Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (4634. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
79 Misafir (4 Mobil) - 75 Masaüstü4 Mobil
5 sn
234.874
Cevap
1.165
Favori
11.761.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 46324633463446354636
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: first_officer

clioya yatırmadimiydi parasini...? 🙄

Alıntıları Göster

Validenin parayı çeviriyorum. Kendi paramla Renault Clioyu alalı çok oldu 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Colda

Neyse ki kenal Kılıçdaroğlu gibi umut veren bir lider var.

Gelecek seçimleri de kaybederek o umudu da kaybettirir.

Kılıçdaroğlu mu umut vaadediyor?? 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

Not: akp seçmeni değilim

• Orta sınıf anlık...

• İşsizmisin peki? Miras yiyor gibisin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urahara0

Kılıçdaroğlu mu umut vaadediyor??  

Not: akp seçmeni değilim

Alıntıları Göster

Sadece vaad ediyor.

• Gördüklerime yetiniyorum, doları yüksek görünce umudum kalmıyor ama şöyle bir şey de var.

Covid-19 salgınında 115 ülke İMF'den borç aldı. Ama Türkiye başvurmadi bile..Durumlar iyi mi kötü mi bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

İşsizmisin peki? Miras yiyor gibisin

İşim gücüm var Allah'a hamd olsun... Annemin boşta kalan parasını erimesin diye değerlendirmeye çalışıyorum. Benim değil annemin parası sonuçta... Baba parası yemedik çok şükür Kendi kazancın yetiyor bana🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• MrOpen kullanıcısına yanıt

Imf'den borç alırsan tüm harcamaların denetlenir. Yani saray yapmak yok ondan borç almadık.

• MrOpen kullanıcısına yanıt
    İMF bizden borç istiyor haberin yok mu ?

• 24 Saatini burda harcayan biri ne iş yapar diye sorarım?

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

24 Saatini burda harcayan biri ne iş yapar diye sorarım?

Yazıyor ya nickte kimyagerim.... Günlük analizleri bitirirdi mi işim biter benim... Özelde çalışsam da çok rahat işim var. Sık foruma girenlere işsiz denilmesini de burada gördük. Ara ara girer yazarım... Bundan kime ne ondan bundan izin mi alacağım foruma girmek için...

• 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• onu bunu boşverinde ekonomi çok kötü.malzemeyi her hafta zamlı alıyorum yeter artık bir önlem alın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sokrates 1983

Yazıyor ya nickte kimyagerim.... Günlük analizleri bitirirdi mi işim biter benim... Özelde çalışsam da çok rahat işim var. Sık foruma girenlere işsiz denilmesini de burada gördük. Ara ara girer yazarım... Bundan kime ne ondan bundan izin mi alacağım foruma girmek için...

Alıntıları Göster
    Boşver ya sen bak dalgana altınlar bitti mi senin. Ben altından ufaktan tersodayım son alıştan. 1950 civarıyken ufak bir alım yapmıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İAmSterdam06 -- 30 Ekim 2020; 11:30:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: maicole

Dolar artınca kâr ettiğini sananlar neyin kafasını yaşıyor merak ediyorum, 1000 doların varsa beş gün sonra doların 1100 ise kar etmiş olursun, adamın 1000 doları var, on gün sonra 1000 doları var yine, diyor ki ben kâr ettim, he aynen he.

Harcamalar dolarla yapılmadığı için kar ediyor yada TL sini koruyor denilebilir. Dolar alıp daha sonra ihtiyacı olunca bozdurup alışveriş yaptığı an parası TL de olana göre kar yapıyor, şöylede düşünebiliriz kar yapmıyor ama parası aynı kalıyor bu durumda TL de duran zarar etmiş oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kuasudba

umarım biden seçilir.
    ecevit döneminde utanmadan yağ kuyruğu bilmemne diye laf yapanlar yaşattıklarını yaşasınlar.
    bir 50 sene de biz konuşalım.
    ayrıca, ekonomik kriz tabana ne kadar vurursa o kadar iyi.
    aç kalmadan akıllanmayacaklar.

kesinlikle katılıyorum..o oy veren tayfa kışın iliklerine kadar hisseder inşallah..ozaman görücem ben..

• quote:

Orijinalden alıntı: OMREG

kesinlikle katılıyorum..o oy veren tayfa kışın iliklerine kadar hisseder inşallah..ozaman görücem ben..

Alıntıları Göster
    Onlarla beraber bizde hissediyoruz ama

• quote:

Orijinalden alıntı: İAmSterdam06

Boşver ya sen bak dalgana altınlar bitti mi senin. Ben altından ufaktan tersodayım son alıştan. 1950 civarıyken ufak bir alım yapmıştım

Alıntıları Göster

Araba aldım hocam altından çıkıp altın kalmadı yani bende 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥  validenin parayı çeviriyorum o da dolarda bakalım bir kaç alsat yapıp 3-5 kuruş artırma derdindeyim. Yoksa para boşta yatıyordu...

• quote:

Orijinalden alıntı: Sokrates 1983

Araba aldım hocam altından çıkıp altın kalmadı yani bende   validenin parayı çeviriyorum o da dolarda bakalım bir kaç alsat yapıp 3-5 kuruş artırma derdindeyim. Yoksa para boşta yatıyordu...

Alıntıları Göster
    Mühim olan dolar bazında artış sağlamak. Tl olarak artması kar ettiğin anlamına gelmiyor. Fakat en azından paranın değeri korunmuş oluyor. Mesela ben altın üzerinden dolar ve euromu artırdım uzunca bir süre. Son alımdan zarar ettim. Fakat tl bazında baktığımda sanki kar etmiş gibi duruyorum ama döviz bazında baktığımda zarardayım. Gibi gibi.

• Kimyager 1.5 ay önce altının düşeceği konusunda kesin kararlıydın. Sana düşmiyecek hatta mart - nisan gibi tekrar konuşalım demiştim:) keşke bahse girseymişiz..

• 
Sayfa: önceki 46324633463446354636
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.