Şimdi Ara

🔥 Dolar 8,10 - Euro 9,70 - Altın 455 | 13 NİSAN 🔥

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Teemo Erdoğan Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 124 Misafir (49 Mobil) - 75 Masaüstü50 Mobil1 iOS
5 sn
118.802
Cevap
874
Favori
5.905.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 37 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 6722
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1588
  • Ortalama Mesaj Aralığı 19 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 22
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 812
  • Favoriye Eklediklerim 882
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • acquiles (3912 mesaj) MRT_ (2928 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (2413 mesaj) mitokondrioglukadayi (2325 mesaj) Equris (2262 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (66901 mesaj) Mobil (41196 mesaj) Tablet (3328 mesaj) Mini (11639 mesaj) Uygulama (5137 mesaj) (303 mesaj)
  • @
967 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
1. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Yatırım Araçları >> 🔥 Dolar 8,10 - Euro 9,70 - Altın 455 | 13 NİSAN 🔥
Giriş
    16 Mesaj

Emtia işi bitti para bolluğu da enflasyon yaratmayacak, kriptoda o paralar yine balinalara kalacak iş bittiğinde.40 yaşından sonra koin varmış abi diyen ali dayı da ya 5 sene shitcoinde bekleyecek ya da kafasına sıkacak.Ytd tabii ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ağlayanmezun -- 27 Şubat 2021; 12:38:41 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    277 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Tanzim çadırlarından sonra yeni çözüm hayırlı olsun....

Son dakika haberine göre ucuz gıda satışı için düğmeye basıldı. Marketlerin kâr hırsları nedeniyle artırdıkları fiyatlara 'dur' diyecek önemli bir adım daha atılıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla harekete geçen Tarım Kredi Kooperatifleri bu yıl sonuna kadar 180 olan market sayısını 500'e çıkaracak. Bu sayı 2022'de ise 1.000'i bulacak. Birinci kalite ürünün uygun fiyata satılacağı marketler için kiralamalar başladı. 

Buna sovyetler dayanamadı... Bizimkiler mi dayanacak? her tarafından deliyorlar ülkeyi.

• Yüzbaşı
    820 Mesaj
    Rahmetli ecevit zamaninda dolar 0,68 den 1,67 ye geldiginde demediginizi birakmadiniz..simdi dolar nerelerde..aranizdaki fark sizde rahmetli kadar onur gurur ve sereften yoksun olmaniz..koca ulkeyi aile sirketine cevirdiniz..pandemide millet evine ekmek goturemezkwn heryer kapaliyken insanlarin gozunun icine baka baka kongreler yapip kendi refahiniz icin insan sagligini hice sayiyorsunu,.cunku sahsim devletine hersey serbest..saglik bakaninin acinasi aciklamalarini saymiyorum bile cunku atanmis seciomis degil..hadi soylesene laf geregini uygulasaniza varmi sizde o .....t.
  • Yarbay
    2288 Mesaj

Bu hafta Ons Bey Diriliş Ertuğrul da oynayabilir.

• Yarbay
    8515 Mesaj

İnceldiği yerden kopar mantığı var sanırım  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Dellialli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1922 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

Teşvik onaylandı Çin borsası açıldı... Suni geri çekilme yaşandı bu hafta emtialar tekrar artacak gümüş altın paladyum platin hepsi yükselişe geçecek....

|
    |
  • Yüzbaşı
    940 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    TRkronos

quote:

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/44/19/5e/44195e97cc9b1935904c40555c406517.jpg&t=0&width=480&text=1
    |
    |
  • Yarbay
    8515 Mesaj

2010 şubata koç holding e 100bin TL yatırım yapsaydınız veya o parayla dolar alsaydıniz,

Şu anda iki yatırımın aynı değeri elde etmesi için usd kurunun 7.85 olması gerekiyor..

Tabi bu şirkete göre değişir.

Ama,

7.8 ideal kurdur demiştim :) pi sayısı gibi 

|
    |
  • Yarbay
    2288 Mesaj

Faizi sabit tutacaklar.

Düşük doların bir işe yaramadığını herkes gördü.

8 civarını artık kabul etmeleri lazım.

Yüksek faiz iç piyasayı bitirir,Reisi kızdırır.

Düşük faiz de yabancıyı küstürür.

O yüzden sabit kalacak.

Zaten Nağci bey de itiraf ettiydi bunu.

• Binbaşı
    1922 Mesaj
    quote:

Faizi sabit tutacaklar.

Düşük doların bir işe yaramadığını herkes gördü.

8 civarını artık kabul etmeleri lazım.

Yüksek faiz iç piyasayı bitirir,Reisi kızdırır.

Düşük faiz de yabancıyı küstürür.

O yüzden sabit kalacak.

Zaten Nağci bey de itiraf ettiydi bunu.

