Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (4417. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: dogangoxel Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 17 Misafir - 18 Masaüstü
5 sn
235.399
Cevap
1.165
Favori
11.781.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
17. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 44154416441744184419
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Artık sıkılacak kurşun maalesef ki kalmadı..

Dizginlemek için ihtiyat akçesi dahil merkez bankasının tüm döviz rezerleri kullanıldı..

6,7TL bandında zorla tutabildikleri kadar tuttular ve artık patladı gitti,

Pandemi döneminde karşılıksız para basıp dağıttılar..

Swaplar araplar derken satılacak bir şey de kalmadı yağlı turizm zamanları da geride kaldı. İMF'ye başvurulsa RED yiyecek bir dış politikaya sahibiz çok şükür..

Doların ateşi durmaz artık.

Ülkeye döviz girdisi yok denecek kadar az ama çıktısı da bir o kadar fazla doların sonu nereye gelir Allah Kerim..

Buna çözüm üretecek basiretli bir yönetim maalesef ki yok zaten hiç de olmadı. Günü kurtarma politikaları ve yangınlara avuçlarla su taşıyarak sönmez bu ateşler..

Bu kış çok ama çok kötü geçecek winter is harbiden coming bu sefer herkes başına gözüne dikkat etsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fbilker1907 -- 23 Eylül 2020; 16:53:28 >

• Doların ve euronun hizla artmasindan dolayi unlu mamullere zam geldi haberiniz olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

Bu fırsatı kaçırmıyorum hocam :) Dediğin gibi doların yükselmesi işi biraz bozuyor sadece.
    Az önce kuyumcudan çeyrek sordum. 775 dedi fiyata. Haberiniz olsun. Vergisiz temiz yüzde 1.5'a yakın kâr. Zaten çeyrek karaborsa haberleri dönüyor nette.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 23 Eylül 2020; 15:21:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elektrik ve gaza zam gelmiş

https://twitter.com/orhanaydin6/status/1308687864335659008?s=21

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dolar 7.70 elvada 3070
  • keşbiş olsun ne oldu

• Dolar alan şimdi "gara gara" düsünüyooo...!!!
    dolar bi yükselsede satsak.... daha coook beklersiniz...!!!

aşagıdaki linke bakalim.... 🤠

https://www.youtube.com/watch?v=eNBE5_SKlMU&feature=youtu.be

• Ben bir sonraki dönem erasmus yapmayı planlıyorum. Bu yüzden kenara euro koyma planım vardı lakin düşünceler içerisindeyken euro uçtu gitti. Sizce 10 kurul düşme ihtimali var mı? Yoksa şimdiden almalı mıyım?
  • BlackBeasT kullanıcısına yanıt
    300watt harciyor elektrigede zam geldi xd

• quote:

Orijinalden alıntı: Gudik.

Ben bir sonraki dönem erasmus yapmayı planlıyorum. Bu yüzden kenara euro koyma planım vardı lakin düşünceler içerisindeyken euro uçtu gitti. Sizce 10 kurul düşme ihtimali var mı? Yoksa şimdiden almalı mıyım?
    düşme ihtimali yok.

İşini bilirsen hiben yeter.Her yeri de gezmeyiver.

Hangi ülkeye gidiyorsun ona göre anlatayım sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbilker1907

Artık sıkılacak kurşun maalesef ki kalmadı..

Dizginlemek için ihtiyat akçesi dahil merkez bankasının tüm döviz rezerleri kullanıldı..

6,7TL bandında zorla tutabildikleri kadar tuttular ve artık patladı gitti,

Pandemi döneminde karşılıksız para basıp dağıttılar..

Swaplar araplar derken satılacak bir şey de kalmadı yağlı turizm zamanları da geride kaldı. İMF'ye başvurulsa RED yiyecek bir dış politikaya sahibiz çok şükür..

Doların ateşi durmaz artık.

Ülkeye döviz girdisi yok denecek kadar az ama çıktısı da bir o kadar fazla doların sonu nereye gelir Allah Kerim..

Buna çözüm üretecek basiretli bir yönetim maalesef ki yok zaten hiç de olmadı. Günü kurtarma politikaları ve yangınlara avuçlarla su taşıyarak sönmez bu ateşler..

Bu kış çok ama çok kötü geçecek winter is harbiden coming bu sefer herkes başına gözüne dikkat etsin.
    Değerli görüşleriniz için teşekkürler, peki altının düşüşünü neye bağlıyorsunuz _

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

düşme ihtimali yok.

İşini bilirsen hiben yeter.Her yeri de gezmeyiver.

Hangi ülkeye gidiyorsun ona göre anlatayım sana

Alıntıları Göster
    Tercih sürecimiz haftaya başlıyor, tahmini olarak hırvatistan,macaristan veya sırbistandan biri olacak. Bulgaristan vatandaşlığım bulunduğundan solayı vize masrafım bulunmuyor.
  • 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    Bu yazi icin ne dusunuyorsun yeni bildirim geldi investing den.. ?

https://tr.investing.com/analysis/gold-silver-meltdown-seen-as-dollar-stays-redhot-200453987

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Elektrik ve gaza zam gelmiş

Hani enflasyon reelde 11 seviyelerinde idi. Gençler eğleniyor muyuz ?
  • İhtiyaç akçesi değil ihtiyat akçesi.. Bu para dolar değil TL.

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Elektrik ve gaza zam gelmiş

Zam gelmedi hocam gelen zamların toplamın son 1 yılda gelen twitterda yazan arkadaş saçmalamış

• euro 9 , dolar 7.70
  • Styric kullanıcısına yanıt
    Altın zaten bir balondu patlayacağı zaten kesin gözüyle bakılıyordu. Küresel olarak dağıtılan yardım kredileri destek paraları yatırımcılar tarafından resmen altına basıldı ve arz doyum noktasına ulaştı herkesin elinde altın var. Büyük çaplı ülkelerin ellerinde altın stokları fazlası ile var ve halen daha yoktan altın var edebiliyorlar. Doların basılması bile altının gücünü egale edebiliyorken altın ancak iç piyasada doların yükselmesi ile güçlü durabiliyor.
  • 
Sayfa: önceki 44154416441744184419
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.