Şimdi Ara

🔥 Dolar 7,92 - Euro 9,44 - Altın 460 | 25 KASIM 🔥

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: refreshing_hk , tesadufi , MRT_ , AidenPearce01 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 86 Misafir (29 Mobil) - 58 Masaüstü32 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
99.420
Cevap
811
Favori
4.704.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 49 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 6406
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1582
  • Ortalama Mesaj Aralığı 21 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 814
  • Favoriye Eklediklerim 818
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • acquiles (2869 mesaj) Equris (2262 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (2243 mesaj) mitokondrioglukadayi (2159 mesaj) MRT_ (1871 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (53849 mesaj) Mobil (35516 mesaj) Tablet (3328 mesaj) Mini (8767 mesaj) Uygulama (5094 mesaj)
  • @
881 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
55. Sırada  bugün en iyi #4
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Yatırım Araçları >> 🔥 Dolar 7,92 - Euro 9,44 - Altın 460 | 25 KASIM 🔥
Giriş
    9303 Mesaj
    Ama olsun bizim Allah'ımız var.

|
    |
    Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, 'ucuz dolar satışı'na ilişkin açıklama yaptı. Bin 763 müşterinin 4,6 milyon dolarlık döviz alım işlemi yaptığını açıklayan Arslan, düşük kurun veri sağlayıcı şirketten kaynaklandığını belirtti. Arslan, 30 dakika içerisinde müşteri hesaplarına bloke konulduğunu, düşük kurdan yapılan işlemlere ilişkin inceleme başlattıklarını aktardı.

İŞLEMLER İPTAL EDİLDİ

*İşlemler iptal edildi, müşteri hesapları eski haline geri döndü. Toplam 1763 müşteri 4,6 milyon dolarlık döviz alım işlemi yapıldı.

İNCELEME İSTEYECEĞİZ

*Hacklenme ve siber saldırı henüz tespit edilmedi. Döviz sağlayıcı firma üzerinde acaba farklı bir durum, kötü niyet var mı? Gerekli mercilerden inceleme isteyeceğiz.

*Dijital kaynaklı ve öngörülemeyen bir hadisedir. Tabi kur konusu olunca elbette medyada kamuoyunda oldukça yer aldı. Çok sınırlı sayıda işlem yapıldı tamamen düzeltildi. Hiç bir müşterimiz haksız kazanç sağlamamış bankamız zarar görmemiştir.

Kaynak: Hürriyet
    |
    |

• Yüzbaşı
    619 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BlackGhost12

Döviz bilerek yükseltilmiyorsa bende birşey bilmiyorum.

Zengin kulağı kesiklerin bu işlerden haberi vardı kesin. Nisanda 4 tlydi bu.
    Zenginlerin değil, düşünme ve sorgulama melekeleri yerinde olan her bireyin kurların yükseleceğinden haberi vardı. Bilerek yükseltiliyor mu bilemem ama ekonomi yönetiminde bu kadar hatayı üst üste yaparsan yükselir. O hataları bilerek yapıyorlarsa ona bir şey diyemem
    |
    |
  • Çavuş
    86 Mesaj
    https://m.dunya.com/gundem/erdogan-dolarin-egemenligine-son-vermemiz-gerekiyor-haberi-426490

Türkiye-Kırgızistan İş Forumu"nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Özellikle uluslararası ticaretin dolara bağımlılığı giderek daha büyük bir sorun haline gelmeye başladı. Bizler artık aramızda yerli ve milli parayı kullanmak suretiyle doların egemenliğine son vermemiz gerekiyor" dedi.

turkiyeyi ozgurlestirecekler gibime geldi.tıpkı libya ve irak i ozgurlestirdikleri gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Gene altı boş bir söylem. Sanki paramızın değer kaybının nedeni dolar. Yahu para izafidir. Değerini üretimin belirler. Paranın karşılığı olarak neyi ne kadar sunduğun belirler. Hiç bir şey bilmeyen venezüelada insanların bir kucak parayla ekmek alması örneğine baksın. Doları kaldırdın diyelim rusya iran falan anlaştın molarla ticarete başladın. Adamlara ne satacaksın ki paran değerli olacak.

