Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 (4633. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: victorybicer , victorybicer Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 100 Misafir (4 Mobil) - 97 Masaüstü5 Mobil
5 sn
233.569
Cevap
1.152
Favori
11.694.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1146 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
9. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 46314632463346344635
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dolar sabah 8.34 ü görmüş bugün gün içi nerelere çıkar Allah bilir... Ekonomik anlamda ülkece daha sene sonu gelmeden çökmeye başladık.... Devletin satacağı kurum da kalmadı para da bitti... Bundan sonra kur artışını seyretmekle yetinecekler sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni kitabımın giriş cümlesi.

Bozcaada da 77 tl karşılığı sübye yeme ve amerikanın ucuz parasının diyeti olarak yıllarca ihvan & aşiretlerin peşine takılan şehirli Türklere, kültür ve ekonomi şoku.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sokrates 1983

Dolar sabah 8.34 ü görmüş bugün gün içi nerelere çıkar Allah bilir... Ekonomik anlamda ülkece daha sene sonu gelmeden çökmeye başladık.... Devletin satacağı kurum da kalmadı para da bitti... Bundan sonra kur artışını seyretmekle yetinecekler sanırım

TCMB nın fean devülsyon istediği, kur u bıraktığı felan bana yalan geliyor.

dolar 1 saniye içinde 8.34 den 8.26lara geriliyorsa orda zaten sürekli bir müdahale vardır

müdahale dediğim de piyasaya eldeki dövizleri sürmek yani bir zamanlar programda dalga geçiliyordu, piyasaya dolar sürüp artışı durdururuz diye o işte 4 yıldır sürekli yapılıyor bu durumdayız

• Bu arada mansur,ekrem ve babacanı başa getirirseniz 20 yıldır yaptığınız seçimler ve borçlar bir anda sıfırlanıyor,dolar 1.34 oluyormuş, bu bilgiyi yayalım.

• Malvolorne kullanıcısına yanıt

Çok boş yazmışsınız. Mevcutların düzeltmeyeceği kesin başka isimleri denemek zorundayız...

• Konuda boş yapan malvolorne blok

• quote:

Orijinalden alıntı: Malvolorne

Bu arada mansur,ekrem ve babacanı başa getirirseniz 20 yıldır yaptığınız seçimler ve borçlar bir anda sıfırlanıyor,dolar 1.34 oluyormuş, bu bilgiyi yayalım.

Bu saçma ötesi mesaja katılıyorum ama gülmekten🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 

• quote:

Orijinalden alıntı: Malvolorne

Bu arada mansur,ekrem ve babacanı başa getirirseniz 20 yıldır yaptığınız seçimler ve borçlar bir anda sıfırlanıyor,dolar 1.34 oluyormuş, bu bilgiyi yayalım.
    Sizin gibiler olduğu sürece bu ülke böyle devam eder.Umarım sizden az vardır.Ne yapılmasını bekliyorsun oturup bitişimizi izlememizi mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 30 Ekim 2020; 9:42:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neyse ki kenal Kılıçdaroğlu gibi umut veren bir lider var.

Gelecek seçimleri de kaybederek o umudu da kaybettirir.

• Dolar , altın arttıkça konuya gelen troll sayisi da artmaya başladı

• 8.10 dan dolar alınır mı derken tüm parayla aldım 4 günde 1700. TL kâr bırakmış... TL bazda paralar eriyor adeta TL'de kalsak 3 günde %2 kayıp vardı... Şaka gibi bir ülkede yaşıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Sokrates 1983

8.10 dan dolar alınır mı derken tüm parayla aldım 4 günde 1700. TL kâr bırakmış... TL bazda paralar eriyor adeta TL'de kalsak 3 günde %2 kayıp vardı... Şaka gibi bir ülkede yaşıyoruz

Gelen maaşımı direk dolara çeviriyorum artık. 3 günde 150 lira kar ettim allah bereket versin. Kim kime 150 lira veriyor. Merkez bankası Allah kurtarsın modunda. Ekonomi bakanı da bakmıyormuş dolara... Türk lirasına güven kalmamış. ben değil hükümet söylüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: onur1301

Gelen maaşımı direk dolara çeviriyorum artık. 3 günde 150 lira kar ettim allah bereket versin. Kim kime 150 lira veriyor. Merkez bankası Allah kurtarsın modunda. Ekonomi bakanı da bakmıyormuş dolara... Türk lirasına güven kalmamış. ben değil hükümet söylüyor

Alıntıları Göster

Arabanıza evinize arsanıza dolarıniza altınınıza sahip çıkıp... TL'de kalmayın TL'de kalmak bu zamanda donsuz gezmek gibidir....🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 

• Benjo şahlandı 8.34 hayırlı olsun

• Dolar artınca kâr ettiğini sananlar neyin kafasını yaşıyor merak ediyorum, 1000 doların varsa beş gün sonra doların 1100 ise kar etmiş olursun, adamın 1000 doları var, on gün sonra 1000 doları var yine, diyor ki ben kâr ettim, he aynen he.

• maicole kullanıcısına yanıt
    Gelde bunu Kimyager06 anlat

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 8.33 bandında

• Bu kimyager yine mi burada yahu, piyasa takibi için gelenler yandı artık

Bir ara şu kadar altınım var, acaba yarın altınımla ne yapsam tadında kişisel günlüğüne çevirmişti burayı, şimdi de dolara dadanmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doppio -- 30 Ekim 2020; 10:34:2 >
  • Doppio kullanıcısına yanıt
    Hala aynı kendini tatmin etme aracı olarak kullanıyor burayı resmen,şunu aldım şu kadar kar ettim hahaha hihihi sürekli 🤦‍♂️

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doppio

Bu kimyager yine mi burada yahu, piyasa takibi için gelenler yandı artık

Bir ara şu kadar altınım var, acaba yarın altınımla ne yapsam tadında kişisel günlüğüne çevirmişti burayı, şimdi de dolara dadanmış.

clioya yatırmadimiydi parasini...? 🙄

• 
Sayfa: önceki 46314632463346344635
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.