Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (4399. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Dark Territory , Dark Territory Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 14 Misafir - 15 Masaüstü1 Mobil
5 sn
235.128
Cevap
1.165
Favori
11.770.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
30. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 43974398439944004401
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alamanya'dayım ... zaten devletten geçiniyorum. aylık 2000 euro alıyorum.

bir yandan da freelancer olarak iş buldum. 6 günde 430 dolar civarı şu anda birikti. reis sağ olsun 6 günde 3350 lira oldu... türkiye den, burada taşınacağım yeni ev için komple evi düzücem
    https://forum.donanimhaber.com/4-gunde-ineternetten-home-office-is-ile-300-dolar-kazanmak-6-gun-430-dolar-oldu--145602379

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ebavamqko -- 19 Eylül 2020; 19:14:20 >

• Hayırlı aksamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Faizi arttırırlarmı acaba merak ediyorum
  • ekonomiden anlamayan ve kibir, kendini beğenmişlik, çevrelerinde şakşakçılarla, harala gürele ülke yönetimi. daha ne olması lazım lan, iktidarın başarısızlığını görebilmek için? bir ülke böyle bodoslama uçuruma gider mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İl teber

https://www.bloomberght.com/goldman-merkez-faiz-koridorunun-ust-sinirini-yukseltebilir-faiz-degistirmez-2264769
    bence 0 yapılmalı islam devleti değil miyiz?
    haramdan yararlanılmasın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Perturbator

Faizi arttırırlarmı acaba merak ediyorum
    Yıl sonuna yaklaşık enflasyon değerleri ile oynamak için yaparlar buda Aralıkta olur faiz artırımı bekliyorum fakat geçici yani yıl sonu enflasyon maaş zamları öncesi oda kısa süreli 1 aylık sonra kademe kademe geri düşer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Perturbator

Faizi arttırırlarmı acaba merak ediyorum
    Faizi düşürmedi diye bağımsız olan merkez bankası başkanını görevden aldı, sonra kendi faiz artırmaya başladı..

Bu arada maşallah uçuyor hepsi, gram altın rekorundan 15tl aşağıda tutuluyor şu an ama sterlin 10 liraya, Euro 9 liraya, dolar da 7.60a geldi.

Adam hala enflasyonu inkar ediyor, en büyük banknotumuz olan 200tl şu an iki para oldu, değeri kalmadı.
    10 liradan 1 sıfır daha mı atsa sanki

• Ocakta %3 mayeş zammı alınca rahatlarız raad olun az sabır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

Faizi düşürmedi diye bağımsız olan merkez bankası başkanını görevden aldı, sonra kendi faiz artırmaya başladı..

Bu arada maşallah uçuyor hepsi, gram altın rekorundan 15tl aşağıda tutuluyor şu an ama sterlin 10 liraya, Euro 9 liraya, dolar da 7.60a geldi.

Adam hala enflasyonu inkar ediyor, en büyük banknotumuz olan 200tl şu an iki para oldu, değeri kalmadı.
    10 liradan 1 sıfır daha mı atsa sanki

Alıntıları Göster
    hocam seni çizmemişler miydi nası geri geldin

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    ne bu üslup? şikayet ettim seni.
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    24/7 forumdaki adam diyor bunu

Akşama kadar banlanırsın
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Ooo Reis, hoşgeldin..! nerelerdesin yahu...?
    Buranın müdavimiydin sendecana görünmefin ucun zamandır..? ozledik, yoklugun hissedildi...
    Naptın dolarlar duruyormu.. dükkanı satıp parayı dolar & altına vadacam diyodun..¿ Nassı vaziyet, yatirım olarak hangi pozisyondasın sindik..?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi first_officer -- 20 Eylül 2020; 12:16:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: first_officer

Buranın müdavimiydin sendecana görünmefin ucun zamandır..? ozledik, yoklugun hissedildi...
    Naptın dolarlar duruyormu.. dükkanı satıp parayı dolar & altına vadacam diyodun..¿ Nassı vaziyet, yatirım olarak hangi pozisyondasın sindik..?

Alıntıları Göster
    Her saniye forumda yorum atıyordu. Şimdi başkalarına iş bul diyor ahahaha
  • quote:

Orijinalden alıntı: first_officer

Alıntıları Göster
    Valla haftada 1 gün anca girebiliyorum ps5 forumunu takip ediyorum fırsat buldukça.
    Duruyor hepsi alıma da devam ufak ufak.
    Dolar, Euro, Altın hepsi var
    Diktatör yönetimin son bulmasını bekliyoruz

• Son yapılan anket ülkede tüm dengeleri değiştirecek gibi.Doların 4.90 olma durumu var.

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41F3DB120 -- 20 Eylül 2020; 12:55:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

Son yapılan anket ülkede tüm dengeleri değiştirecek gibi.Doların 4.90 olma durumu var.

4,90 cı borsacıya noldu sahi..? 🤔
    Bu konuda yazan üyelere durmadan; bende para çok, sizin donunuz bile yok fukarasınız vb bi dünya hakaretler ediyordu...
    Yoksa; sessizce sinsi sinsi konuyu takip ediyormu ¿ 🙄

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi first_officer -- 20 Eylül 2020; 16:49:2 >

• Adım başı trolllün gezdiği burada normalde fazla yazmam ama 5 Eylül'de ki tahminim adım adım işledi.
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/145404079

Ekonomik toparlanma zaten verilerde kendini gösteriyor. Merkez Bankası rezervleri yavaşta olsa artıyor. Ödemeler dengesi salgın döneminin kötü günlerinde ki gibi müthiş açıklar vermiyor. İhracar ve turizm in biraz olsun toparlanması rakamlara yansıyor.

Bu haftaki PPK toplantısında faiz üst bandının az bir ihtimal olsa da politika faizinin artırılmasını bekliyorum.
    Doların yönünü aşağıya sert çevirmesi için enflasyonun düşmesini beklemek gerekecek. Başka faktörler de var. Doğu Akdeniz ve ABD başkanlık seçimleri.

Dolar/TL'nin düşmesi zor. Ama stabil seyretmesi mümkün. Saygılar.

• İl teber İ kullanıcısına yanıt
    Nedense bu verilere güvenim de problem var

Acaba özellikle enflasyon, covid gibi gundemdeki verilerin gerçek ile tutmaması boyle düşünmeme sebep olmuş olabilir mi.

Yalancı çoban misali, doğru veriye de şüphe ile yaklaşıyoruz..

• quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Nedense bu verilere güvenim de problem var

Acaba özellikle enflasyon, covid gibi gundemdeki verilerin gerçek ile tutmaması boyle düşünmeme sebep olmuş olabilir mi.

Yalancı çoban misali, doğru veriye de şüphe ile yaklaşıyoruz..
    Corona olayından önceki gündem olay, römork kasada yığınla taşınan şehidimiz, yerler göl gibi kan, ve Tayyip erdoğan ın açıklaması;

"Şu an 31 şehidimiz var, ailelerine sabır diliyoruz"
    Aynı anda Alman basını;
    "Türkiye de 164 şehit"

• 
Sayfa: önceki 43974398439944004401
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.