Hiç konuşmasalar piyasa daha rahat olacak.
    |
    |
    ozman80 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7534 Mesaj
    Ulan bildigin plastik enjeksiyon ile mal ureten biri ile muhabbet ettim dun, adam ankaranin gobeginde ham madde bulamadigi icin mal uretemiyorum suan diyor. Ama olsun ulkemizde oyle mallar uretiliyor ki hala daha avm geyigi yapiyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Efendiler, sırası gelmişken, aziz milletime şunu tavsiye ederim ki, bağrında yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki öz cevheri çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an geri kalmasın!
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Bu memleket tarihte Türk'tü, o halde Türk'tür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.

• Çavuş
    60 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

iphone x konusu 550 sayfa olmuş kriz olsa böyle pahalı telefonları alamazdı halk. Ekmek 1.25tl, dolar bazı değil neden?

Çünkü biz türkiye'de tl kullanıyoruz. Dolar artıyorsa bu abd'nin sorunu değil mi arkadaşlar? Bizi bağlayan nedir göremiyorum? Kriz şak şakcılığına hiç gerek yok bakın bugün pazar bütün halk sokaklarda avm'ler de tam bir alışveriş çılgınlığı yaşıyor.

2001 krizinde halk yemek bulamıyordu artık tek derdi bmw 4.20'si nin 0-100 km sürati neden 6 saniyenin altında değil?
    un 68 tlden 110 tl ye fırladı yakında 2-2.50 olduğu zaman ekmek harika olacak beter olun ha bu arada makarna da undan yapılıyor makarnanın da en ucuzu 3-4 tl olacak

Bu halk dış güçlerin ekonomik savaşına boğun eğmez. İsterse un kilosu 100 lira olsun ekmek yine 1.25tl neden? Çünkü türk lirası kullanıyor bu halk. 15 temmuz ruhunu koruduğumuz sürece hiç bir şeye zam gelmez.

Sokaklarda şu an tam bir alışveriş çılgınlığı yaşanmakta. Neden? Çünkü türk halkı boyun eğmiyor, kazanıyor, avmler dopdolu. Sokaklarda satıcılar mal yetiştiremiyor. Galerilerde bile 5-6 aylık sıra var. Araba yetiştiremiyorum diye ağlayan galerici var.
    |
    |
    Bay Muhalefet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Bay Muhalefet

un 68 tlden 110 tl ye fırladı yakında 2-2.50 olduğu zaman ekmek harika olacak beter olun ha bu arada makarna da undan yapılıyor makarnanın da en ucuzu 3-4 tl olacak

Alıntıları Göster
    Un o kadar arttı mı bilemiyorum ama buğday fiyatlarında ciddi artış trendi var. Artmadıysa da eninde sonunda artacaktır.
    |
    |
  • Çavuş
    60 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

Bu halk dış güçlerin ekonomik savaşına boğun eğmez. İsterse un kilosu 100 lira olsun ekmek yine 1.25tl neden? Çünkü türk lirası kullanıyor bu halk. 15 temmuz ruhunu koruduğumuz sürece hiç bir şeye zam gelmez.

Sokaklarda şu an tam bir alışveriş çılgınlığı yaşanmakta. Neden? Çünkü türk halkı boyun eğmiyor, kazanıyor, avmler dopdolu. Sokaklarda satıcılar mal yetiştiremiyor. Galerilerde bile 5-6 aylık sıra var. Araba yetiştiremiyorum diye ağlayan galerici var.
    varoş marketi bim a101 bile 450 kalemde ürüne zam koydu inim inim inlemeye başladı makarnacı tayfa akpli haber sitelerinde yorumlara bak istersen birde bir kaç ay önceki yorumlara bak kriz derinleştikçe gidişiniz kesinleşiyor bugün yürü ya kulum diyenler kısa zamanda taşlayarak yallah vara vara diyerek yollayacak sizi .

bu millet krizi sevmez parasını vermeyi hiç sevmez

gir oku yorumları 50 liraya 3 ürün bile alamaz olduk demeye başladılar inşallah 100 tl ye 2 tane bile alamazlar ben zaten her gün sucuklu yumurta ve ekmek yiorum koymaz bana .

