka kalır.Doğru zamanda da boy boy ifşalanır.21.Yüzyılda Menderes dönemini yaşıyor Türkiye.Şuan 2.ve çöküş dönemindeki(borçlarını ödeyemediği için batıdan tekmeyi yediği) talan ve yağma tarafına geçti.

Alıntıları Göster
    Geçmişte olan şeyleri anlatacak , açığa çıkartacak ,araştıran bir sürü gazeteci yazar vardı.Şu anda bunların yarısı yok artık.Sosyal medya haberciliği çıkmasa çok çok daha kötü olurduk.Şu anda bildiklerimizin çoğundan haberimiz bile olmazdı.

Kaldı ki geçmişte Tansu Çiller bile Telekomu satmamıştı.O zamana göre iyi para verildi ama satmadı.Bu bence 20 yıl önceki yönetim ile şimdiki yönetim arasındaki farka en basit örneklerden birisidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Geçmişte olan şeyleri anlatacak , açığa çıkartacak ,araştıran bir sürü gazeteci yazar vardı.Şu anda bunların yarısı yok artık.Sosyal medya haberciliği çıkmasa çok çok daha kötü olurduk.Şu anda bildiklerimizin çoğundan haberimiz bile olmazdı.

Kaldı ki geçmişte Tansu Çiller bile Telekomu satmamıştı.O zamana göre iyi para verildi ama satmadı.Bu bence 20 yıl önceki yönetim ile şimdiki yönetim arasındaki farka en basit örneklerden birisidir.

Alıntıları Göster

Telekom satılacak son şey ana iletişim kolun yahu bana bir tane örnek gelişmiş ülke gösterin iletişim gücünü altyapısını yabancılara peşkeş çekmiş.

90lar sıkıntılı dönemdi kardan öte girişilmedi böyle birşeye.AKP döneminde ise ne var ne yok herşey satıldı.Tüpraş,Tekel gibi en değerlilerden başlayarak sudan ucuza.

|
    |

• Binbaşı
    1927 Mesaj
    Aralık ayında Faiz artırımı gelirse şöyle 300 baz puan dolar 7.50 altına gelirse alım fırsatı verir... Parayı vadeliye attık bekliyoruz dolarda alım fırsatı ama gâvur benjo düşmedi bir 7.60 seviyesine

• Çavuş
    76 Mesaj
    Beyler haftasonu sokağa çıkma yasağı varsa yabancılar bizden daha önce öğreniyor demek rauters 😁
    |
    |
  • Er
    0 Mesaj
    Bu memlekette herşey mümkündür.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Hala doların çıkmasını isteyen var ne insansınız yav. Düşse ekonomi düzelse diye istemiyor.. Daha düşükten alıyımın derdinde.. Tamam parayı korucaz da ekonomiye de biraz sahip çıkın :DD

Tam blokluksun gibi geldin. neyse  

|
    |
    Kimyager06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    327 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: melek12345

Hala doların çıkmasını isteyen var ne insansınız yav. Düşse ekonomi düzelse diye istemiyor.. Daha düşükten alıyımın derdinde.. Tamam parayı korucaz da ekonomiye de biraz sahip çıkın :DD

Tam blokluksun gibi geldin. neyse  

Burda herkes parasının değerini koruma derdinde boş yapma ne kadar dövizin var onu söyle

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Hocam ben 19 yaşındayım. Ne dövizim var ne bir şeyim. Dövizle hiç işimiz yok bizim. Hep TL'deyiz. Dövizle işim şu. Azına uçtumun teknolojik ürünlerini kazık yemeden alamamak. Yurt dışıyla uğraşıyorum. Aylar bekleyeceğim sadece 2bin TL kar yapmak için. Vergiler onlar bunlar sağolsun.

|
    |
    the__executioner__ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2101 Mesaj
    Zaten dolar stabil devam etse paramızı koruyacağız. Böylece insanlar başka yatırım araçlarına yönelir. Yani bu saatten sonra düşmesini beklemek zor en azından sabitlense bir yerde insanlar önünü görür. Enflasyon düşer vs...
    Bazılarının derdi de dolar 10 lira olsun 10 lira olunca A dan Z ye yine zam geliyor herşeye. Git başka yerlere yatırım yap kar etmeyi öğren. Doların artması sana kazandırmıyor

Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
konkasör
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,937
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.