Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (5998. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: aliveli90 , aliveli90 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 18 Misafir - 19 Masaüstü1 Mobil
5 sn
235.425
Cevap
1.165
Favori
11.782.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 59965997599859996000
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Redeemertr

merkez bankası bu operasyonu kimin adına çekiyor   

Alıntıları Göster

Kendi adına inisiyatif kullansın 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: M4M00D

Benim amatörde lisansım vardı oynamayı da bıraktım izlemeyi de kafam rahat. O kadar derdin arasında bide takım derdi mi çekeyim

yaşın genç herhalde. benim dönemimde torpil vardı. genelde vali şöfleri, komiser çocukları vs seçilirdi. sonra arkamızdan gelen sercan volkan jenarasyonu aradan sıyrıldı...

• adalet... deyince akla, hemen onun adı gelir, akipi akipi akipi
    şaka şaka, adalet kim akp kim.

"Malatya Yeşilyurt Belediyesi'nin insan kaçakçılığı skandalını fark eden ve konuyla ilgili Ankara'yı uyaran iki diplomat merkeze çekildi.

Almanya'da görev yapan iki diplomatın, Yeşilyurt'tan gri pasaportla Almanya'ya gelen kafileden şüphelenerek Ankara'yı uyarması sonrası görevden alındığı öğrenildi."

https://t24.com.tr/haber/belediye-araciligiyla-insan-kacakciligini-fark-eden-diplomatlar-merkeze-cekildi,948220

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Gencler neden yüzyılın olayı gibi görüyorsunuz Biden in soykırım laflarını..

Bakınız Fransa her yıl düzenli tören yapıyor, Buyrunuz sonuç aşağıda.. Gelir geçer 1 ay sonra kimse hatırlamaz.. Politika bu...

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥
    🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

• Arkadaşlar muhalifliğin dozunu kaçırmayalım lütfen, soykırım iddiası milletimize atılmış büyük bir iftiradır.

Bunun başımızdaki ile ilgisi yok. Kim olsa başımızda yine bu şer odaklarının tacizlerine maruz kalacaktık. Ak partinin beceriksizliği adı altında yapılan bölücü sloganlara aldırış etmeyiniz lütfen.

Özellikle hdp sever kitle zevkten dört köşe olmuş durumda şu anda. Muhalif maskesi takıp aramıza sızanların gazına gelmeyin lütfen, hdp li ve fetöcüleri ayıklamayı öğrenin.

• Dellialli D kullanıcısına yanıt
    Yaş 22

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M4M00D

Yaş 22

kaçlısın sen? 99 lu muı? 2000 de mi doğdun yoksa? 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 2000li biri olarak dolar euro / coin koşturuyorsun. yeni nesil hızlı. sanırım ekonomik durumlar buna sürüklüyor jenerasyonları. ben 22 yaşındayken babamdan gelen para ile hayat yaşıyordum. tek derdim sınav geçip akşamları disko bar gezmekti Sofya'da...

• quote:

Orijinalden alıntı: Dellialli

kaçlısın sen? 99 lu muı? 2000 de mi doğdun yoksa?  2000li biri olarak dolar euro / coin koşturuyorsun. yeni nesil hızlı. sanırım ekonomik durumlar buna sürüklüyor jenerasyonları. ben 22 yaşındayken babamdan gelen para ile hayat yaşıyordum. tek derdim sınav geçip akşamları disko bar gezmekti Sofya'da...

Alıntıları Göster

Bende aynısını yap diyorum arkadaşa senin yaptığın gibi ama yok. Herşeyi para ile oluyor sanıyor galiba.

Mamut sana bi sır vereyim parasızda oluyor ortamlar🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinirli ve Süratli -- 24 Nisan 2021; 23:56:45 >

• arkadaşlar sizce şuanki duruma göre 6 mayısta nolur?

faizler sabit mi bırakılır yoksa yükselir veya düşer mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Gencler neden yüzyılın olayı gibi görüyorsunuz Biden in soykırım laflarını..

Bakınız Fransa her yıl düzenli tören yapıyor, Buyrunuz sonuç aşağıda.. Gelir geçer 1 ay sonra kimse hatırlamaz.. Politika bu...

Pazartesiden itibaren ekonomik etkilerini gorecegiz. Oyle gecip gidecek bir donemde yakalanmadik, ruzgar ciksa bile dolar ucuyor...

Cunku ulkede ekonomi diye bir sey yok.

Turkiye tarihinin en kotu zamanlarindan birisini yasiyoruz ve en kotusu olmaya dogru da kesinlikle hizla yol aliyor.

Memleketin hali felaket.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitokondrioglukadayi -- 25 Nisan 2021; 0:19:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ClockerTr28

arkadaşlar sizce şuanki duruma göre 6 mayısta nolur?

artar

• ClockerTr28 C kullanıcısına yanıt

Sabit kalır diye tahmin ediyorum. (mecburiyet). Teorik olarak artması lazım gibi görünüyor ama reelde sıkıntıyı daha da büyütecek bu. Faizi Düşürmek hedefi var ufukta ama şu an intihar olur..

