Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
17 Misafir - 17 Masaüstü
5 sn
235.188
Cevap
1.166
Favori
11.773.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kassady

quote:

Orijinalden alıntı: egemena

Olum dolar satın diyoruz dinlemiyorsunuz. Yastık altında kasada nakit döviz tutmak vatana ihanettir.

Benim vatana millete ihanet kavramım farklı kerdeşim. Buyur sana birkaç örnek;

Yalan yanlış sözcü gibi gazeteleri okursan yanlış haberde yayarsın

• Arkadaş yabancıya üretim yok ama yabancının malını tüketim çok iphone 7 çıktığı gibi geceden sırada bekle sıfır araba çıktığı gibi al dolarlar aksın dışarıya sonra tabiki dolar artacak cahil cahil yorumlar yapmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scheisse

quote:

Orijinalden alıntı: wardstone

Ben anlamıyorum dolar 3,15 oldu diyorum ülke iyiye gidiyo amarika bilerek yapıyor ama bizi bitiremeyecekler diyenler var. Cidden halkımızın bası kesimleri bu kadar saf ve koyun mu ya?
    Bir döviz kuru bu kadar alt üst olabilir mi,her gün %0.5 civarı in-çık yaşayabilir mi,bu normal mi? Anormal olduğunun farkında değil mi kimse!

Sen yazılımla uğraşmaya devam et ekonomiyle ilgili yorum yapma dövizi düşürmesi zor değil 2000 li yıllardaki gibi faiz oranlarını yıllık %50-60 a çıkarırsak bak bakalım dolar euro ne olcak. Şuanki hükümetin dövizi düşürme gibi bir amacı yok ithalatı azaltıp, ihracatı arttırmak adına dövizin yüksek olmasını istiyorlar.

Kardeşim okuduğum en mantıklı yorumu yapmışsın olayı özetlemişsin ama cahile laf anlatmak zordur burda.

• quote:

Orijinalden alıntı: HarunD

quote:

quote:

Olum dolar satın diyoruz dinlemiyorsunuz. Yastık altında kasada nakit döviz tutmak vatana ihanettir.

Yalan mı?

Yandaş kanallara çıkıp dk. başı pkk güzellemeleri yapıyordu yeni yetme bölücü gazeticileriniz. Hangisi tutuklandı?

ARtık Türk, Türkiye bayrağı denmesin Demirtaş'ın dediği gibi Devlet bayrağı densin diyenler hala sabahta yazıp kaç bin tl para alıyorlar.. Neyse ya siz zaten kandırılmaya alışkın olduğunuz için sizin için sıkıntı yok

Zaten bir kaç sene önce artık orduda düzeldi diyen de sizin gibi tiplerdi.. Evet çok güzel düzeltmi..şsiniz Tsk'yı

• quote:

Orijinalden alıntı: HarunD

quote:

quote:

kardeşim o sözleri googlea yaz eğer çıkmıyosa gelip burda böyle konuşursun eğer çıkıyosa böyle boş boş konuşmanın anlamı yok. Hadi canım benim hadi abisi

• rekor kırdı yine
    3.2984

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    sabah 3.27 asagiya dogru iniyordu. inemedi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merkur

Ooo jöleli abimiz diyorsa kesin iner

• 3.30 u göremeden 3.31 :(
  • 3.31 hayırlı olsun
  • Oooo 3.31 memleket eyiye gidiyi.
  • Bugün eurodan bekliyorum atilimi.
    TÜFE aciklamasi ve para politikalari ile ilgili konular var avrupa gündeminde...

zaten euro dolar paritesi de diplerde. bugün euro 3,60'lara gidebilir.
  • kerrjo1 kullanıcısına yanıt
    woooooowww

• O değilde Binali Bey hala ülke şaha kalktı felan diyor :D

Ahhhhh araba almayacaktım dolara gömecektim parayı 2.9 civarı idi dolar :(

Dün yoğurt cips alayım dedim 10 lira ile gittim para yetmedi :(

3 kilo yoğurt 8 lira. Türk lirası harbi harbi bitmiş.

Bu arada hala bu adamları savunmaya devam ediyorsanız size de geçmiş olsun. Beyniniz olduğunu unutmayın derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akp'lilerin akp'ye oy birakmasi icin daha ne olmasi gerek. Ekonominin berbat oldugunu görmek icin illa ekonomist mi olmak gerek nedir anlamadim ki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SelamiŞahin kullanıcısına yanıt
    salla bosver her koyun kendi bacagindan asilir.

• O yazarkasa fırlatanı bulsun biri röportaj yapsın bakalım hala memnunmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merkur

O yazarkasa fırlatanı bulsun biri röportaj yapsın bakalım hala memnunmu?

euro/usd tetikliyor usd/try

euro/usd 1 olursa 3.30 ları ararız.

• Dolarda boşalırda fazla kafa yormayalım , Jöleliye gelince adam Türk Telekom'da yönetim kurulu üyesi temiz 100000 tl aylık vardır huzur hakkı vb ile onlara kriz yok her tür kurtarırlar.

Faizleri biraz daha indirmek lazım , asıl o zaman şenlik olacak lira mevduatta olanlar panikleyip dolara geçerse 4-5 görürüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mgora -- 16 Kasım 2016; 11:16:11 >
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.