Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (4096. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Kerim674 , bestgr Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 13 Misafir - 14 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
235.425
Cevap
1.165
Favori
11.782.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
16. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 40944095409640974098
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4.90 bekleyenlere de geçerli mi Silivri?
  • quote:

Orijinalden alıntı: first_officer

Böyle kuru kuru olmuyor....
    Görsellerle desteklemelisin bunu...!
    borsa hisselerinin grafikleriyle dolu olan bikac monitör ekranı + klavye + chivas viski dolu bardak + karanlık dumanlı bir oda
    zaten bu filmin devamı burayı takip eden herkesin malumu... 🤔

Alıntıları Göster
    Tavanda ayna ve deri kıyafetlerle destekleyeceğim bu kompozisyonu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

4.90 bekleyenlere de geçerli mi Silivri?
    Dolar yükselecek diyene birsey yapılsa selçuk reyiz içerideydi. Ne burası telegram grubu ne bahsettigimiz hacimsiz bist100 dışı dolandırıcı hisseleri. Senin benim dememle dolar artıp düşmez yatırım tavsiyesi vermeden istedigim gibi tahminimi yazarım. Spk bulaşırsa spk lisansı alır nickimi ad soyad yapar belgemi imzama koyar istediğim gibi konuşurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stoa

Tavanda ayna ve deri kıyafetlerle destekleyeceğim bu kompozisyonu

Alıntıları Göster
    Borsa dışındaki yatırım araçlarını tercih edenlerede bolca hakaret yaznayı unutmazsın artık....🤔
    Buda filmin olmazsa olmazı !

• Bir üstteki arkadaşa katılıyorum adam hakaret ediyor bildiğiniz insanlara nasıl engel veya ban almıyor hayret

• İnşallah 1 dolar 1 Tl arkadaşlar....
    Dolar lobisine yenilmeyeceğiz.
    Sabrımızı test etmesinler
    Yoksa
    82 Fitch
    83 S&P
    84 Moddys
    olur.
    Ezanlarımızı susturamayacaklar
    Ülkemizi bölemeyecekler.
    Bayrağımızı indiremeyecekler.
    Biz Osmanlı torunuyuz
    Zamanında Amerikayı vergiye bağladık,yine yaparız.
    Selam ve dua ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41F3DB120 -- 9 Temmuz 2020; 15:51:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mvnmt35

Bir üstteki arkadaşa katılıyorum adam hakaret ediyor bildiğiniz insanlara nasıl engel veya ban almıyor hayret
    Bana demiyor rahmetli borsacıya diyor. Hakaret ettigim mesaj varsa yönetime şikayet et ağlama. Doları seneye 7,85 bekleyen birinin mevduat faizinden %2,5 fazla almak için sermayesini riske atması aptallıktır dedim. Daha yüksek hedefin varsa mantıklı bir karar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stoa -- 9 Temmuz 2020; 16:8:32 >
  • Stoa kullanıcısına yanıt
    Hala 4.90 diyorsun neye dayanarak mesajı değiştirme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mvnmt35 -- 9 Temmuz 2020; 16:9:57 >
  • Tekbiiiirrr...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mvnmt35

Hala 4.90 diyorsun neye dayanarak mesajı değiştirme
    Gözünden birsey kacmiyor :D Şu aralar dolarda ne olacagı umurumda degil borsadan kazanıyorum. Dolar almaktaki amaç kendini enflasyona karşı hedge etmekse aynısını borsada yapıyorum. Virüsten beri herşeyin fiyatı %30 arttı ama dolar sadece %12 arttı borsa ise %30 artıp tam hedge fırsatı yarattı. İranın para birimi serbest piyasada sürekli düşüyor insanların döviz alması sanırım yasak virüs esnasında döviz almak yerine borsaya girdiler borsalarında yabancı da yok hepsi düşük hacimli oldugundan borsa 10 katına falan çıktı aynı mantıkla paramı koruyorum. Bistteki yerli payı da ilk kez %51 olup yabancıyı geçti sanırım yerliler de benim gibi düsünüyor. Burada bir yıldır mb dövizi tutuyor diyorsunuz o zaman enflasyona karşı döviz değil başka şeyler alır insanlar döviz aynı yerde duracaksa; mesela ikinci el oto, mesela hisse.

