Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 (21. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 71 Misafir (5 Mobil) - 71 Masaüstü6 Mobil3 Android
5 sn
233.583
Cevap
1.153
Favori
11.695.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1146 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
7. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dephyr

quote:

Orijinalden alıntı: cocarca33

yuhhh 3.26 oldu bu ne la!!!!!!

merkez bankasi suna bi el at gozunu seveyim 3.1 a cok su dolari hersey zamnlancak zaten fazla fazla veriyoruz

Merkez mi ne kadar gülsem bilemedim kıytırık döviz rezerviyle bakınıp dururlar

valla hocam bende bilmiyorum inan nolacak nasil olcak...

yanliz hersey zamlancak, biz dolar kullanmiyoruz ki etkilenelim diyen comarlar ciksa da...

buyuk kayip gercekten zaten herseyiyle pahali bi ulkeyiz
  • Daha da artar. dolar 5 tl euro 10 tl olur umarım. Bunları zevkle bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vallahi sıçtık beyler ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat_ps3

Dövize yatırım yapanlar şuanki hali

TL de kalanların şuanki hali

eğer milyonlarca dolar almıyorsan durmadan döviz alanlarda çok karda değil sadece paralarının değer kaybetmesini minimize ettiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordoff

vallahi sıçtık beyler ya

Giren şemsiye açılmaz çekicez acısını hep beraber

• Yav şu Amerika ortadoğu bataklığına bizi de çekse de kurtalım yemin ediyorum. Böyle hayat mı olur? En azından birkaç PKK'lı öldürüp huzur içinde yatarım.
  • Dünya 3.27 den büyüktür.

• Uzunca bir süre sağlam bir laptop, telefon alamayacağız sanırım. Dikkatli kullanın :)
  • zotacing kullanıcısına yanıt
    Dolarla iş yapıyorum ben. Aklı olan türk lirası ile iş yapmaz. Malzemeleri dolar ile alıyorum tl ile satarsam kur artışından etkileniyordum. Şuanda bu şekilde beni çok etkilemiyor. 2015 yılındaki artışta 63 bin lira sadece dolar yüzünden zarar ettim 1 yılda. Akıllandım açıkçası ogünden sonra. Daire/dükkan kiralarınıda dolar olarak isteyecem kiracılardan. sözleşmeleri bitince. Yaklaşık 1 senedir tl ile ürün/ev/dükkan/büro satmıyoruz zaten

Dolar çıkmaya devam eder bu gidişle olan bana değil asgari ücretliye olur alıcıya,müşteriye olur üzüldüğüm yerde bu zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DD82B0187 -- 11 Kasım 2016; 20:44:34 >
  • quote:

Ya sen hükümetin açıklamalarına niye bakarsın ki? Onlar seni beni değil kendi mali politikalarını düşünürler. Senin cebindeki para pul olmuş zarar etmişin onların derdi değil.
    Amaçları sadece kendi ekonomi politikalarına kanacak 3-5 kişi ikna etmek. O yüzden vatandaş olarak öncelikle kendi ekonomini düşün.
    Tl kullanın diyen bakan, ekonomist ve milletvekilleri kendi yatırımlarını dolara çevirmiştir çoktan. Gaz vererek enayi arıyorlar.
  • Face de gördüm başkanlık gelince dolar 1,5 tl olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uzaklardan Gelen

Face de gördüm başkanlık gelince dolar 1,5 tl olacak.

Vallaha inanir bunlar

• quote:

Dövize yatırım yapanlar ancak tasarruflarını korudular. TL ile para kazanan herkes kur artışı nedeniyle zararda. Tasarrufunu korumuş olsa da geliri azaldı. Ticaret yapanlar piyasanın daralması nedeniyle bir kat daha fazla etkileniyor.

Kur artışı küresel etkilerden kaynaklanıyorsa neyse ama sermaye çıkışı ya da yerli yatırımcının dolara geçmesi nedeniyle oluşuyorsa durum iyi değil, önlem almak gerek.
  • Doları 1.5, Euroyu 2 ile çarptığımız günler... hey gidi be
  • Dolar şuan ABD ' deki Trump karşıtı isyanlardan dolayı bir miktar hız kesmiş vaziyette fakat hafta ortasından sonra artışın devam edeceği kanattindeyim. Yatırım tavsiyesi değildir.
  • An itibariyle Euro 3.53 ABD Doları 3.25

• Bakalım bu hafta nolcak, sanırım bir iki gün alım fırsatı doğar, Perşembe ve cumayı yükselişle kapar.
    Yatırım tavsiyesi değil.

• ekonomi giderek güçleniyor
  • arkadaşlar aralıkta fed faiz artışı yapacaktır dolar soluksuz yükselmeye devam edecek. uygun bi yerden full dolar alım yapma zamanını yakalayın ve değerlendirin.
    söylediklerime isteyen uyar istemeyen tersini yapsın her koyun kendi bacağından asılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dephyr

arkadaşlar aralıkta fed faiz artışı yapacaktır dolar soluksuz yükselmeye devam edecek. uygun bi yerden full dolar alım yapma zamanını yakalayın ve değerlendirin.
    söylediklerime isteyen uyar istemeyen tersini yapsın her koyun kendi bacağından asılır.

Bu şekilde doğrudan yatırım tavsiyesi vermek doğru bir davranış değil, verdiğin tavsiye tutmaz ise adam sana basar bedduayı iki yakan bir araya gelmez
    Bu arada açılış 2.26

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.