Şimdi Ara

🔥 Dolar 8,32 - Euro 10,00 - Altın 478 | 23 NİSAN 🔥

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tundra202006 , Spirit_Rises , MRVT_ , EmuRu , Dentisttry Daha Az
5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 321 Misafir (150 Mobil) - 173 Masaüstü153 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
119.956
Cevap
873
Favori
5.956.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 6723
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1588
  • Ortalama Mesaj Aralığı 19 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 812
  • Favoriye Eklediklerim 881
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • acquiles (3959 mesaj) MRT_ (2945 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (2413 mesaj) mitokondrioglukadayi (2341 mesaj) Equris (2262 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (67652 mesaj) Mobil (41441 mesaj) Tablet (3328 mesaj) Mini (11802 mesaj) Uygulama (5137 mesaj) (436 mesaj)
  • @
970 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Yatırım Araçları >> 🔥 Dolar 8,32 - Euro 10,00 - Altın 478 | 23 NİSAN 🔥
Giriş
    5446 Mesaj

Bunların iktidar olduğu yerde 3 sene içinde dolar 30 tl olacak. Hala daha La Fontaine modunda geziyorlar.

|
    |
  • quote:

Orijinalden alıntı: the__executioner__

Düşüyoruz knk sıkı tutun  

Alıntıları Göster

:((

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HayatınıYaşayamayanAdam -- 28 Ekim 2020; 18:8:25 >
  • Binbaşı
    1161 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kimyager06

Kardeşim altın dolara bağlı değil mi ? Ons istediği kadar düşsün bizim ülkede dolar arttığı müddetçe altın da artar... Ons 1500 dolar olsa dolar 10 TL olsa altın yine 482 civarı olur... Ben altın düşmez derken Dolar dan kaynaklı düşmez dedim....

Alıntıları Göster

Yani dolar 10 olsa bile bugüne göre düşmüş olur. Sorun orada.

Peki ne zaman artıya geçilecek? Mesela hükumet değişse (imkansız değil) ki o da 1 - 2 yıl içinde olabilir. Düşen ONS'a bir de dolar eklense ne olur? Fena patates olursun. Bu birincisi.

İkincisi yabancı paralar artarken sen yerinde sayarsın ya da karınca hızında ilerlersin. Altın çok iyi kazandırdığı gibi çok sağlam kaybettirebilir bu da yabancı paralara hiç benzemez.

Mesela pandemi süreci başladığında altın diğer paralardan çok hızlı yükseldi. Bugün tam tersi de olabilir.

Üçüncüsü ONS'un yine 1100 1200 dolarlara inmesi imkansız değil. Sadece 2 yılda 1900'dan 1200'e düşmüştü ki o dönemler şimdiki gibi bir günde 100 dolarları bulan hareketleri pek görmemiştik.

Abartı mı geliyor? O halde yine hatırlatayım altının ONS'u şu an 2011 Eylül'deki seviyesinden düşük. Hem de pandemiye rağmen.

Altınla ilgili dikkatli yorum yapmak gerekli. Olağandışı durumlara daha fazla endeksli.

|
    |

• Çavuş
    57 Mesaj

3 sene once 40 liraya aldigim mouse su an 80 lira cidden hala iyizyiz diyene ne diyim ben her sey ×2 ×3 oldu gideyim de cay iceyim muq hayatim var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-97D83CB43 -- 28 Ekim 2020; 18:20:51 >
    |
    |
    SAY10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    229 Mesaj

Selam. Sıradan bir değişim işlemi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    SAY10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Bölüm Yetkilisi
    14905 Mesaj

haksızlık ya. bir bize reva görülen hükümet ve iş bilmezlere bak. bir de milletin ülkesine

• Binbaşı
    1389 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: emclord00

Selam. Sıradan bir değişim işlemi :)

