Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 (4480. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: chuckchucky , Colda , Colda , AMC Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 103 Misafir (2 Mobil) - 103 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
233.615
Cevap
1.153
Favori
11.697.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1146 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
18. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 44784479448044814482
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada Conference Board consumer confidence (Tuketici guven endeksi)`taki sicrama 2003`den beridir, en yuksegi. Dolardaki hareket bu yuzden iyice erekte oldu.

Dunyada boyle bir hareket yok bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitokondrioglukadayi -- 29 Eylül 2020; 17:17:39 >
  • mitokondrioglukadayi kullanıcısına yanıt
    Ay bi tarafımıza şeyapmasın...
  • Kuzenimle dün akşam beraberdik. Konu ekonomiden açıldı. İyiye gitmediğimizi ve işsizliğin artmasından endişe duyduğumu belirttim. Adam özetle "iyi gidiyoruz şuan ki sıkıntı pandemiden dolayı buda geçecek" dedi. 3.500 tl maaş alan birisi. Yıllık kazancı 42.000 tl. Ben adamın 2 yıllık kazancını 2 günde kur farkından kazanmışım. Son 2 günde yaklaşık 85.000 tl kar etmişim. Bana ekonomiyi savunuyor. Arabası yok servisle gidiyor. Kredi kartlarının çoğu zaman sadece asgarisini ödeyebiliyor. Ama savunabiliyor abi, savunuyor. Bu var ya tez konusu tezz

Bu arada 10.000 tl de borç istedi. Sıkışmış. Geri gelmesini çok zor gördüğüm için 1.000 tl verdim sadece oda teyzemin hatrına, üstümde emeği çoktur. Durum bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İAmSterdam06 -- 29 Eylül 2020; 17:20:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

Ay bi tarafımıza şeyapmasın...
    Cok sert kalkti bir yere girecek gibi. Malesef.
  • 🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥

• Guney afrika rand`i dolar karsisinda deger kazaniyor,
    https://www.investing.com/currencies/usd-zar

Acaba bizdeki sicrama ozel bir seyden mi kaynaklandi, yoksa dolar bir sey gordu de aniden erekte mi oldu ?

Iran Military tweets: "We have received reports of a plane of unknown origin shot down by the Iranian Air Defense Forces. It was found in East Azarbaijan Province."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitokondrioglukadayi -- 29 Eylül 2020; 17:22:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İAmSterdam06

Kuzenimle dün akşam beraberdik. Konu ekonomiden açıldı. İyiye gitmediğimizi ve işsizliğin artmasından endişe duyduğumu belirttim. Adam özetle "iyi gidiyoruz şuan ki sıkıntı pandemiden dolayı buda geçecek" dedi. 3.500 tl maaş alan birisi. Yıllık kazancı 42.000 tl. Ben adamın 2 yıllık kazancını 2 günde kur farkından kazanmışım. Son 2 günde yaklaşık 85.000 tl kar etmişim. Bana ekonomiyi savunuyor. Arabası yok servisle gidiyor. Kredi kartlarının çoğu zaman sadece asgarisini ödeyebiliyor. Ama savunabiliyor abi, savunuyor. Bu var ya tez konusu tezz

Bu arada 10.000 tl de borç istedi. Sıkışmış. Geri gelmesini çok zor gördüğüm için 1.000 tl verdim sadece oda teyzemin hatrına, üstümde emeği çoktur. Durum bu.
    Bi kac milyon doların var herhal..?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ermenistan savaş uçağını düşürmüşüz eger dogruysa vaziyet alin.

• Cok onemli

Armenia claims a Turkish F16 downed one of its planes. I doubt this is correct as Turkey would not really want to be directly involved for fear of bringing Russia into the conflict behind Armenia. But Armenia now wants that.
    https://twitter.com/tashecon/status/1310947464653012996

Yazan Timothy Ash

Dolardaki artisin nedeni budur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitokondrioglukadayi -- 29 Eylül 2020; 17:24:4 >
  • İAmSterdam06 İ kullanıcısına yanıt
    twitchte chips diye londrada kamyon süren bi eleman var 28 yaşında

ingilterede dogmus büyümüş Türkçeyi knight online oynarken falan öğrenmiş.

