Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (5908. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: KimYon_Reyiz Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 20 Misafir (1 Mobil) - 20 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
235.388
Cevap
1.165
Favori
11.781.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
34. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 59065907590859095910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Düşürdük demek için 25 baz puan indirim gelmesin🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

bugün Merkez başkanının en zor günü. öyle gazete köşelerinden sallamakla ahkam kesmekle olmuyormuş onu öğrenecek. bakalım bu manşeti attıran kişi bugün ne yapacak?

şahap kavcıoğlu değil mi mb başkanı ?

• Faiz düşürülebilir. Birileri yine önceden pozisyon alıyor galiba

• BlackLead kullanıcısına yanıt

Kuşlar yine birilerine fısıldamış demekki, mb başkanı görevden alınmadan önceki 2 gündede döviz alımları patlama yapmıştı...

• Stannis Baratheon. kullanıcısına yanıt

Ben öyle bir şey bekliyorum

• ozbey08 kullanıcısına yanıt

Köşeye Kavcıoğlunun konduğu photoshoplar hazırlanmıştır 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

Bekara karı boşamak kolay derler Şahap bey

• e_capkan kullanıcısına yanıt

bu geçen ayın manşeti, Naci bey kovulmadan 1 gün önceki manşet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozbey08 -- 15 Nisan 2021; 11:39:6 >
  • 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥
  • şimdi şaaaaaaak 500 puan indiriyormuş dış güçler şok olur

sonra akşam şaaaaaaak 500 puan daha indirdim diyormuş dış güçler çil yavrusu gibi dağılır

• Merkez bankası başkanı için 3 senaryoda çok kötü

• Faiz yükseltse, kafasına reis çökecek. Tüketim ve yatırım iyice azalacak. Bu durumu kitlesine anlatması imkansız.
    • Faizi düşürse, döviz kuru yukarıya doğru çıkmaya başlayacak ve enflasyon hızla yükselecek.
    • Uzun süre sabit bıraksa, doların 8 olduğu bir ortamın olması da çok kötü. En mantıklı senaryo bu seçenek gibi duruyor. Bu senaryo ile de maksimum 3 ay idare edebilir. Demezler mi adama madem faizi düşüremeycektin, neden öyle manşetler attın... Buna ek olarak yüksek döviz kuru, yüksek faiz ile yola devam etmek çok kötü.
    • Önceki merkez bankası başkanı aslında baya toparlamaya başlamaştı işleri. En azından dövizi aşağıya doğru yönelmesini sağlamıştı. Reisin 20 yılda yapmış olduğu en büyük hatalardan biri oldu bu değişim kararı bana göre.

Tam bir kısır döngü.

Hani hep şükran sunup ayrılıyorlar ya, adamlar kesinlikle haklı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: -OdATA-

şimdi şaaaaaaak 500 puan indiriyormuş dış güçler şok olur

sonra akşam şaaaaaaak 500 puan daha indirdim diyormuş dış güçler çil yavrusu gibi dağılır

Ondan sonra selçuk geçer youtube de canlı yayında ben demiştim dolar 20 tl oldu diye 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• bi cem yılmaz ın videolarını birde bu adamın videosunu izleye izleye ezberledim ama her defasında da ilk defa izliyormuş gibi gülüyorum 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• Tarihe not düşülsün bugün faizler sabit kalır...

Ama şu ramazan ayında bir de faiz arttırırlarsa ne gülerim🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

Ramazan ayının hatırına yapılması gereken 300 baz puan faiz indirimidir. O operasyonu geri alın bakalım🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• Bence daha radikal bir şey yapalım.

USD kullanımını komple kaldıralım.

Faizi de sıfır yapalım...

Ben yaptım oldu var mı engelleyecek 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün faiz sabit kalır dolar da biraz geri gelir ama bizden kaynaklı değil abd verilerinden dolayı... Faiz artırımı olmadığı sürece bir daha 7 TL civarını görmek imkansız gibi bir şey....

• 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• Bu yandas (turban yok ama) hnm. kızımız, aylik 3k ₺ gelir (mayış) ile; yarısini (1,5k ₺) kira vererek..kalan yarısiylada (1,5k ₺) elektrik, d.gaz,su , tlf,internet vb faturaları ödeyip, etiyle sütüyle hatta ananasıyla market ve gıda ihtiyaclarinı karsilayip üzerine birde haftada bir mangal partisi yada disarıda yemek yiyerek... ayda 3 k ₺ ile "babalar" gibi yasiyormuş...!!!! 🙄
    Üzerinede bonus olarak parise tatil hayellerini yazmış..!!! sadece pasaport harcınin bile ne kadar tuttugundan bi haber olsa gerek..!!! 🤭

Sonuç olarak,mallık ve hesap hatası bizdemi acaba...? 🤔

Bu zihniyettekilerin mevcudiyedi %50 oldukca bu cukurdan bize cıkış yok, hic bosa ümitlenmeyin..!

Buyrun video linki.. herkese ibretlik...!

https://www.youtube.com/watch?v=xVXCINSz0Hg&feature=youtu.be

https://eksisozluk.com/3-bin-tl-ile-babalar-gibi-gecinilir-diyen-kiz--6885499

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi first_officer -- 15 Nisan 2021; 12:52:40 >

• Normal şartlarda 7 tekrar görülebilir.

Ama bizimkiler DXY ve 10 Yıllıklardaki düşüşü fırsat bilip faiz indirimlerine başlayıp TL'ye değer kaybettirebilirler.🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 15 Nisan 2021; 12:34:46 >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt

Hocam faiz düşerse dolar artacak niye satsinki adamlar ?

• 
Sayfa: önceki 59065907590859095910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.