Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 (4418. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: karizmaaa1907 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 29 Misafir (3 Mobil) - 26 Masaüstü4 Mobil
5 sn
233.543
Cevap
1.152
Favori
11.693.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1146 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
11. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 44164417441844194420
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gelmiş işte zamn kendin diyosun kardeşim🤦‍♂️

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbilker1907

Altın zaten bir balondu patlayacağı zaten kesin gözüyle bakılıyordu. Küresel olarak dağıtılan yardım kredileri destek paraları yatırımcılar tarafından resmen altına basıldı ve arz doyum noktasına ulaştı herkesin elinde altın var. Büyük çaplı ülkelerin ellerinde altın stokları fazlası ile var ve halen daha yoktan altın var edebiliyorlar. Doların basılması bile altının gücünü egale edebiliyorken altın ancak iç piyasada doların yükselmesi ile güçlü durabiliyor.
    Sınırlı emtialar nasıl balon olabilir ? Umarım ironi yapıyorsun... Basılan dolar Euro TL sterlin gibi paralar balon olabilir... Hatta borsa hisse senetleri balon olabilir ama sınırlı emtialar balon olmaz... Ülkeler istedikleri gibi para basabilirler ama altın gümüş paladyum platin gibi değerli madenleri üretemezler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar, ara ara dolar alımı yapayım diyorum 5 bin liralık bi alım yapıp daha sonra aydan aya 1k 2k gibi alımlar yapmayı düşünüyorum. Çok zor durumda olmadığım sürede de satmayı düşünmüyorum. 2 sorum olacak 1. si almalı mıyım? 2.i fiziksel mi yoksa bankadan mı almalıyım

teşekkürler.
  • Reis nerelerdeydin ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Replikans

merhabalar, ara ara dolar alımı yapayım diyorum 5 bin liralık bi alım yapıp daha sonra aydan aya 1k 2k gibi alımlar yapmayı düşünüyorum. Çok zor durumda olmadığım sürede de satmayı düşünmüyorum. 2 sorum olacak 1. si almalı mıyım? 2.i fiziksel mi yoksa bankadan mı almalıyım

teşekkürler.
    baba bankalarda para barındırmayın herşey olabilir kendin koru paranı
  • radko kullanıcısına yanıt
    Tabiki gelmişte twitterda şimdi o kadar zam yapılmış gibi yazmış ondan bahsettim

• Euro yine akıyor maşşallah oradan voleyi vuruyoruz ama onsun düşmesi can sıkıcı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç bir olumlu haber yokken Onsun düşmesi inandırıcı gelmiyor... Birileri alttan toplamak için düğmeye bastı sanırım...

• sizde toplayın o zaman hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Eray.

sizde toplayın o zaman hocam
    Türkiye'de gram altın fiyatları düşmüyor ki hâlâ aldığım fiyatın üzerinde şuan...Ons bazlı dış para babaları alttan toplayacak gibi... Şuan ihtiyacım yok Full altında bekliyorum sıkıntı yok yani...

• dolar 7.70 dedi ya la.

• Her büyük sıçramadan önce geniş bant aralıklarına girilir der Murathan İQ. Özellikle emtia için takip edilebilir bir kanal..

KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Bazı arkadaşlar altına balon vs yazmış. Bunlar boş yorumlar fiziki emtia lar asla balon değildir. Dünya tekrar kapanmaya başlıyor.. Bu bir tesadüf değil bence

@MRT_ sattıgım 200gr için çok pişmanım.. Pusuda bekliyorum (::

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emclord00 -- 23 Eylül 2020; 17:43:51 >
  • sterlin olmus 9.81TL. 6.5TL iken £6000 yapmistim TR de biriken paranin bir kismini 1.5 sene once neredeyse 50% kazandirdi durdugu yerde.
    istikrarli batis bize yariyor resmen ama tam olarak degil. tatil fiyatlarindan tutun gidaya, elektronige kadar fiyatlara bakiyorum tr deki ve gelince alisveris falan yapmam zira vergiler sebebiyle bu kura ragmen burada daha ucuz hemen hepsi! tanidigim bircok kisi de benzer sekilde ve tr ye gidince alisveris falan yapmiyor aynisi ve muadili burada varsa. bu sebeple disarda kazandigi parayi da harcamiyor ulkeye gelince. tam bir cokus sarmali!
    sadece gayrimenkul yatirimi mantikli ve ucuz su an ulkede!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black exodus -- 23 Eylül 2020; 17:51:3 >
  • 7 den 70'e herkes Dolar alıyor ondan dolayı Doların fiyatı 7.70tl.
  • tespite gel
  • bu hızda giderse 2-3 ay sonra dolar için 10'ları konuşuyor olucaz gibi bunu durduracak bir şey kalmadı mı artık niye müdahale edilmiyor

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 38?€;@9273

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05A79083F -- 23 Kasım 2020; 9:27:28 >
  • çiko miko Ç kullanıcısına yanıt
    ülkenin içine sokulduğu batak yüzünden değil yani. öyle mi diyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: emclord00

Her büyük sıçramadan önce geniş bant aralıklarına girilir der Murathan İQ. Özellikle emtia için takip edilebilir bir kanal..

Bazı arkadaşlar altına balon vs yazmış. Bunlar boş yorumlar fiziki emtia lar asla balon değildir. Dünya tekrar kapanmaya başlıyor.. Bu bir tesadüf değil bence

@MRT_ sattıgım 200gr için çok pişmanım.. Pusuda bekliyorum (::

200 Gr altından kaçtan çıktınız ki Hocam.... Çok çok ihtiyacın olmadığı sürece emtialardan çıkmak akıl işi değil... paraya ihtiyacın vardır eyvallah ama macera aramak için riske girilmez hele ki bu zamanda

• 
Sayfa: önceki 44164417441844194420
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.