Şimdi Ara

🔥 Dolar 7,78 - Euro 9,45 - Altın 459 | 03 ARALIK 🔥

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kataruna , zerok Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 148 Misafir (56 Mobil) - 92 Masaüstü58 Mobil
5 sn
100.285
Cevap
820
Favori
4.765.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 6418
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1583
  • Ortalama Mesaj Aralığı 21 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 814
  • Favoriye Eklediklerim 827
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • acquiles (2897 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (2282 mesaj) Equris (2262 mesaj) mitokondrioglukadayi (2162 mesaj) MRT_ (1971 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (54391 mesaj) Mobil (35808 mesaj) Tablet (3328 mesaj) Mini (8925 mesaj) Uygulama (5097 mesaj)
  • @
888 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Yatırım Araçları >> 🔥 Dolar 7,78 - Euro 9,45 - Altın 459 | 03 ARALIK 🔥
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1062 Mesaj
    Malum parti yorumu;

Biz TL kullanıyoruz ki bize ne dolardan

Hocam zaten anlık müdahale ile düşecek bir noktada değiliz ve dediğiniz gibi rezervler eriyor.

Benim demek istediğim çok öncesinden önlem alınmasıydı.Yani doların 2.5 seviyelerinin altında tutulması ile bu kur sıçramaları bir şekilde halledilirdi.3'leri bile görmememiz lazımdı.

Zamanında piyasalarda bolca bulunan dolar doğru değerlendirilse idi kur problemi en aza indirgenirdi ama hükümet ne düşündü,ne hesap etti bilmiyorum.Bilinen şey ise yanlış yaptıkları.
    |
    |
    Di Renovatio kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: Elk.De

quote:

Orijinalden alıntı: Aspiratör

Hani 2 haftaya kur düşüyordu ?
    Ne iş ?

nisan 2017 de dolar 2,60 seviyelrinde olacak.

Hedefte 2023 zaten, milleti oyalayın anasını satim verin ileri ki tarihlere hep termini. Önümüzdeki nisan görüşmek üzere.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Circassian81

Gece dolar ve euro resmen cosmustu bi kac saat icerisinde 10 15 kurus artmıştı neyseki biraz dizginlenmis şimdi

büyük ihtimalle merkez bankası müdahele etti. ama gücümüz anca buna yetiyor. psikolojik sınır olan 3'ün altına düşüremiyoruz, çünkü elimizde o kadar döviz rezervi yok. fed faiz arttırırsa dolar 4'den aşağı inmez. işte o zaman 2001 krizini özler hale geliriz. 14 senede 1 fabrika kurmazsan, yabancı parayla ekonomi idare etmeye çalışırsan sonucu bu oluyor.
    |
    |
    Dolar 5 tl ye en geç 2019 a kadar dayanmış olacak diye tahmin ediyorum. Sene 2012 bir arkadaşım dolar 4 lira olacak bi kaç seneye demişti inanmamıştım. Sebeplerini açıklamıştı, Erdoğanın ekonomisi çöküyor demişti. Araç alımlarındaki ötvyi arttırmalarının sebebi merkez bankasının dolar rezerverlni stabil tutmak istemesiyle alakalı. Her alınan İphone samsung cep telefonu veya Bmw mercedes gibi tüm ithal ürünlerin ülkeye girdisi bize zarar veriyor.
    |
    |

parayada 9 sıfır eklenecek (altı sıfır atılmıştı)
    |
    |
    Dolar 4.60, Euro 5.00 olsun. Anlasin millet anyayi konyayi, eyiye giden ekonomiyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leipold -- 9 Kasım 2016; 12:53:24 >
    MADDE 2: Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devletidir.
    MADDE 3: Türkiye devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir. Bayrağı, şekli kanununda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır. Milli marşı İstiklal Marşı’dır. Başkenti Ankara’dır.
    MADDE 4: Anayasa’nın 1 inci maddesindeki Devletin şeklinin Cumhuriyet olduğu hakkındaki hüküm ile, 2’nci maddesindeki Cumhuriyet’in nitelikleri ve 3’üncü maddesi hükümleri değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif edilemez.
  • Yüzbaşı
    461 Mesaj

|
    |
    ANAKART: MSI Z87-G43 Soket 1150 DDR3 3000MHz(O.C.) ~ İŞLEMCİ: INTEL Core i5 4670k 3.8 GHZ ~ EKRAN KARTI: GIGABYTE GTX 760 Windforce3x 2 GB ~ BELLEK: GSKILL RipJawsX 8 GB 1600 Mhz Dual Kit ~ HDD: SEAGATE Barracuda 1 TB 7200 rpm ~ KASA: CORSAIR 300R Carbide Serisi Kasa ~ PSU: CORSAIR CX600 +80 PLUS BRONZE
  • Yarbay
    4814 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dunsparce