Faizi artıramazlar hocam faiz artışı kura yansımıyor her faiz artışı yabancıya düşük kurdan dolar aldırmak oluyor... Doları 8-8.5 TL gibi stabil tutsalar bile yeter zaten o seviyeleri görmüştü... Kurun düşmesi ülkeyi ekonomik açıdan daha zora sokuyor ki görüyoruz hemen faiz artırımı geliyor gündeme... Bende mart ayında faiz artırımı gelir diyordum ama bir işe yarayacak gibi değil... Ama merkez çıkar faizleri 30 lu seviyelere çıkarırsa işte o zaman dth ler çözülür ve ülkede döviz bolluğu yaşanır...

• Yarbay
    8515 Mesaj

%30 faiz dth I çözer ama kapıya da kilidi vurursunuz.

İhracat biter, sanayi durur.

O faiz paşa paşa inecek.. Rekabetçi kur, faiz kötülüktür söylemini duymaya başlarsınız yakında.

|
    |
    Kimyager06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Gram altıncıların bende dahil anlık durumu 

çin piyasası ve teşvik paketinden umutluyuz 

• Binbaşı
    1360 Mesaj

görüyorum ve arttırıyorum "faiz sebep enflasyon sonuç" lafını duymaya hazır olalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 27 Şubat 2021; 14:41:14 >
    |
    |
    acquiles kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1922 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

%30 faiz dth I çözer ama kapıya da kilidi vurursunuz.

İhracat biter, sanayi durur.

O faiz paşa paşa inecek.. Rekabetçi kur, faiz kötülüktür söylemini duymaya başlarsınız yakında.

Hocam 30 faiz olmaz zaten ben sadece ülke nasıl döviz bolluğuna kavuşur manasında söyledim :)

Bana göre de doları kademeli 8.5 TL seviyelerine çıkaracaklar yüksek faiz ülkeye dışarıdan çakal yatırımcı gelmesine sebep oluyor... Doları yüksekten sat faizi al sonrada düşükten dövizi topla topukla.... Hep aynı senaryo ama artık kimse dövizini altınını satmıyor... Halk liraya güvenmiyor daha doğrusu ülkeyi yönetenlere güvenmiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kimyager06 -- 27 Şubat 2021; 13:51:37 >
  • Yarbay
    3430 Mesaj
    1 haftada % 6 artış, yani vadeli hesabın 4 aylık getirisi, böyle dalgalanma olmamalı

|
    |
  • Binbaşı
    1922 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: M4M00D

Gram altıncıların bende dahil anlık durumu 

çin piyasası ve teşvik paketinden umutluyuz 

Hocam sen kaçtan terste kaldın altında ... Bende geçen gramı 385 tlden bilezik aldım iyi mi kötü mü yaptım bilmiyorum birgün evlenirsem diye alıp attım kenara :))

• Yarbay
    8515 Mesaj

Aynen öyle.

Faiz artışı ile elimize geçen tek şey yüksek enflasyon, artan vergiler ve min %30 kar eden yabancı oldu.

Memlekete faydası sıfır.

Dahiyene para politikamiz var..

|
    |
  • Teğmen
    195 Mesaj

Altıncılar,yıkılsanız bile dik durun.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/8f/85/14/8f85146882b8d5b806559377fa6fcf3f.jpeg&t=0&width=480&text=1
    |
    |
    M4M00D kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    13673 Mesaj

https://www.patronlardunyasi.com/haber/BTCTURK-te-al-sat-bitti-parayi-cekememe-donemi-basladi%C2%A0Bitcoincileri-sarsacak-iddia/247292

BTCTURK’te al sat bitti, parayı çekememe dönemi başladı! Bitcoincileri sarsacak iddia

BTCTURK hesabındaki 800 bin TL ile Bitcoin aldığını ve zarar etmesi üzerine parayı TL’ye çevirip çekmek istediğini belirten Serdar B. isimli vatandaş, zararının 200 bin TL’yi bulmasına rağmen parasını çekmesine izin verilmediğini iddia etti.

• ben kardan zarar ettim hocam ana paradan yemedim. en son yüksekten alıp maliyeti 450 ye kadar getirdiğim gramlar sebep oldu buna da askerdeydim panikleyip yaptık bi hata üstüne takip edemediğim için satamadım da   kardan zarar çok yüksek. 450 gördüğümde gramdan zararım kalmamış olacak. ben yine de elimdeki fiziksele asla dokunmayı düşünmüyorum. ama bankadaki 450 maliyetli 59gram birikimimi satıp başka bir yatırım aracına geçebilirim.

edit : işsiz kalmasam böyle beklememe gerek kalmayacaktı maliyet düşürür olayı kurtarırdım çoktan gelir olmayınca takıldık kaldık. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M4M00D -- 27 Şubat 2021; 13:59:37 >
    |
    |
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
kripto para haberleri
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,610
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.