Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (4601. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sofist67 , Chronos_ , programmer_onur , helluri Daha Az
4 Kayıtlı Üye ve 27 Misafir (2 Mobil) - 29 Masaüstü2 Mobil
5 sn
235.387
Cevap
1.165
Favori
11.781.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
30. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 45994600460146024603
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Erken seçime gireceklerini hiç zannetmiyorum gene bir şeyler oluverir ve biz olmazsak bunları kimse yapamaz muhabbetleri döner. ALLAH sonumuzu hayretsin ne diyeyim.

• radko kullanıcısına yanıt

Bankadan, gram. (internet bankacılığı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samtual -- 27 Ekim 2020; 14:58:23 >
  • insanın kanına dokunuyor bu ülkenin ve ekonomisinin geldiği berbat nokta. resmen ülkeye kene gibi yapıştı bu çomar sürüsü ve bırakmıyorlar. hala haberlerde görüyorum, pişmiş kelle gibi sırıtarak yok “ekonomimiz böyle büyüdü, böyle şahlandık” diye konuşuyorlar. böyle basiretsiz bir yönetim daha önce dünyada görülmemiştir yemin ediyorum. istifa edip gidin artık.

siyasal islamcılar ülkeyi batırdılar sonunda. bir de yokluk içinde yedi düvele meydan okuyup, sıfırdan devlet kuran mustafa kemal atatürk gibi bir dehaya laf atıyorlardı. siz kim atatürk'e laf atmak kim lan, badem bıyıklı sonradan görmeler sizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 27 Ekim 2020; 14:55:0 >
  • Döviz arttı şimdi bunu bir şekilde kapatmak isteyecekler

Gündem değişecek ani şekilde bakalım neler olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Knights of Cydonia kullanıcısına yanıt

AKP yi bu sefer PKK da kurtaramaz!

• altına girilir mi bir miktar ons artar mı sizce ?

• Paralı ve herkes tarafından bilinen botlar bile uğramıyor konuya. O kadar boktan yani durum. Gram hakkım varsa zehir zıkkım olsun.

• joe biden umarım gelmez dolar 12-15 lirayı görebilir şaka değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

Dolara endekslenmeli maaşlar, her yıl her yıl zam toplantısı olmasın. Standart bir dolar birimi maaş değeri belirlensin, her zaman miktar o olsun mesela

Alıntıları Göster

Hahahaha hayal. Buraya yazıyorum bak. İşten çıkartma yasağı kalksın, en az %20 olacak resmî işsizlik.

• Stand Alone kullanıcısına yanıt
    Bunu bildikleri için erken seçim zamanına kadar işten çıkarma yasağı ve kçö devam ettircekler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 27 Ekim 2020; 15:36:0 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • YigitErkin20 Y kullanıcısına yanıt
    Valla gelsin bence. Bırak iyice dibi görelim. Bu millete herşey MÜSTAHAK.. Zaten batmışız batacağımız kadar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2010-2020 arası hayatını yaşayamanlara saygı.

Ne düzgün iş buldular, ne düzgün araba sahibi oldular, ne düzgün ev sahibi oldular... Elde var hiçbir şey. Yoksunluk olunca da hayat berbat geçti tabi.

Bolluk döneminde devlet tarafından yokluk çektirildi.

• gr. altın 499,5. Bakalım 500 oluyor mu :D

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackGhost12

2010-2020 arası hayatını yaşayamanlara saygı.

Ne düzgün iş buldular, ne düzgün araba sahibi oldular, ne düzgün ev sahibi oldular... Elde var hiçbir şey. Yoksunluk olunca da hayat berbat geçti tabi.

Bolluk döneminde devlet tarafından yokluk çektirildi.
    Tam iş hayatına atıldığım yıl (2010) da başlayan zulüm artarak sürüyor maalesef. Tam atılım yapıp aile/yuva kurarız diye yola çıktığımız dönemde binbir çeşit devletin basiretsizliği ve art niyet kaynaklı engeli ile karşılaşıyoruz. Hepsi hayal oldu. Bu da bir çeşit vebaldir, hatta kralıdır. Benim gibi milyonlarca insan vardır. Yazık, günah. İnsanların hakkı yeniyor, geleceğimiz karartılıyor be.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 27 Ekim 2020; 16:2:28 >

• YigitErkin20 Y kullanıcısına yanıt
    görebilir değil kesin görecek. bence acil bir şey yapmazlarsa bu sene başı 10 olur.
    biden gelirse Ambargo yaparsa 20 30 diye gider.
    kaynak: oturma organım. ytd.

• quote:

Orijinalden alıntı: mr.yasoo

Paralı ve herkes tarafından bilinen botlar bile uğramıyor konuya. O kadar boktan yani durum. Gram hakkım varsa zehir zıkkım olsun.

ps5 konusuna gir bir kaç tane tip var hala savunan 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• Miex kullanıcısına yanıt

venezuela da var

• BlackLead kullanıcısına yanıt

Yapma yaw akıllandılar sandım bir an :( Üzdün...

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Alıntıları Göster

Helal olsun be, "fedai can edecek gençlere" ihtiyacı varmış. İki tane oğlu var en önden onlar gider zaten, ellerinde yayları ... Sahi şehzadeler nerede askerlik yapmıştı ? Bu arada yanlışlık olmasın fedai can edecek gençler, bedelli parasını ödeyemeyen fakir ve garibanlar, yoksa diğerleri zaten en iyi yerlerde kuruluyorlar, onlardan bahsetmiyor yani, onlar ayrı...

• 
Sayfa: önceki 45994600460146024603
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.