Doları olan düşünsün bizene

Bu ülkeye her halt dolar/euro ile girdiği için senide ilgilendiriyor.
    |
    |
    2023 BOR AKICAK MUSLUKTAN AZ SABIR

|
    |
    Muhacir diye küçümsenenler,tarihin yazdığı savaşlarda en geriye kalanlar,yani "Düşmanla sonuna kadar dövüşenler" çekilen ordunun ri'cat hatlarını sağlamak için kendilerini feda edenler ve düşman karşısında kaçmak,çekilmek nedir bilmeyenlerdir.Muhacirler kaybedilmiş ülkelerimizin milli hatıralarıdır. 17.01.1931 | M.Kemal Atatürk BULGARİSTAN/ESKİ CUMA
  • Yarbay
    7419 Mesaj
    Türkiye'yi yönetenler, vakti zamanında;

Eğitimde, öğretimde, üretimde, ar-ge de, inovasyonda, uluslararası pazarlamada ve uluslararası marka oluşturmada G.KORE ve TAIWAN neler yapmış, örnek alınıp bire bir aynısı uygulansaydı, belki bizden de bir cacık olurdu. Bizim de, ekonomimizi ayakta tutacak uluslararası markalarımız olurdu.

O tren kaçtı, şimdi ne olacak kimse bilmiyor. Bekleyip göreceğiz. Arap dan, İranlı dan gelecek paraya el açmış durumdayız. Şuan resmen dünyanın dilencisi konumundayız.

Siyasiler her gün, "Allah rızası için sıcak para getirin, Allah rızası için bize de yatırım yapın." şeklinde, yalvarırcasına demeçler veriyor.

Vakti zamanında kendi yatırımını kendin yapmazsan böyle dilenirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtual Reality -- 9 Kasım 2016; 14:14:40 >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 36 -- 9 Kasım 2016; 14:18:47 >
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: Kassady

Gezi olaylarında 2 kuruş artınca kıyameti koparmışlardı faiz lobisi diye. Şimdi hangi lobiden dert yanacaklar acaba?

İyiki 3 gibiyken parayı dolara gömmüşüm iyi kar ettim ben en az 3.20 bekliyorum öncesinde de çıkmam. Bu seviyeden param olsa yine girerim. Yatırım tavsiyesi değildir!!

Gezi provokasyonunun tahmini zararı ne kadardı ?

sadece 2 kuruş mu yükselmiş dolar ve hükümet abartmış !?

ayrıca dolar 2.72 ülke batıyordu hani ?

Senin paran var dolara yatırmışsın, boş ver hükümeti kendi işine bak

Ak parti ile yada hükümet kadrosu ile bu haber üzerinden yarışamazsın .

14 yıllık iktidarın karşısına , başbakan binali yıldırımın son sözünü hatırlatarak " ne çıkartabiliyorsun " önemli olan budur.

Parası olan dolar aldı kar etti , olmayan da zaten iktidara oy veriyor . Sorun yok.

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Leipold

Bu surecte Euro Dolar'i ezecektir. Paralari Euro'da tutun. Dolar dunya piyasalarinda deger kaybedecek. Herzamanki temennimi yineliyorum;
    Dolar 4.60, Euro 5.00 olsun. Anlasin millet anyayi konyayi, eyiye giden ekonomiyi

14 Yıldır anladı zaten " chp " ile olmuyormuş bu işler,

Tarihe bakarsan da 1969

Ekonomi kötü ve sen mutluysan bak işte burada YANLIŞ var

Mesele ağaç değil arkadaş ! Sen halen anlamadın mı?

• Binbaşı
    1884 Mesaj
    doların yükselmesi ekonomimizin gücünü gösteriyor arkadaşlar sakin biraz biz dünya deviyiz avrupa kıskanıyor bizi 3. köprümüz var hem dolar 10 lira olmuş ne olacak sanki biz tl kullanıyoruz zaten ne kaldı şurda 2023 e lozanda bitecek arkadaşlar hem bor var bor
Gülüş Tasarımı
Cancer Clinical Trials
Sohbet
Radyo Dinle
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,700
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.