Şimdi Ara

🔥 Dolar 8,19 - Euro 9,87 - Altın 472 | 22 NİSAN 🔥

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
128 Misafir (28 Mobil) - 100 Masaüstü28 Mobil
5 sn
119.699
Cevap
873
Favori
5.946.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 39 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 6723
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1588
  • Ortalama Mesaj Aralığı 19 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 812
  • Favoriye Eklediklerim 881
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • acquiles (3947 mesaj) MRT_ (2945 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (2413 mesaj) mitokondrioglukadayi (2338 mesaj) Equris (2262 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (67524 mesaj) Mobil (41366 mesaj) Tablet (3328 mesaj) Mini (11764 mesaj) Uygulama (5137 mesaj) (407 mesaj)
  • @
968 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Yatırım Araçları >> 🔥 Dolar 8,19 - Euro 9,87 - Altın 472 | 22 NİSAN 🔥
Giriş
    89 Mesaj
    Arkadaşlar, kimsenin doğru umrunda değil.
    Bir ülkenin internet gündemi buysa doların, euronun ve sterlinin şuan ki seviyesinde kalması bir mucizedir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1116 Mesaj
    Kas'a gittim her sey cok ucuz.

Bira fiyatlari 20-25 lira. Otelde kaldim 2 gece verdigim para 230 lira. Mukemmel bir banyo televizyon klima dus yatak. Portakal suyu 12 lira magnolia tatlisi 18 lira

Ve Kas'ta oturacak yer bulamiyorsunuz.

Isterseniz ekonomik kriz var deyin.
  • Kurmay Yarbay
    18097 Mesaj
    Dolar/Euro kuru, layık olduğumuz gibi yönetilmemizin sayısal bir göstergesi (söz meclisten dışarı tabiki).

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1116 Mesaj
    Dolar icin vatanini satanlara yaziklar olsun

Adamlar akdeniz'deki faaliyetlerimiz icin yapmadigini birakmadi.

daha ne zamana kadar bu devran boyle gidecek.

her gun olecegimize bir gun oluruz

zincirlerimizden kurtuluyoruz.

dolar artiyorsa dogru yoldayiz demektir.
  • Yarbay
    26337 Mesaj
    7.50'yi geçince milletin aklına geldi yine, ekşi'de twitter'da konuşulmaya başlandı. birde %0.5lik hareket bile 4 kuruş ettiği için iyice dikkat çekiyor artık.
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    18097 Mesaj
    Efsane perspektif
    Gelecek 10 yılın en düşüğü an itibari ile.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    577 Mesaj

Yorumları okumaya geldim ama Kaş’ta tatilin ucuza geldiğini öğrendim. 2 gece 230 liraymış. Burada da gündem değişmiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Mr. Pink kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2289 Mesaj
    Türk Tabipler Birliği kapatılsın,doktorlar yargılansın denen bir ülkede dolar 7.5 ta olur 9.5 ta...15 te

ytd
    |
    |
  • Binbaşı
    1020 Mesaj

Kardeşim sorma ya. Bu millet ne kadar gerizekalı bir insan grubundan oluşuyor ben anlamıyorum. Ekonominin anası bellenmiş adamların derdi Nutella, Masterchef, Survivor, Halil Sezai.

Herkes layık olduğu şekilde yönetilir diye bir laf var ya inanılmaz doğru bir laf. Bu çapta insanlardan oluşan bir milletin hakettiği budur.

Avrupa'da falan sen böyle ülke yönet 1 sene duramazsın o koltukta. Toplum baskısından istifa edersin. Tabi istifa kültürü de vardır onlarda. Sorsan "gavur" onlar. Bizim Müslüman halk da ortada.
    |
    |
    Mélih_1905 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1477 Mesaj
    Türk Tabipler Birliği kapatılsın millet kıraathanesi olsun ,dolar 3 lira olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenatonnn -- 17 Eylül 2020; 12:31:50 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1020 Mesaj

Kardeş çok pardon da o zaman Ecevit'i niye indirdi bu millet koltuktan. Adam Kıbrıs'a harekat yaptı, batılı ülkelerden ambargo yedik. Utanmadan o zamanın zor şartlarını yağ kuyruğu, tüp kuyruğu diye kötü örnek olarak göstermeyi bilirsiniz.

Ülke yönetiyorsan hem ülkenin dış politikadaki çıkarlarını koruyacaksın hem de ülkenin iç ekonomisini ayakta tutacaksın. Böyle milliyetçilik ayaklarıyla babanızı kandırın siz.
    |
    |
    Mr. Pink kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    298 Mesaj

Peki hocam, ülkenin sorunlarını Twitter da dile getirilip çözüm bulunmaya çalışılması da çok saçma değil mi

Twitter yüksek mahkeme mi, saçmalık

|
    |
    intercityfirm1895 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    89 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: intercityfirm1895

Kardeşim sorma ya. Bu millet ne kadar gerizekalı bir insan grubundan oluşuyor ben anlamıyorum. Ekonominin anası bellenmiş adamların derdi Nutella, Masterchef, Survivor, Halil Sezai.

Herkes layık olduğu şekilde yönetilir diye bir laf var ya inanılmaz doğru bir laf. Bu çapta insanlardan oluşan bir milletin hakettiği budur.

Avrupa'da falan sen böyle ülke yönet 1 sene duramazsın o koltukta. Toplum baskısından istifa edersin. Tabi istifa kültürü de vardır onlarda. Sorsan "gavur" onlar. Bizim Müslüman halk da ortada.
    adamlar Mars'a koloni kuracak, biz halen; helal haram et, nutella haram helal.. dönmelerin bile 5 milyon takipçisi varken Aziz Sancar'ın 10-20 binler mi neydi.rezil durumdayız.

|
    |
  • Yarbay
    12879 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

Kas'a gittim her sey cok ucuz.

Bira fiyatlari 20-25 lira. Otelde kaldim 2 gece verdigim para 230 lira. Mukemmel bir banyo televizyon klima dus yatak. Portakal suyu 12 lira magnolia tatlisi 18 lira

Ve Kas'ta oturacak yer bulamiyorsunuz.

Isterseniz ekonomik kriz var deyin.
    Aynı şey Alaçatı'da da geçerli. Mekanlar çok pahalı her şey lükse hitap ediyor ama adım atacak yer yok.
  • Binbaşı
    1020 Mesaj

Çözüm bulmuyorsun kamuoyu oluşturup toplumsal baskı yaratıyorsun yönetenler üzerinde. Ama bizde konuşulan Masterchef, hafta sonları da yok kimin penaltısı verilmemiş. Boş beleş bir millet tepeden tırnağa.
    |
    |
    Bernoulli Denklemi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    229 Mesaj

Bozdun mu 200 gramı sende benim gibi :)

|
    |
    MRT_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    371 Mesaj
  • Binbaşı
    1116 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Aynı şey Alaçatı'da da geçerli. Mekanlar çok pahalı her şey lükse hitap ediyor ama adım atacak yer yok.

Alıntıları Göster
    Hocam ben giris seviyesindeki yazilimci maasiyla her ay 1500 lira ev kiras oderken bu tatili yapabiliyorsam ekonomik kriz falan yoktur

asgari ucretli adam da tatil falan yapmasin bir zahmet
  • Yüzbaşı
    905 Mesaj

O neeee laaa
    |
    |
    MRT_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1593 Mesaj
    Şuraya bak böyle giderse 2 aya dolar 9 lira

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.