Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (5486. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: babacula , babacula , MuniteD7 , Tıfıl II , Marksman84 Daha Az
5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 24 Misafir (6 Mobil) - 21 Masaüstü8 Mobil1 iOS3 Android
5 sn
235.183
Cevap
1.165
Favori
11.772.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
18. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 54845485548654875488
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Usd artışı global bizimle İlgisi yok 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • acquiles kullanıcısına yanıt
    Ezanları susturamazsın hocsm hiç boşuna uğraşma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stannis Baratheon. kullanıcısına yanıt

Yukarıda tabloyu paylaştım. Bir işe yaramıyor. Veriler TCMB ye ait resmi.

Aynı şeyi tekrar edip farkli sonuçlar beklemek nasıl bir yönetim mantığı olur sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Iyi tarafından bakin

MTV yok, kasko yok, yıkama derdi yok, benzin kac tl oldu köprü otoyolda kaç para derdi yok, çizildi mi dolu mu yağdı derdi yok, araba kadar ötv ödedik diye hayiflanmak yok..

Evet bunu hiç düşünmemiştim. Akb çocukları ödüyor o vergileri devletimize destek çıkıyorlar. Aslında ne iyi adamlar kıymetini bilmiyoruz adamların.

• acquiles kullanıcısına yanıt

oha bu resmen rezillik.

ama 4.90 cılar dombıra eşliğinde resimlere baktığı için durumun farkında değil. dombıracı 4.90 lar.

• Faizin 9-10 ayda getireceğini döviz 2 hafta da getirdi. TL saatli bomba gibi duruyor. Döviz böyle büyük dalgalandıkca enflasyon da sürekli yukarı gider. TL erimeye devam...

• bu ülkede ürünlerin raftaki fiyatı ve kasada vergilerle birlikte olan fiyatı ayrı söylenmeli. Mesela rafta 7 tl yazıp kasaya gidince 30 tl vergilerle beraber dersen bu güruhun ne kadar beceriksiz olduğunu ortaya koyarsın.

• Seyredin şimdi pazarı,

"kur artışı çok olduğu için fiyatlari güncellemek zorunda kaldık"

• Bunu nasıl kaçırdım ya deliricem.

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

• quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Yukarıda tabloyu paylaştım. Bir işe yaramıyor. Veriler TCMB ye ait resmi.

Aynı şeyi tekrar edip farkli sonuçlar beklemek nasıl bir yönetim mantığı olur sizce?

Mantıklı olup olmamasından değil, kısa süreli düşürmek için başka hiçbir seçenekleri yok. 8'in üzerini görmemeye çalışacaklar bir şekilde amaç o.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackGhost12

Türkiye yıkılmanın eşiğinde. İflas etmiş bir ekonomi, vampir ihale şirketleri, yolsuzluklar, rüşvetler, hukuksuzluklar, israflar... Sonuç = Osmanlı çöküş dönemi

Bu milletin vergisiyle biriktirilmiş 125 milyar doları nereye harcadıkları belli değil. 350 milyar dolarlık yolsuzluk yapıldı bugüne kadar, tek ceza alan yok.

Bu millete yapılan haksızlık kimseye yapılmadı. Bolluk döneminde yoksul bırakıldı. Nerede karaktersiz, ahlaksız varsa güç sahibi, para sahibi yapıldı.

Doğu Karadenizlilerin, İç Anadoluluların en kötüleri bu milletin canını okudular. Arabasız, Evsiz, İşsiz, Parasız, Güçsüz, Muhtaç bıraktılar bir nesli.

Sanki AK Parti'yi bunun için kurdular, akan parayı iç gruplarından dışarıya damlatmadıkları gibi o parayla da terör örgütlerini desteklediler. Elin bilmem neyi ile gerdeğe girdiler, ihanetin ve sözüm ona uygar şiddetin en büyüğünü yaptılar. Başkası gelip zaten onları yenecek diye tıka basa dolalım Allah ne verdiyse dediler ama İngiliz kraliçeleri bile o AK zenginleri yiyip paralarına konabilir, bunlar böyle, zaten geçiş garantili yerler öyle değil mi?