• Stoa kullanıcısına yanıt
    Tamam herkesin fikri aynı olmaz zaten sadece yazın geçin ısrar da bulunmayın sadece konuda

• Büyük gün geldi çattı.

Ayasofya kararı yarın açıklanıyor.. Ikinci bir Brunson vakasına dönüşür mu mevzu

ABD, Fransa ve Rusya'dan gelen son açıklamalar, Ayasofya'nın müze olarak korunması için çağrıda bulunuyor.
    Yunanistan Başpiskoposu Ieronimos ise Türkiye'nin Ayasofya'nın statüsüyle ilgili bir değişikliğe cüret edemeyeceğini ileri sürmüştü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 9 Temmuz 2020; 17:18:25 >
  • Yarın açıklanacak ayasofyanın cami kararı deniliyor. Alım fırsatı diyebilir miyiz? Uzun süre de doların aynı seviyede baskılanması ile yarınki cami kararından sonra 7’leri görürüz gibi geliyor bana

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Büyük gün geldi çattı.

Ayasofya kararı yarın açıklanıyor.. Ikinci bir Brunson vakasına dönüşür mu mevzu

ABD, Fransa ve Rusya'dan gelen son açıklamalar, Ayasofya'nın müze olarak korunması için çağrıda bulunuyor.
    Yunanistan Başpiskoposu Ieronimos ise Türkiye'nin Ayasofya'nın statüsüyle ilgili bir değişikliğe cüret edemeyeceğini ileri sürmüştü.
    daha beteri bile olur komplike haçlı ittifakı saldırcak ben açılmasını düşük ihtimal görüyorum ama yada akp show amaçlı kısa süreliğine açar ne olcak görücez...
    karar çıkarda yok bakımı cartu cırtı derler bir kulp bulurlar gibime geliyor uzun süre hz.isa mozaiklerini kapıycaz diyip uzun süre yatar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 9 Temmuz 2020; 17:30:45 >

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Akıllı yönetim var ise cami işinden vazgeçerler. Bazı konularda zamanlama önemlidir. Bu zaman o zaman değil diye düşünüyorum

• ayasofya cami işinde bayağı kaşınıyorlar hertürlü zararlı çıkacağımız kesin bu arada yahudilerin yaptığı cami de namaz kılınmaz ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Akıllı yönetim var ise cami işinden vazgeçerler. Bazı konularda zamanlama önemlidir. Bu zaman o zaman değil diye düşünüyorum
    Ayasofya camii olarak açıldığı an doları takip etmek gerekir... Ekonomik yaptırımlar gelirse dayanacak gücümüz yok herkes biliyor... Bir sabah doları çift haneli rakamlarda görebiliriz..... Tehlikeli oyunlar bunlar sonuçları ekonomik anlamda ağır olabilir umarım vazgeçerler...

• Arkadaş herşeyi hallettik bi ayasofyamız kaldı ya. Türkiye'deki siyasetin iq su olsa 60 puan falandır derim.

• Sırf show amaclı cami olacağını düşünüyorum.Maksat gündem değiştirmek , ülkemize kimse karışamaz imajı vermek.Sadece Ayasofya için gelen turistler var bu ülkeye , onlarda gelmez artık zaten.
  • Memleketin bütün meseleleri çözülmüş bir tek Ayasofya'nın camiye dönüştürülmesi kalmış gözüyle bakan ve buna samimi olarak inanan milyonlarca seçmenim olsa ve şapkadan çıkaracak tavşan da kalmasa ben aynı şeyi yaparım ya!

Ha ülke yanıyormuş, batıyormuş kim inanıyor buna? Şu sıralar bir değil birden çok düşman lazım vatandaşımıza!
  • 
Sayfa: önceki 40944095409640974098
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.