• Yüzbaşı
    619 Mesaj

Yanlışın var. Ekonomiyle falan bu iktidar gitmez. Gelen zamları da ABDnin üzerine attılar zaten o iş bitti.
    |
    |
  • Çavuş
    60 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: egemena

Yanlışın var. Ekonomiyle falan bu iktidar gitmez. Gelen zamları da ABDnin üzerine attılar zaten o iş bitti.
    bir süre sonra koyunlar bile eliniz armut mu topluyor siz ne yapıyorsunuz düşman tabi ki engel olmaya çalışacak bize siz sadece laf mı yapacaksınız demeye başlayacak gir en son habere o site akpli okuyanlar da akpli yorumları oku bütün yorumları gör de editörler birde kötü yorumları paylaşmamaya çalışıyor ona rağmen herkes sövmeye başladı .

Orijinalden alıntı: Bay Muhalefet

bir süre sonra koyunlar bile eliniz armut mu topluyor siz ne yapıyorsunuz düşman tabi ki engel olmaya çalışacak bize siz sadece laf mı yapacaksınız demeye başlayacak gir en son habere o site akpli okuyanlar da akpli yorumları oku bütün yorumları gör de editörler birde kötü yorumları paylaşmamaya çalışıyor ona rağmen herkes sövmeye başladı .

Alıntıları Göster
    Çok iyimsersin. Ensonhaberden başka yerlere de bak. Ağlamasıyla meşhur çiftçi bile kazığın daniskasını yedi. Bir kısmı farkında değil ama farkında olanlardan da ses çıkmıyor. Mallarını 3.5 lik kurdan elinden aldılar, gelecek yılki girdilerini 6.60 lık kurdan sokuyorlar umurlarında değil.

Rahat ol boşver. Elle gelen düğün bayram.

• Çavuş
    60 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: egemena

Çok iyimsersin. Ensonhaberden başka yerlere de bak. Ağlamasıyla meşhur çiftçi bile kazığın daniskasını yedi. Bir kısmı farkında değil ama farkında olanlardan da ses çıkmıyor. Mallarını 3.5 lik kurdan elinden aldılar, gelecek yılki girdilerini 6.60 lık kurdan sokuyorlar umurlarında değil.

Rahat ol boşver. Elle gelen düğün bayram.

Alıntıları Göster
    inşallah daha da beter olurlar özellikle akp ye oy verenler muhtaç kalsınlar esnaf olanlar batsın sürünsünler işciler işsiz kalsın batsın kısaca ya bir içki bile içemez oldum böbreklerim temizlenmiyor bira içmediğim için batmassa anasını satayım kendi ülkem olarak görmüyorum zaten Arap islam devleti oldu Türklerin değil bende Türk olduğuma göre banane .

• Kurmay Yarbay
    17470 Mesaj

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

İçebildiğin kadar iç. Yılbaşından itibaren ancak musluk suyu içebileceksin.
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    17470 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2C5CD639E

Başkanlık Sistemi ve krizde eğlenmek bu olsa gerek lan. Şaka gibi fıkra gibi ama gerçek haberler. Yeni Türkiye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
    1279 Mesaj
    Bu ülkede yaşamak her geçen gün anlamını yitiriyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    9303 Mesaj

Koyduk mu? diyenlere üzülmüyorum hocam onların ağladıklarını gördükçe hoşuma gidiyor zevk alıyorum.
    programmer_onur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Gülüş Tasarımı
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,503
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.