Bir de hiç tarzım olmamasına rağmen, bir işte çalışmayan hayata daha atılmamış bir orta yaşlı olarak ilk defa birilerine pis fakirler diyesim var. Hem maddiyat hem kafa yok, maddiyat olsa bile işe yaradığı yok, tencere tava hep aynı hava. Günlük zevklerle uyutulup iliklerine kemiklerine kadar kendilerini sömürtürler, bir de hiç utanmadan tüm çirkinliklerle başa geçip her köşe başını tutarlar. Size soruyorum bu soykırımlık, temizlenmelik değil de nedir sizce?

🤮🤮🤮

• Tanrılar daha çok faiz istiyor...

''JP Morgan, TCMB'den faiz artırımı bekliyor

JP Morgan, TCMB'nin politika faizini 18 Mart'ta gerçekleştireceği PPK toplantısında faizleri 100 baz puan artırmasını bekliyor.''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41F3DB120 -- 8 Mart 2021; 19:4:31 >
  • muhtemelen batı seçim istiyor türkiyede belli artık acaba rte ninn karşısına yine kimi çıkarcak amerika çok merakediyorum ekmelledin,abdullah gül tarzı birşey bekliyorum, ha imamoğluda olabilir babacanda bir ihtimal bu sonbahar amerikan güdümlü seçim gelebilir..

mansur yavaş gibi isimleri daha çok beklersiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 8 Mart 2021; 19:3:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

muhtemelen batı seçim istiyor türkiyede belli artık acaba rte ninn karşısına yine kimi çıkarcak amerika çok merakediyorum ekmelledin,abdullah gül tarzı birşey bekliyorum, ha imamoğluda olabilir babacanda bir ihtimal bu sonbahar amerikan güdümlü seçim gelebilir..

mansur yavaş gibi isimleri daha çok beklersiniz..

Rde zaten amerikanın adayı değilmiydi 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• MRT_ kullanıcısına yanıt

BU tekrar değerleme durumu için altın şu an tam toplamalık denebilir mi ?

• evet o zamanlar abd nin adayı olmayan yoktu evet rte abd destekli onaylı geldi doğru, meclisinde sömürüsü gibi abd başkanını konuşturursan adayını o belirler o çok normal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 8 Mart 2021; 19:9:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7EE534877

bu ülkede ürünlerin raftaki fiyatı ve kasada vergilerle birlikte olan fiyatı ayrı söylenmeli. Mesela rafta 7 tl yazıp kasaya gidince 30 tl vergilerle beraber dersen bu güruhun ne kadar beceriksiz olduğunu ortaya koyarsın.

Mesela 100 binlik araba almaya gittiginde odemeyi yaptiktan sonra “efendim 250 bin lira da vergi dairesine odediniz mi araba sizindir” deseler ne olur?

• Six Feet Under. kullanıcısına yanıt

belki doblocu yap işlet devlet tiyatrosunu namusu gibi savunan amca fikrini değiştirir...

• Daha 1 hafta 10 gün oncesine kadar kurun 6,80, 6,50 hatta 5,90 seviyelerine kadar dusecegini ahkam kesen yandas bloomberg'in yalaka ve tırsık lafta ekonomi yorumculari nerdedir simdik..? Alooo $=7,73 🤭🤭🤭

• 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

bu harita bile kudurmalarına yetiyor,bir tane tsk askeri bile istemiyorlar,Türkiye çapına gore çok büyük işler becerdi ama partibazlıktan o gözlerin görmesi imkansız,seni ordan kovup güney kürdistanı resmi devlet olarak tanıycaklar bile siz akp akp lö lö diyene kadar atı alan üsküdarı geçicek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 8 Mart 2021; 19:17:5 >
  • 
Sayfa: önceki 54845485548654875488
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.