Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (5222. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
235.373
Cevap
1.165
Favori
11.780.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
46. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 52205221522252235224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: acquiles

Ay basi ödemeler var. Dolar her ay başı düşer zaten :)

Tek neden olmamakla birlikte Bunun da etkisi yüksek

Aynen birde bunun etkisi var tabiki... Birde doların birden artması gibi düşmesi de çok iyi bir durum değil... Faiz artırımı ile nereye kadar dolar düşecek göreceğiz. Asıl bomba giren yabancı yatırımcı geri çıktığında olacak... İyi hoş para girişi var ama birde bu paranın çıkışı var...Asıl sorun o zaman başlayacak...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buyrun dolar ve gram altının cenaze namazına...... Baya terste beklicez biz belli oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Sokrates 1983

Aynen birde bunun etkisi var tabiki... Birde doların birden artması gibi düşmesi de çok iyi bir durum değil... Faiz artırımı ile nereye kadar dolar düşecek göreceğiz. Asıl bomba giren yabancı yatırımcı geri çıktığında olacak... İyi hoş para girişi var ama birde bu paranın çıkışı var...Asıl sorun o zaman başlayacak...

Alıntıları Göster

Günü kurtarıcı (mecburen) zihniyet, o zaman gelincede belki yine günü kurtaracak biseyler bulur..? 🤔🙄🤭

• Ya bu faziler sayesinde kur bu kadar düştü bunlar geçici düşüşler bi anda fırlayacakçılar nerede :) :D:D:D euro muhtemelen bir ay sonunda 8.0 7.9 bandına düşecek ytd

• blackprague kullanıcısına yanıt

Bir an :)

Genelde o an sizin "böyle birşey nasıl olabilir" dediğiniz an olur..

Öyle haberli ve tahmin edilebilir olsaydı herkes o an dan 1 gün önce evi arabayı satar dolar alırdı değil mi...

Not: doların geri çekilmesine faizden daha çok global olarak usd nin gerilemesi sebep olduğunu da hesap etmenizi tavsiye ederim..

Bu sebepten tedarik zincirinde doalr bazında ciddi artışlar yaşanıyor. Ve bunlar da size "kur düşüyor nasıl zam geliyro arkadaş" olarak yansıyor... Üstüne de vergi artışları geliyor. Kaçınılmaz para lazım..

E biraz sabredin "o anı" görmek için.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 1 Şubat 2021; 10:7:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Bir an :)

Genelde o an sizin "böyle birşey nasıl olabilir" dediğiniz an olur..

Öyle haberli ve tahmin edilebilir olsaydı herkes o an dan 1 gün önce evi arabayı satar dolar alırdı değil mi...

Not: doların geri çekilmesine faizden daha çok global olarak usd nin gerilemesi sebep olduğunu da hesap etmenizi tavsiye ederim..

Bu sebepten tedarik zincirinde doalr bazında ciddi artışlar yaşanıyor. Ve bunlar da size "kur düşüyor nasıl zam geliyro arkadaş" olarak yansıyor... Üstüne de vergi artışları geliyor. Kaçınılmaz para lazım..

E biraz sabredin "o anı" görmek için.  

ama çok emin konuşuyorlar onlara bakıp alıp satan olmuştur :D

• quote:

Orijinalden alıntı: M4M00D

fon için en iyi banka hangisi ozbey varmı bir tavsiyen aklımda bulunsun

Alıntıları Göster

fonlarda banka farketmiyor. her bankadan ücretsiz alabiliyorsun. fon alabilmek için internet bankacılığından yeni hesap aç kısmından yatırım hesabı açman gerek. yatırım hesabı açınca istediğin fonu ücretsiz şekilde alabiliyorsun.

ilk önce kullanmış olduğun banka fonları çıkar karşına 2.bir seçenek olarak diğer kurum fonları veya tefas fonları diye bir şey yazar ona tıklayınca tüm fonlar çıkar karşına.

• blackprague kullanıcısına yanıt

Gazla döviz alınmaz gazla satilmaz..

7.25 iken 8.50 olmuş kısa sürede gidip arabayı satıp dolar alıyorsan kusura bakma da bunun adı yatırım değil başka birşey...

5.85 ten çıkmaya başladığında, pandemi etkisinin artacağı aşikar olduğunda aklın neredeydi be adam diye sormak lazım...

Hani caps paylaşıyorlar ya dolar 2 TL. Olmuş artık pc toplanmaz diye. Bu cümledeki rakam değişir ama mevzu değişmez. Değiştirmek için henüz 1 birim fiili icraat yapmadık.. İnşallah yaparız reform paketi (!) ile...

• Araba almak için paramız 3-5 değerlensin dedik gram altına yatırdık. Kur sürekli düşüyor ama sıfır araba fiyatları arttığı için !!! almak istediğim 2. el arabanın fiyatıda her gün yükseliyor  

Benim yatırım gram altın kurdan dolayı sürekli değer kaybediyor eksideyiz çıkıp başka yerde değerlendireyimde diyemiyorsun, bu ne saçma sapan bir çelişki böyle  

• gümüş sattım 6,45 den cuma günü. dedim düşer 6 liradan alırım tekrar. şansa bak 7 lira olmak üzere.

• Benjo; 7,22
    Aldıgım duyumlara göre; Naci abi ve Lütfi abi MB salonda kutlama partisi yapiyolarmış... 🤭🤭🤭

• İnanmazdim ama 6.9 diyenler tutturacak heralde.

• doları düşürdük demek için baskılıyorlar yoksa hiçbir anlamı yok 7.20 den 5.15 e düştü 8.50 ye çıktı şimdi 8.50den 6.90 a indirsen 9.80 e mi çıkıcak? dövizi tepeden bukadar uzakta nasıl tutacaklar acaba

• SYLAS S kullanıcısına yanıt
    6.90 diyen ben 7.41 den terste kaldım iyi mi:)
  • benjo ve altından fayda yok gibi bugün zararına da olsa 3000tl lik gram altın bozdurdum gümüş fon aldım. gümüşün kendisini alamadım çünkü zıraat satmıyor. gümüş satan bankada bulunduğum ilçede yok. kuyumcudan alsam çok yüksek fiyata satıp alırken de ucuz fiyata alıyorlar.

YTD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozbey08 -- 1 Şubat 2021; 11:50:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendinigelistirentasrali

Enflasyon kötü gelse de son bir çıkış verse bize 7.41 den terste kaldık.üçüncü çeyreğe kadar dolar yükseliş trendine girmeyecek buradaki dolar tersoları ister inansın ister inanmasın.

inşallah daha beter olursun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E5E88FF07

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Ben gümüşte vur kaç planlıyorum bakalım başarılı olacak mıyım. yani öyle altın gibi uzun süre bekletmek hata olur.Zaten yüklü miktar almadım 3000tl cik aldım. 1 hafta içinde ne kadar artarsa karımı alıp çıkarım .

YTD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozbey08 -- 1 Şubat 2021; 12:11:55 >
  • Reddit anarşistleri gümüş piyasasını sallamaya devam edecek gibi görünüyor. Yurt dışında fiziksel gümüş satıcılarında mal kalmamış olanlar da fiyatları %35 artırmış durumda. Yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte uzun vadede gümüşte 100$+ bekliyorum

• Gümüş onau neredeyse 30k olmuş. Babam aç gözlük yapmayıp satsa iyi olurdu, sonra düşer filan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 1 Şubat 2021; 12:15:24 >
  • Aferin dolar,euro böyle devam 👏🏻

• 
Sayfa: önceki 52205221522252235224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.