Şimdi Ara

🔥 Dolar 7,90 - Euro 9,45 - Altın 453 | 01 ARALIK 🔥

13 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 193 Misafir (112 Mobil) - 88 Masaüstü118 Mobil1 iOS18 Android
5 sn
100.051
Cevap
818
Favori
4.749.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 6414
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1583
  • Ortalama Mesaj Aralığı 21 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 26
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 814
  • Favoriye Eklediklerim 825
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • acquiles (2889 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (2272 mesaj) Equris (2262 mesaj) mitokondrioglukadayi (2160 mesaj) MRT_ (1921 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (54219 mesaj) Mobil (35723 mesaj) Tablet (3328 mesaj) Mini (8888 mesaj) Uygulama (5097 mesaj)
  • @
886 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
10. Sırada  bugün en iyi #2
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Yatırım Araçları >> 🔥 Dolar 7,90 - Euro 9,45 - Altın 453 | 01 ARALIK 🔥
Giriş
    585 Mesaj
    Rusya idlibi vurdu dolar şu an 6.70 oldu bizim reis Putini ikna edememiş galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hepimizin seçimi değildi, yanlış seçimin ceremesini herkes çekecek, o başka. İşte bu yüzden, mevcut sistem adil değil. Sırf yaşı tutuyor diye insanlar oy kullanıyor, adam Belçikada yaşıyor, beni yönetecek kişiye karar veriyor. Ekmaa diyen adam oy kullanıyor. Kullanmasın mı, kulllansın, ama muhtarını seçsin

|
    |
    cengizhan66 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Survivorda gibi hissediyorum kendimi

|
    |

Benim secimim degildi, babamin hatta dedemin secimi de degildi. Biz uc kusaktir Atatürk'ün "Tüketici yaşamak iyi değildir. Üretici olalım." dusuncesi ile yasadik, benim cocugum da oyle buyutulecek. Niteliksiz de olsa cogunluk haklidir mantigi ile gelinen nokta burasidir.

|
    |
    cengizhan66 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Efendiler, sırası gelmişken, aziz milletime şunu tavsiye ederim ki, bağrında yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki öz cevheri çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an geri kalmasın!
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Bu memleket tarihte Türk'tü, o halde Türk'tür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.

• Yarbay
    9303 Mesaj
    Bu ülkede okuduk, emek verdik, dersleri aksatmadık, iyi bir maaşımız olsun diye çabaladık boşuna emek vermişiz. Ne için param eriyor böyle ülke mi olur? hangi avrupa ülkesinin parası eriyor böyle?

Doları düşürmek için hiç bir şey yapmıyorlar artık. İyice soğudum evlilik felan düşünürdüm iyi bir kız bulup 1 çoçuk yapar hayatımı kurarım kafasında düşünüyordum şimdi ise evlilik hayalimi maalesef ki düşünmüyorum bile.

bu ülkede tekstil rezalet oldu üretim zorlaştı kumaş fiyatları cep yakıyor insanlara belli etmemek için düzenlemeler yapıyoruz yine de elden bir şey gelmiyor artık geçen sene sattığımız elbise 50 TL den 85 yapmak zorunda kaldık. Türklerde para yok zaten genelde hep arap ve rus müşteriler alıyor, onlarda olmasa zaten bitik durumdayız.

Kendi milletim de para kalmamış gelen geçen indirim yap diyor, yapamıyoruz diyoruz laf çakıp gidiyorlar. Anlamıyorlar hala bazıları ülkenin durumunu kabullenemiyor, elbet kabullenecekler.

• Yarbay
    9931 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kemalbey12

Rusya idlibi vurdu dolar şu an 6.70 oldu bizim reis Putini ikna edememiş galiba
    Dolar zaten artacaktı o da mazereti oldu, perşembe gökgürültülü sağanak yağış var kim bilir dolar kaça çıkar.

persembe ne var acaba ?

|
    |
    ali_ihsan21 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dolar değil 10 da 100 olsa durmaz 1.000 olsa durmaz durur diyenler 2002 deki kura baksın. 6 sıfır attık gerekirse bi daha 6 sıfır atarız😏

|
    |
    ibo83 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

kolombiya pezosu diyorsunuz yani :)

|
    |
    Novusmisha kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

https://piyasa.paratic.com/doviz/dolar/

mesela 8 olsa ne olacak merak ediyorum...
    veya bunun sonu nereye kadar gidecek, onca önlem, hamle yapıldı ama bir türlü sönmedi doların ateşi.

piyasa ekranları çok komik .. basit olarak teknoloji zihin kontrolü

bu ekranlar nereye baglı da doviz altın vesaire rakamları fiyatlaması oluşuyor ?

https://dovizborsa.com/

mesajları okyorum arada herkes ekonomist maşallah ..
    |
    |
    Paratic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

7yi geçince ses çıkmaya başlar, daha önce görülen rakamları pek umursamıyor millet
    |
    |
    Paratic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

7.8 i gösterdiler ses çıkmadı 7 yi geçince niye ses çıksın

|
    |
    b0Ni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bu ülke ister 3 dakika ister 30 saniye doların 10 olacağını görücek demişti.

fakat oralarda kalmaz ama 7.50 de bu ülke çıpalayacaklar çıpalandığı zaman çatı çökmüş olucak geçmiş olsun.

|
    |

Bu verileri Türkiye'de iki tane veri sağlayıcı firma var, yayınılar olarak onlardan satın alıyoruz.
    bankalar, aracı kurumlar, websiteleri vs herkes aynı noktadan alıyor datayı yani.
    |
    |
    hypercubematrix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: b0Ni

7yi geçince ses çıkmaya başlar, daha önce görülen rakamları pek umursamıyor millet
    bir şeyi görmemiz ona alışmamıza yetiyor yani, aman ne olacak daha önce 6,90 gördük şimdi 6.70 olsa ne yazar deniyor sanırım :
    |
    |

Orijinalden alıntı: Cinscat

7.8 i gösterdiler ses çıkmadı 7 yi geçince niye ses çıksın
    7.8i görmedi, 7.2x civarı gördü piyasalar kapalıyken pazar gecesi. zaten en çok konuşulduğu zamanlar o pazartesi ve önce ki cuma, 2sinde de yeni rekorlarını kırmıştı.

Simdi de ihracat yapan sirketlerin paralarini 180 gun icinde bir turk bankasina satma zorunlulugu getir. Ihracatcinin elini kolunu baglayan bir karar.

2019-2020 gibi, aciklandigi sekilde japonya ve AB faiz artisina gitsin, gorecegiz curcunayi.

En son çıkan ihracat tebliği bir garip. Sanırım politika faizine fazla dokunmadan ne yapabiliriz diye yeni yollar arıyorlar. 13 eylülde ne olacağını göreceğiz. Glp gibi saçmalıklardan ders alınıp alınmadığını göreceğiz.
    |
    |
    LeviGerman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Webtures SEO;SEO Nedir?
Gülüş Tasarımı
Cancer Clinical Trials
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.