Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (5036. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: svs , Nickimi_kedi7 Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 53 Misafir (9 Mobil) - 46 Masaüstü9 Mobil
5 sn
235.047
Cevap
1.165
Favori
11.767.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
8. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 50345035503650375038
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam btcturkten bahsetmiyorum btcturk turk borsası zaten. Binancede de aslında güvenlik kontrolu var ama ben paranoyak biriyim sanırım 😂 Bir de hesabımda cok para olunca parayla oynamak istiyorum cok fazla coin var ve bu bi kac gün de para kaybettim panikten vs. En azından biraz öğrenene kadar az parayla işlem yapmak lazım. Binance tam borsa hocam bağımlılık yapıyor deli gibi. Btcturk öyle değil bence.
  • TERZİ 🤑, İNCİR İHRACATI 🤪 yapacagini ve YÜKSEK FAİZ 🤯 odeyecegini soyleyerek 20 Mio TL para toplayip kacti🤣https://m.patronlardunyasi.com/haber/Bu-da-TerziBank-vurgunu-20-Milyonla-sira-kadem-basti/244571
  • Bogazicili_zekiye kullanıcısına yanıt
    Ben uzun vadeciyim öyle zırt pırt oynayacak yüksek paralara sahip değilim o yüzden atarım kenara yatar pusuya beklerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: M4M00D

BTCturk üzerinden aldım hocam tüm para derken ne kadar Bir miktardan bahsediyorsunuz bilmiyorum ancak hesap güvenliğiniz yüksek seviyede olmalı zaten bu tarz yerler kimlik onayı istiyor ayrıca banka hesabınızı hacklemeden parayı alamazlar çünkü sadece sizin TC kimliğiniz ile uyuşan hesaba parayı çekebiliyorsunuz 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥
    Pandemi başlamadan evvel, Mart ayı gibi 6000$ civarında takılıyordu. Şimdi 4 katı oldu. Geçen hafta 3 katıydı

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Ben sürekli altına yatırım yaptım hocam eminimki bu şekilde devam ederse dahada katlayacak kendini BTC o yüzden ufak tefek bir şey ler yatırayım dedim. :)
  • Merhaba arkadaşlar, dolar alış satış da hangi banka daha avantajlı işlem yapıyor?
  • Mylove kullanıcısına yanıt
    Şuan Akbank gözüküyor ama değişebilecek bir durum bu hocam
  • M4M00D kullanıcısına yanıt

En para gibi geliyor bana ama

Güncel banka kur listesinden baktım hocam bende enpara kullanıyorum
  • M4M00D kullanıcısına yanıt

Nereden bakıyorsun

Google den bankalar usd kurları vb şekillerde aratıp bulabilirsiniz hocam farklı sitelerden
  • Tamam uzun vadeciyiz dedikte , 530 dan açgözlülük yaptık çıkmadık , gram bizi beter etti  

• İşçilere,
    ya günde 39 tl al sus,
    ya da işten atılırsın kimse bişey yapamaz,
    diye dayattılar.
    Aylardır nakdi ücret adı altında İşsizlik sigortası fonundan
    yarım asgari ücrete talim ediyor 2.2 milyonu aşkın işçi.
  • first_officer F kullanıcısına yanıt
    sor bakalım kime oy veriyorlar.
    bu ülkede işçi kendi hakkını savunmazken, boşa kendinizi yormayın.
    siz kendi ekonominize, kendi çıkarınıza bakın.

herkes şark kurnazı, herkes akıllı olduğu için birisine yardım etmeye çalışmayın, siz suçlu olursunuz.
  • kuasudba kullanıcısına yanıt

Az sakin yigenim... 🙃

Muhalefetimizi yapıyoruz sadece 🤠

• first_officer F kullanıcısına yanıt
    yap yine ama kendi çıkarın için yap.
    aynı şey gibi, sokakta dayak yiyen bir kadın vardır yardım ediyim dersin, kocamdır döver de söver de der, mal gibi kalırsın orada.
    ben diyorum ki sana ve yakınlarına bir zarar gelmiyorsa hiçbir şey yapma.

her konuda uygulamak lazım bunu.
    çünkü malum kesim yıllardır bunu uyguladığı için bu haldeyiz. adamlar ceplerine dokunmasa bir 20 yıl daha verecek şaka gibi ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mylove

Merhaba arkadaşlar, dolar alış satış da hangi banka daha avantajlı işlem yapıyor?
    Hemen hemen hiçbiri olsa da Kuveyt Türk en iyisi diye hatırlıyorum. Ben Ziraat tercih ettim ama makası bugün bile hayli açtı. Rezillik resmen.
  • Bakayım teşekkür ederim.
  • Perşembe günü o çizgiyi unut.
  • 
Sayfa: önceki 50345035503650375038
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.