Selam hocam. benim hiç inancım yok ürünü hb ya da n11 den alsaydım 1 haftadır m.hizmetlerine ulaşmaya çalışıyordum heralde. evet sıradan ama bu ülke için fazla =))))

|
    |
  • Yarbay
    3517 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

haksızlık ya. bir bize reva görülen hükümet ve iş bilmezlere bak. bir de milletin ülkesine

Böyle millete böyle hükümet. Yapacak bir şey yok.

|
    |
  • Çavuş
    57 Mesaj

Bize yeni iban gelir hazirlanin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2690 Mesaj
    Merak ediyorum dolar Euro vs kaça kadar çıkar atıyorum 30 TL mi olur 1 yıl sonra bu meret nerede durur

• Bölüm Yetkilisi
    14905 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Merak ediyorum dolar Euro vs kaça kadar çıkar atıyorum 30 TL mi olur 1 yıl sonra bu meret nerede durur

10 olunca bir sıfır atılacak merak etme, kimseye söyleme

• Yüzbaşı
    543 Mesaj

Adamlar ilgilenmiyoruz bizim umurumuzda değil açıklaması yapıyor neden olmasın ki ?

Olmaması için elle tutulur sebep yok.

furandor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    282 Mesaj
    quote:

Ekonomist yada bu alanda bilgili kişi değilim ancak bugünlerin geleceği çoktan belliydi. Yıllardır ekonomistlerin söylemlerini takip eden birisi olarak şaşırmıyorum. Nerede duracağına gelirsek şu anki gidişat devam ederse yani bir şey değişmezse önümüzdeki en iyi örnek Arjantin en kötü ise Venezuela olacaktır. Çoğu yerde dolar 8-10 olacak dendiğinde dalga geçiliyordu şu anda ise dolar 40-50 hatta daha üstü olacak diyeceklerle dalga geçilecek ama o seviyeleri görmesi hatta geçmesi bile mümkün.

|
    |

• Yarbay
    3517 Mesaj

Cevap veriyorum: Durmaz.

|
    |
    furandor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2097 Mesaj

Başlık güncel sandım 

|
    |
    MRT_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    28076 Mesaj
    quote:

Senin icin fark eder mi ? :)

|
    |
  • Yarbay
    2253 Mesaj
    Arkadaşlar bütün suç politikacılarda yoksa bu halk erkeğiyle,kadınıyla 4 4 lük.
    Mesela sokağa çıktığınızda eve dönene kadar dükkanlarda 4,5 kazık yemeden dönüyorsunuz.Herkes çok dürüst,kimse çıkarcı,egoist değil.Toplum kurallarına uyuyor.Hepiniz norveçte yaşamayı hak ediyorsunuz.
    Kesin bilgi bu.

• Yarbay
    2289 Mesaj

MB başkanı , Kur hedefimiz yoktur diyorsa ekonomi bitmiş,başı boş bırakılmış demektir.Bu tarihi bir söz.Bir çöküşün itirafı.

Eve ekmek götüremiyoruz lafından; geçinemiyoruz isyanını değilde, eve 1.5 liralık somun ekmek götürülemediğini zannetmek, tek anlamıyla halktan kopuk ayrı bir dünyada yaşamak demektir.

• Yarbay
    3517 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Malvolorne

Arkadaşlar bütün suç politikacılarda yoksa bu halk erkeğiyle,kadınıyla 4 4 lük.
    Mesela sokağa çıktığınızda eve dönene kadar dükkanlarda 4,5 kazık yemeden dönüyorsunuz.Herkes çok dürüst,kimse çıkarcı,egoist değil.Toplum kurallarına uyuyor.Hepiniz norveçte yaşamayı hak ediyorsunuz.
    Kesin bilgi bu.

Yok yani gören de bu politikacıları ithal ettik falan sanacaklar. Sanki bu halktan çıkmadı onlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRTFR -- 28 Ekim 2020; 19:0:18 >
    |
    |

• Binbaşı
    1607 Mesaj
    ooo ons çakılmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Ko Cuce
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,891
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.