Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (5948. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: AMC , tiesto77 , svs Daha Az
3 Kayıtlı Üye ve 34 Misafir (5 Mobil) - 32 Masaüstü5 Mobil
5 sn
235.380
Cevap
1.165
Favori
11.780.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
6. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 59465947594859495950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

Ons geliyor tren kaçmadan yetişebilsek bari ytd

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Dünyanın 40 yıl önce çözdüğü gıda enflasyonunu bile çözemediler. Dünyada bunca bolluğa rağmen 2021 Türkiyesin de açlık var, açlık.

İnsanlar kalitesiz makarna, pirinçle sahte piliç sosis, salam, et ile karnını doyurmaya çalışıyor ona bile para yetmiyor.

10 yılda nüfus 15 milyon arttı, Türkiyede 10 yıl önce bile yetmeyen sosyal yardım bütçesi hala 10 milyar dolar. Bir gram arttırmadılar, çünkü zalim zengin yönetimimizin önceliği zulümkar zenginler. Bu yoksul millet doymamış, aç uyuyor umurlarında değil, değil, değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackGhost12 kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: Sinirli ve Süratli

Garantiye devam   Çılgınlık yapıp yeni arzlardan tavan bozup taban olan bi şirketin hissesinden bi dal aldım, tam kumar yau 

Alıntıları Göster

Borsa kumarında benim için Garanti yeterli onu baya dipten aldık ondan rahatım 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥  yeni hisse ekleyip 6 ayda onun tersten çıkmasını beklemeyelim sonra, gramda daha yeni düze çıkıyorum yeter 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• Ohhh günün müjdesi de gelmiş. Şahlanmaya son hızla devam ediyoruz.
    🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne farkeder gelen gideni aratıyor,kazara iyi çalışan biri gelse haftasonu operasyonu ile alıyorlar

• borsa kumar değil,santranç müsabakasıdır. çünkü bir takım verilere bakıp kendince bir strateji uyguluyorsun, tabi santranç masasının karşı tarafındakilerin de kendilerince bir stratejisi vardır. işte kimin hamleleri,kimin ekonomik öngörüleri daha yerinde ve doğruysa o kazanır.

kumar borsası mı arayorsun,kripto para borsası legal büyük bir kumarhane. çünkü ne idüğü belirsiz coinleri hiç bir ekonomik ve bilimsel veriye dayanmadan alıyorsun. %50 sansın var ya yükselir ya düşer. gerçi bu bile sayısal loto oynamaktan daha iyi. çünkü %50 kazanma ihtimalin var,sayısal loto gibi şeylerde milyonda bir.

• Dış güçler yine operasyon çekiyo sanırım benjoda hareketlilik var 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Ohhh günün müjdesi de gelmiş. Şahlanmaya son hızla devam ediyoruz.

pandemi ile elektrik şirketlerine yardım ne alaka ya. pandemi var diye millet elektrik mi tüketmedi,pandemi var diye elektrik santralleri elektrik mi üretemedi?

asıl yardımı lokanta,kafe,eğlence ve turizm işletmelerine vermesi gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Ohhh günün müjdesi de gelmiş. Şahlanmaya son hızla devam ediyoruz.
    patates soğana bile şükreden kapışan vatandaşların yaşadığı ülkede normal değilmi.🤔

• dolardan tamamen çıkmak için doğru zamanmı acaba. 8.30 olsa mesela çıkılırmı

• Mayıs ayında faizler yine sabit kalacak gibi bu rakamlarla dolar biraz daha artarsa 100 puan artış gelebilir

• 😁😁😁
    🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

• faizdemisin🤔

• ozbey08 kullanıcısına yanıt

Yoksul düşmanı çünkü bunlar. Zengin zalimlerin yönettiği ülke Türkiye.

Elektrik faturasının %25 i kullanım, kalan %75 i HARAÇ. Elektrik faturasında TRT payı, dağıtım bedeli, kayıp kaçak bedeli vatandaşa ne alaka?

92 milyon haraca bağlanmış köle. Zengin zalim siyasilere, sermayeye çalışıyoruz.

• Benjamin abiye ne oldu yine hastalanmış mı sabah sabah

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

faizdemisin🤔

Yok hocam yarı altın yarı dolardayım... 8 TL üzerindeyken dolar faiz indirimi gelmez ya sabit kalır yada 50-100 puan artar gibi...

Eskiden yüksek faiz düşük kur vardı. Şimdi AKP iktidarı ile yüksek faiz yüksek kur yüksek enflasyon yüksek işsizlik... Ne kadar olumsuzluk varsa hepsi yüksek teşekkürler AKP iktidarı :)

• Arkadaşlar diğer ay sizce indirim gelir mi faizde ?

• sanmam faiz artarsa birileri adına operasyon çekilmiş oluyor demektir .öyle yazmıştı dünün yandaş yazarı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenatonnn -- 21 Nisan 2021; 12:44:58 >
  • 
Sayfa: önceki 59465947594859495950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.