Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (4977. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
24 Misafir (1 Mobil) - 23 Masaüstü1 Mobil
5 sn
235.126
Cevap
1.165
Favori
11.770.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 49754976497749784979
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Ons yükseldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım Rusya'dan gelen haber etkili oldu

• Bitcoin 20k USD olmak üzere. ATH çoktan geldi bile.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün bir arkadaş yazmıştı zararina sattim diye keşke bugünü bekleseymiş

• 1830 a kadar gidecek gibi duruyor

• içinde bulunduğu kritik zamanları kendi aklıyla algılayamaz mı insan? bir yanda ülkenin getirildiği içler acısı hal. (hukukun durumu, gak diyene dava açılması, karşı görüş beyan etmenin bile terörizm sayılması, göz göre göre yapılan haksızlıklar, usulsüzlükler vb.)
    diğer yanda ekonominin göz göre göre can çekişir hale getirilmesi, uçan döviz kurları, beklenen yaptırımlar vb.
    beri yanda salgın.
    halen daha "erken seçim olur mu" sorusunu soranlar. normalde şimdiye kadar mevcut hükümet on kere istifa etmeliydi. ama mızrak da çuvala sığmıyor işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 1 Aralık 2020; 15:23:29 >
  • İbretlik R videosu. Bu riya deposu ile bu milletten bu ülkeye hayır gelmez, nasıl bir zihniyet birader. İnsanın midesi bulanıyor bunlara "seçmen" denildiğinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 1 Aralık 2020; 14:26:26 >
  • Birileri fena şeyler yapıyor ya acıyorum bizlere. Her gün euro 9,45e çıkıp 9,34e düşüyor 2 saat aralıklarla
  • KK grup toplantısında reise çok kötü şeyler söylüyor...

aaaaa ne ayıp...

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

KK grup toplantısında reise çok kötü şeyler söylüyor...

aaaaa ne ayıp...

Ağır bombalıyor... Önceki grup toplantılarından daha farklı füzeler atıyor. Ama yine de bu adama Reis'in ve Akp'in adamı diyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 1 Aralık 2020; 14:36:47 >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    dövdüler, ölümle tehdit ettiler. daha ne yapsınlar kk'yi öldürdüklerinde mi bunların yalan olduğuna inanacaksınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

dövdüler, ölümle tehdit ettiler. daha ne yapsınlar kk'yi öldürdüklerinde mi bunların yalan olduğuna inanacaksınız?
    O zamanda "Gılışdar ölerek Reis'e meydanı bomboş bıraktı ve ona yardım etti..." derler zihin fakirleri. Allah korusun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 1 Aralık 2020; 14:48:12 >
  • sen kimsin,hain,cahil.takoz...

aboooowwww

• uzun zamandır böyle bombalama yoktu kılıçdar reis kılıcını çekmiş,bakalım akşama merkezi hükümet nasıl cevap verecek iç karışıklık bariz ortada

• 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

İbretlik R videosu. Bu riya deposu ile bu milletten bu ülkeye hayır gelmez, nasıl bir zihniyet birader. İnsanın midesi bulanıyor bunlara "seçmen" denildiğinde.

Bende hızlıca bir google yaptım şöyle bir haber var.. zaten ücretsiz olan bir aşı için neden önerge verilmiş gibi... hangisi doğru haber ?

https://www.sabah.com.tr/gundem/2020/11/29/chp-ve-ortagi-hdpden-komik-teklif-zaten-ucretsiz-olan-asi-icin-ucretsiz-olsun-onerisi-verdiler

• futbolmania01 F kullanıcısına yanıt
    asıl sorulması gereken soru şu olmalı normal bir toplumda: ana muhalefet partisi lideri'ne alenen saldırı nasıl oluyor? mafyalar ana muhalefet liderini bilmem kaç defa , üstelik sosyal medya üzerinden ölümle tehdit edebiliyor? bu tehditlere karşın iktidardaki partinin büyüğü hiç ses çıkarmıyor, küçüğü "dava arkadaşımızdır" diyerek tehdit edeni sahipleniyor. bunlar asıl sorulması gerekenler. ama hukuk, işte " reform şeyi " olunca ortadan toz oluyor demek ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 1 Aralık 2020; 15:56:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Benim anlamadığım bu ilişki neden var? Yani cengiz zaten hiç zengin olamayacağı kadar zengin oldu artık daha fazla yemesine ne gerek var? O parayı daha çok kişiye dağıtsa daha çok oyu garantilemezler mi? Cengizin oyuyla mı kazanıyor AKP?

• quote:

Orijinalden alıntı: ender

Bende hızlıca bir google yaptım şöyle bir haber var.. zaten ücretsiz olan bir aşı için neden önerge verilmiş gibi... hangisi doğru haber ?

https://www.sabah.com.tr/gundem/2020/11/29/chp-ve-ortagi-hdpden-komik-teklif-zaten-ucretsiz-olan-asi-icin-ucretsiz-olsun-onerisi-verdiler

Alıntıları Göster
    Hocam forumda ana konusu vardı:
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/146725253

Verdiğiniz linkten ve sizin demek istediğinizi anladım zaten ücretsiz olacağı yönünde, ama siz de benim ifade etmek istediğim "seçmen riyakarlığı" konulu sosyal deney vurgusunu anladığınızı umuyorum. Seçmenler daha aşının ücretsiz olup olmadığını bile bilmeden (fail 1) cevap vermekle kalmayıp, bir de bunu CHP'nin reddettiğini falan sanıp (fail 2) muhalefet aleyhine yorum yapıyorlar, taa ki gerçeği öğrenene kadar, sonrası R. :)

Bunun gibi farklı birçok konuda R yapan farklı kanal videoları da var. Başka bir örnek:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 1 Aralık 2020; 15:17:33 >

• 
Sayfa: önceki 49754976497749784979
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.