Evli 436bin pounda ev almış. Audi a3 e biniyor arabayı idare etmelik aldık diyor.

dün toplam 6000 pounda rtx 3090 ekran kartlı pc alıyordu.

Bizim ülkemizde 28 yaşında olsaydı üniversiteyi bitirdikten sonra ödeyeceği kredi borcunu bile ödeyemezdi.

Bildiğin yaşamıyoruz. Millet hala şükür derdinde.

Bizi bu hale getiren kim varsa helak olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naganzo

twitchte chips diye londrada kamyon süren bi eleman var 28 yaşında

ingilterede dogmus büyümüş Türkçeyi knight online oynarken falan öğrenmiş.

Evli 436bin pounda ev almış. Audi a3 e biniyor arabayı idare etmelik aldık diyor.

dün toplam 6000 pounda rtx 3090 ekran kartlı pc alıyordu.

Bizim ülkemizde 28 yaşında olsaydı üniversiteyi bitirdikten sonra ödeyeceği kredi borcunu bile ödeyemezdi.

Bildiğin yaşamıyoruz. Millet hala şükür derdinde.

Bizi bu hale getiren kim varsa helak olsun.
    böyle dünyevi şeylerden uzak durun

Şükredin fazla sorgulamayın. 3 günlük dünya için ahireti riske atmayın ey faniler.
  • Anlık türk halkı ;

• Ula yuroya nolii

• almanyada gurbetçiler sokağa çıkmış tezaruhat yapıyorlar euro 10 10 10 10 10 10 10 olsun diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aragonReddevils -- 29 Eylül 2020; 17:35:41 >
  • Naganzo N kullanıcısına yanıt

Chips reis.

"razerin seti var 1000 pound"
    https://www.youtube.com/watch?v=P2_vXJYXAvE

7-8 bin diyor o günler iyi günlerimizmiş şimdi sterlin oldu 11.000 tl

Durum çok kötü diyoruz, bir yıl sonra o günleri bile mumla arıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 29 Eylül 2020; 17:36:46 >
  • Euro sıka sıka geliyor
  • Bir sey aliyim mi la dolar euro altinnduser mi bekleyim mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Yahu arkadaş anlık kura göre mi ithalat yapıyorsunuz tek tek pc leri.

Gecen hafta 4000 TL. Olan pc, hafta başı 5000 oldu şimdide 5500..

Devlet ayrı ilgileniyor, vatandaş vatandaşla ayrı ilgileniyor..
    Bu kadar ilgilenmeyin ama yazıktır
    Bilgisayarcılar hep öyleydi TL kullanan olmazdı 10-12 sene önce kadıköyden bilgisayar toplatayım dedim 30-40 parca tek tek dolar fiyatı toplayıp kurla çarptılar birkaç gün sonra iade etmek istiyorum, beklenileni vermedi dedim bilgisayar parçalarını tek tek çıkardılar hepsinin tek tek alış fiyatını listeden bulup yazdılar , topladılar ve güncel kurla çarptılar .Bunun için 1,5 saatten fazla zaman geçti birde... O günden beri toplama bilgisayar almam zaten markalı bilgisayarda işletim sistemi ucuza geliyor

Kur artınca bilgisayarın fiyatının artmasından satıcının karı olduğunu düşünebilirsin ancak öyle değil. Tekrar bilgisayar almak istediğinde pahalı alacak üstelik aradaki kur farkı sanki kazanç gibi olacağı için de daha fazla vergi ödeyecek

• quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Ermenistan savaş uçağını düşürmüşüz eger dogruysa vaziyet alin.
    Davutoğlu emri ben verdim demiş mi?

• "O günden beri toplama bilgisayar almam zaten markalı bilgisayarda işletim sistemi ucuza geliyor"

Orjinal windows 10 keyleri 10 TL'e satılıyor ama helal olsun reis büyük oyunu bozmuşsun, bu kafayla devam
  • 
Sayfa: önceki 44784479448044814482
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.