Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (6128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
27 Misafir (3 Mobil) - 24 Masaüstü3 Mobil
5 sn
235.426
Cevap
1.165
Favori
11.782.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
39. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 61266127612861296130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10tlyi rahat bulur.

• Herkese iyi bayramlar.

8.50 de hediyesi olsun

• Piyasalar açılınca kamu bankalari dovizi tutmak için satışa başlar ama boşuna

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hakan.. kullanıcısına yanıt

düşerse dolara etkisi fena olur bu yüzden düşmesini beklemiyorum ama umarım düşer milletin krediye ihtiyacı var.

• Hayali alım satımlara devam mı

• quote:

Orijinalden alıntı: chameleon41

Bende geçen yaz 1+1 evimi satmıştım günlük mevduat faizindeyim o zamandan beri. 2+1 ev almak istedik ama fiyatlar ve kredi faizleri yükselince alamadık. Bari bu dönemde bir yerlere yatırım yapayım dedim. Yabancı eurobond fonu mu yoksa bist100 de ucuz kalmış hisse mi alayım karasız kaldım. Aslında bu aralar IPV, TDG, TLE gibi yabancı borçlanma fonu almak daha mantıklı görünüyor. Hem ABD'de faiz artarsa hemde dolar artışından iyi bir getiri elde edebilir miyiz?

birinden birini seçmek zorunda değilsin ki. hepsine paranı dağıta bilirsin.

yani hem bistte ucuz kalmış hisseleri al,hem euro bond,yabancı borçlanma araçları fonu al. ABD de enflasyon arttığı için faizler artıyorsa. emtia fonu da alınabilir. enflasyon demek emtiaların artışı demek . ben TGE fonu düşünüyorum mesela

• Şahap operasyon cekiyolar şahaaap

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ABD de enflasyon verilerinin paylaşılması sonrası teslanın bitcoin hamlesi tüm piyasaları alt üst ett.Elon Musk bir kez daha çok usta bir manüplatör olduğunu kanıtladı...

ABD'de Nisan ayında tüketici fiyatları bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 4,2 arttı. Ekonomistlerin beklentisi Nisan ayında ülkede enflasyonun yüzde 3,6 olarak gerçekleşmesi yönündeydi. Veriler yıllık bazda ABD'de enflasyonun 2008'den bu yana en yüksek seviyeye çıktığını gösterdi.

Karşılıksız basılan 1.9 trilyon doların tüm dünyaya yansıması bunlar...

• Sıra sarı kız da 500 ü kıracak

• dogcoın ıcın mı boyle yaptı

• apolyonn A kullanıcısına yanıt

Ahahaha Hangi parayla? Merkez Bankası - 60 da. Halkın bankadaki Dovizini satarlarsa şaşırmam aslında... Yakında insanlar Bankadaki Dovizini çekmek istediğinde Paranın orada olmayacağını görecek gibi...

• Bugün yaşanan durumun ekonomi yönetimi adına tek açıklaması var:

Dün yediğiniz hurmalar, bugün ekonomiyi işte böyle tırmalar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benjamin bey bayramımızı kutluyor. Benjamin reis mi deseydik yoksa.

• Bayramınız kutlu olsun arkadaşlar.
    Bu arada dolar 8.50 olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Benjamin bey bayramımızı kutluyor. Benjamin reis mi deseydik yoksa.

Adam canı sıkıldıkça yükseliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Asıl bayramı Selçuk Geçer reyiz yapıyor be

Bu adamın dedikleri çok daha önce çıkacaktı. Bu adamın fanı değilim ama bu adamın dediklerinin olacağını görmek bu ülke için sıra dışı bir şey değil. Berat Albayrak istifa etmese Selçuk Geçer çoktan haklı çıkacaktı.

• Coin koyun falan hikaye. En iyi yatırım uzun vadede gram altındır. Al altını, unut yerini.

• quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

dogcoın ıcın mı boyle yaptı

aslında tüm coinler için diyebiliriz..adam kendine yarayacak küresel fırsatları önceden haber alıp kartını oynuyor işte..coinler düştü millet satışa girdi,elon da ucuzdan alım yapıyor,mevzu bu.

doge olayı çok şişiriliyor aslında,elon musk dogecoini algısal olarak önde tutup,manüple edip arka tarafda bitcoine oynuyor.

Bu economistin son sayı kapağı..yani şu yaşanan dalgalanmaların ve manüplasyonların tesadüfi olduğunu düşünmekte bana göre naiflik..ABD de enflasyonun yıl sonu dahada artacağına inanıyorum.Tabi bunların yansıması dolara endeksli ekonomilerde sert yansıyacakdır.

• 
Sayfa: önceki 61266127612861296130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.