Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (4590. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 7 Misafir - 10 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
235.361
Cevap
1.165
Favori
11.779.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
9. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 45884589459045914592
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

Bu mesaj silindi.

bu saatten sonra hala pejoya renoya sitroyene binenlere farklı gözle bakarım. şahsen benim fıransız arabam olsa hurdalıga atmıstım coktan..

• Tamam günah keçisi bekliyordu dış güçler olarak macron seçilmiştir ben macronun yerinde olcam varya bu Almanya’da Fransa’da sakallı cüppeli Türkleri Afrikalıları aşırı sağcı müslümanları bir dakika tutmam burda uçağa bindirir ülkelerine gönderirim yaw adamlar zaten ülkelerine geri dönüş yapanlara 3000 € para veriyor ama bu yüzsüzleri kapıdan kovsan bacadan girecek karakterdeki cinsler çok Müslümanlığı savunuyorsanız Arabistan’a gidin kardeşin elin gavur ülkesinde ne yapmaya çalışıyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kimler keyif çayı içiyor bilemiyorum ama benjonun şu an orgazm sigarası içtiğine eminim..! 🤠

• quote:

Orijinalden alıntı: mitokondrioglukadayi

Türk İHA'larının motorlarını üreten Kanadalı şirket Türkiye'ye satışları askıya aldı

Sen yalan söylüyorsun bizim ihalarımız 100%100 yerli bi kere reis mi yalan söylüyor yoksa sen mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Salvatuon

Boyle bir indeks var mi bildiginiz? Liste olarak bakip ulkeleri kiyaslayabilecegimiz

Wikipedia.

• Kucuk yatirimci borsada para kazaniyor

• quote:

Bu mesaj silindi.

bizim araba peugeot.

inşallah yarım akıllı dirilişçinin biri camı çerçeveyi indirmez gaza gelip  

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

bizim araba peugeot.

inşallah yarım akıllı dirilişçinin biri camı çerçeveyi indirmez gaza gelip  

Alıntıları Göster
    Bende bugün Peugeot aracıma, daha doğrusu yaşattığı sorun(lar)dan dolayı bu nalet Fransız üreticiye ettiğim bedduanın bu kadar isabetli bir güne denk geleceğini tahmin bile edemezdim. Reis'in Fransız mallarını boykot çağırısını bilmeden, duymadan evvel epey bir sorunuyla boğuştum da kendisinin. Otoparklardan ırak bir marka...

Reyiz ile birgün ortak bir noktada buluşacağımı 40 yıl düşünsem hayal bile edemezdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 26 Ekim 2020; 19:43:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

renoları yakıyormuyuz😀😀

Alev alev hem de.  

• Guluyorsunuz, egleniyorsunuz da, bu kadar fakirligin toplumda olusturacagi guvenlik sorunlari kimseyi guldurmeyecek... Sat komandosunu bile kalbinden bicaklayan tinercilerin sayisi ne kadar artmistir su anda ? Ustelik yardim kuruluslari bile artik kaynak bulamiyorlar.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fransız malları yerine suriyenin hain mallarını sınırdan içeri sokmayaydık onmilyarlarda doları çöpe atmamış olacaktık ,belkide dolar 6 lirayı aşmayacaktı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mitokondrioglukadayi kullanıcısına yanıt

Dediklerin bana sanki biraz abartılı geldi abartıyorsun dur sana bi çay fırlatayım içte kendine gel

• Dolar'ın yükseldiği filan yok, birçok para birimi karşında TL erimeye devam ediyor ve devam edecek gibi de görünüyor, saldım çayıra mevlam kayıra zihniyetiyle doların kısa süre içinde 9 TL olmaması için bir sebep göremiyorum.

Dolar: Yükselen ben değilim, düşen TL

Ermenistan'la savaş halinde olan Azeri kardeşlerimizin para birimi bizden 4.75 kat daha değerli. 1 Azerbaycan Manatı = 4.76 TL, başkanlık sistemi gerçekten süpermiş ehonomi çoh eyi yeğenim, dolar kurunu seyrederek keyif çayı içesim var.

Sabahattin Ali'nin dediği gibi; "Biz istiyoruz ki, bu memlekette yapılan her iş, üç beş kişinin çıkarına değil, bu toprakları dolduran milyonların yararına olsun. Herhangi bir karar alınırken, izmir' deki ortak tüccar, istanbul'daki ahbap milyoner değil, bu kararların altında beli bükülen, çoluk çocuk inleyen yığınlar göz önünde tutulsun."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueyed -- 26 Ekim 2020; 20:37:35 >

• quote:

Bu mesaj silindi.

tb2'lerin motoru kanada malı imiş amacı dışında kullanıldığı gerekçesi ile satışı bugün durdurulmuş.

Bu tb2'nin yerli ve milli olan tarafı sadece adı mı.

• Stand Alone kullanıcısına yanıt

Selam tanışabilir miyiz şahlanan bir ekonomi içinden geçip geliyorum  

• Kamu bankaları bugün 400m satmış, rezerv olmayınca satış rakamları düşüyor ve daha komik hale geliyor. Bu satışlar artık karşı çıkamadıkları ve söz dinlediklerini göstermek için yapılıyordur, bir işe yaramayacağını bilirler herhalde. #EkonomiMasalıBitti

• Ulan memleketi bu hale sokanlar hiçbir şey olmamış gibi çekip gidecekler bir şekilde onlara bir şey olmaz ama şu rezil basın ve çalışanları hayatlarına nasıl devam edecek çok merak ediyorum.

Bu kadar yalan haber ve yalakalıktan sonra iş yapabileceklerini düşünüyorlar mıdır acaba. Gerçekten insan hayret ediyor.

Havuz medyasında çalışsam ailemin yüzüne bile bakamazdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Selam tanışabilir miyiz şahlanan bir ekonomi içinden geçip geliyorum  

Tabii neden olmasın?  

• Ama ehonomi çoh iyi yaaaaaa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45884589459045914592
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.