Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (5043. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
25 Misafir (1 Mobil) - 24 Masaüstü1 Mobil
5 sn
235.425
Cevap
1.165
Favori
11.782.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 50415042504350445045
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    herkes artacak diye bekliyor. malum yine ters köşe yapar mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kuasudba kullanıcısına yanıt

Bu saatten sonra farketmez. Tek amaç ama öyle ama böyle ne. Pahasına olursa olsun atalım ayı enflasyonun min çıkması, ve 2020 yi 7.70-7.80 altında kapatmak..

Damat sırra kadem bastığından beri sadece laf.. Faiz arttırımı (ki oda malumun ilanı zaten) dışında tek bir icraat yok..

Sadece ecek acak ile ilerliyoruz bakalım hayırlısı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • acquiles kullanıcısına yanıt

Aynenşuan tek düşünceleri doları yıl sonuna sabitlemek geçen sene 5,99 da bıraktıkları gibi bu senede 7,70- 7,80 de kalacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: joker00

teşekkürler cevabınız için. Aslında günlük al sat gibi değilde, örneğin doları 7.60 dan alıp ay içersinde 7.90 a çıktığında satmak ve düştüğü zaman yeniden almak gibi bir düşünce vardı parayı günlük faize koyup. En mantıklısı kendi bankamda Vakıfbank’ta kalmak öyleyse. En azından garanti devlet bankası. Teşekkürler tekrardan

Alıntıları Göster

Dolar için 720 lere kadar beklenti var bilgin olsun

• Bugünleri de gördük hamdolsun (yorumlarda ağır ironi kaynaklı sevinç mesajları var)

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

• programmer_onur kullanıcısına yanıt

Şaka bir yana poşetin 25 kuruş olması iyi oldu çevre adına.

• quote:

Orijinalden alıntı: the__executioner__

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Sonrada yillik enflasyon %14 (Tuik)

Bakalım asgariye % kac artiş yapacaklar....

• quote:

Orijinalden alıntı: Bernoulli Denklemi

Şaka bir yana poşetin 25 kuruş olması iyi oldu çevre adına.

Çevreyi düşünüyorlarsa poşetten 15 kuruşluk komisyon almasın devlet. Alıyorsa da doğrudan hazineye değil, bağımsız bir hayır vakfına veya yardım kurumuna aktarsın. Yapılan uygulamadaki ana niyetin çevre ile alakası yok. Net.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 23 Aralık 2020; 16:4:33 >
  • 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

• programmer_onur kullanıcısına yanıt

zaytung son dönemde mizah üzerine değil gerçekler üzerine haber yapıyor. bence yazdığı şey mizahi değil bire bir gerçek.

• Rahmetli Büyük Usta Yazar Aziz Nesin ne demiş:"İzahı olmayan şeylerin Mizahı olur."

• Enflasyon düşmeden mevduat faizini düşürüp kredi pompalayınca vatandaş araba almaya koşmuş
    Dünyada ilk 9 ayda araba satışları %25 daralırken bizde %70 artmış
    Bu arada aynı dönemde içeride ürettiğimiz otomobil rakamı da % 8 azalmış
    Düşük faiz enflasyondan bağımsız olacak iş değilhttps://twitter.com/cuneytbasaran/status/1341742893166411780/photo/1

• Selamlar,

Yarınki karardan sonra temdit günümde (29 Aralık, umarım çok geç olmaz) komple dolara geçmeyi planlıyorum, banka önerisi alabilir miyim?

TFX komisyonda en ideal bankalardan biri gibi gözüküyor, tavsiye eder misiniz? Aylardır bekliyorum, çok tren kaçtı, artık bir kumar da biz oynayalım bakalım. 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• quote:

Orijinalden alıntı: Janti

Selamlar,

Yarınki karardan sonra temdit günümde (29 Aralık, umarım çok geç olmaz) komple dolara geçmeyi planlıyorum, banka önerisi alabilir miyim?

TFX komisyonda en ideal bankalardan biri gibi gözüküyor, tavsiye eder misiniz? Aylardır bekliyorum, çok tren kaçtı, artık bir kumar da biz oynayalım bakalım.  

Gireceğin miktar yüklüyse eğer 29 Aralık geç olabilir hocam faiz artırımı sonrası dolarda düşüş oluyor ama hemen eski rakamlara geri geliyor...Faizin hemen sonrasında almak daha mantıklı gibi... Bende yarın faiz sonrasında direk dolara geçeceğim bekliyoruz bakalım...

• quote:

Orijinalden alıntı: Sokrates 1983

Gireceğin miktar yüklüyse eğer 29 Aralık geç olabilir hocam faiz artırımı sonrası dolarda düşüş oluyor ama hemen eski rakamlara geri geliyor...Faizin hemen sonrasında almak daha mantıklı gibi... Bende yarın faiz sonrasında direk dolara geçeceğim bekliyoruz bakalım...

Alıntıları Göster

Açıkçası mantıklı olan o ama gelecek mevduat faizi de önemli bir tutar. Maalesef %1 gibi bir oranı değerlendirmek için 32 günlük bağlamıştım, günlük açmış olsaydım faiz kararı sonrası geçmeyi düşünebilirdim. O nokta şans artık.

• nkolay bono faizi%18.5 dan %18 e çekmişler. faiz artırımı yapılmayacağı haberini mi aldılar acaba..bu durumda dolar fişekler

• Şu fon olayı acaba 2-3 sene önce alınan elde tutulan fonları kapsıyor mu?

Birde hiç faiz arttırımı olacakmış gibi ortam yok.

• Bana da pek faiz artışı gelicek gibi gelmiyor...

• rusya ingiltere ve bir iki ülke daha kendi aralık toplantılarında oranlarını sabit tutmuşlar,

büyük ihtimalle bizimkilerde sabit tutabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Closer

Türkçe bilmeyen bir adam bile alabiliyorsa, türkçe bilen ve imla kurallarından bir haber olan adam olarak sen de alabilirsin öyleyse?

Sanane ya hu milletin aldığı arabadan, kazandığı paradan.

Senin, elinde tuttuğun -eğer tutabiliyorsa- kalem bile yurtdışından geliyor en basit ifadeyle. 100-200 bin kişinin aldığı arabayla mı düzeltmeyi düşünüyorsun sen ekonomiyi? Seninki tamamen hasetlik başka bir şey değil.

Alıntıları Göster

forumda kelime hatası imla hatası kovalayan öğretmenlerdenmisin kuru maaşla araba hayali kurmaya devam et o zaman

eli kağıt kalem tutan bir mühendis bile 10 sene sonra sahip olabilir öyle bir araca dünyadan bir habersin galiba benim düşüncem hasetlik değil insanların ellerinden alım gücünün alınması 2002 yılında asgari ücretile 14 çeyrek altın alabiliyorken şimdi 3 tane alabiliyorsun gelişmeyi bırak elindeki 11 tane çeyreğin nereye gittiğini sorgula işte o zamanda sende sağlıklı bir hayata kavuşursun.

• 
Sayfa: önceki 50415042504350445045
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.