Ha gaza gelip Şahap bey de arttirirsa, 7 si akşamı şükranlarını sunar diye düşünüyorum 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• acquiles kullanıcısına yanıt

Şu an sabit bırakırsa soluğu 10 lirada alacaktır dolar

• quote:

Orijinalden alıntı: Sinirli ve Süratli

Bende aynısını yap diyorum arkadaşa senin yaptığın gibi ama yok. Herşeyi para ile oluyor sanıyor galiba.

Mamut sana bi sır vereyim parasızda oluyor ortamlar 

Alıntıları Göster

şimdiki aklım o yaşlarımda olsaydı, gece hayatı vs takılmazdım. diskodan çıkaracağın kızda zaten hayır gelmez. hayır gelmez derken ekonomik anlamda. en iyisi üniden veya gün içinde gördüğün kızlarla tanışmak. onlar hem daha hesaplı hem daha bağlı oluyorlar. tecrübe :) hem içki haram🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 . ben içtim zamanında siz içmeyin... östorjeni arttırıyor vücudunuzda. erkekliğinizi harcıyor. avrupada kadın nüfusu neden fazla? hep bu kimyasal ve içki tüketiminden. küçük sperm hücreleri doğöadan ölüyor. büyük hücrelerde X taşıyor. Kadında X ve Erkekten de X geldiğinden kız çocuklar doğuyor genelde.

en iyisi parayı kenara atıp yatırım fırsatı beklemek ...

• quote:

Orijinalden alıntı: ClockerTr28

arkadaşlar sizce şuanki duruma göre 6 mayısta nolur?

bence pek birşey olmaz.

tayyip efendi çıkıp kendi tvleri ve gazeteleri önünde iki "eyyy amerika" vs sallar duru kendince. yoksa doların 10 lira olmasını tayyip de istemez şu anda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C99111CD4

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Yatırımı sermayesi güçlü olanlara pek bişi olacağını sanmıyorum ama küçükleri sarsar hatta dediğin gibi yüklü nakit çıkışı olursa batırır bile bu korku rüzgarı. Asıl sıkıntı ülkemizdeki coin borsalarına güven kaybını oluşturdu bu durum yerli arazi olurmu yine diye, yüklü girecek olsam bende dünyada kabul görmüş ilk 3 deki uluslararası bir borsayı tercih ederim.

Hatta kenarda 2.000 Turtle coinim var şu anda 10 TL bile yapmıyor ama gün gelip bitcoin gibi yükselince zengin olucam 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥  soğuk cüzdanıma sahip çıkayım 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• dwho kullanıcısına yanıt

Gecen senede 12 oluyordu.. 🤷‍♂️

Bu kadar uçacak kaçacak, yada 4.90 olacak diye iki uçta takılmamak lazım..

• quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

Yatırımı sermayesi güçlü olanlara pek bişi olacağını sanmıyorum ama küçükleri sarsar hatta dediğin gibi yüklü nakit çıkışı olursa batırır bile bu korku rüzgarı. Asıl sıkıntı ülkemizdeki coin borsalarına güven kaybını oluşturdu bu durum yerli arazi olurmu yine diye, yüklü girecek olsam bende dünyada kabul görmüş ilk 3 deki uluslararası bir borsayı tercih ederim.

Hatta kenarda 2.000 Turtle coinim var şu anda 10 TL bile yapmıyor ama gün gelip bitcoin gibi yükselince zengin olucam   soğuk cüzdanıma sahip çıkayım  

Alıntıları Göster

hocam 2018' de bir borsaya ref ile kayıt olmuştum, 30 liralık exen coin veriyorlardı. Geçen sene 1500 TL ettiğini görünce satıp çıktım, durduk yere havadan harçlık parası geldi 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redeemertr -- 25 Nisan 2021; 0:58:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Gecen senede 12 oluyordu.. 🤷‍♂️

Bu kadar uçacak kaçacak, yada 4.90 olacak diye iki uçta takılmamak lazım..

Geçen sene 12 olmasın diye baskılanacak 128 milyar dolarımız vardı şu an doları baskılayacak bir kuruşumuz yok

• Dellialli D kullanıcısına yanıt

Hocam biraz kafa karıştırıyor biliyorum o kısım. Avrupada sabit ödeme X yıl sonrasında ise değişken ödeme sistemi var. Bir yandan her seferinde ana paranın yüzde kaçını ödeyeceğiniz + üzerine faiz li ödemeyi seçiyorsunuz ama kabaca söyliyeyim.

350000 euro ya 15 yıl 1900 euro sabit ödeme... toplam 17 yılda öderim derseniz 40000 ile 50000 euro faiz ödersiniz.

Bu hesaba sadece ev ücretini dahil ettim. 30 40 bin euro kadar size transferei emlakçı vs ıvır zıvırı da var hariç.

• 
Sayfa: önceki 59965997599859996000
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.