Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 (4283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Can851 , programmer_onur , tembelreis Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 76 Misafir (3 Mobil) - 75 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
233.583
Cevap
1.153
Favori
11.695.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1146 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
7. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 42814282428342844285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cuma günü iyi ki satmışım. Bir ara pişman olmuştum. Devlet müdahale eder düşerse bir daha alırım filan diyordum.

Şimdi yeniden almaya bile yürek ister valla

Yoksa çekilecek stres değilmiş.

Zararda olanlar bence bozdurmasın, bekleyin. Bence de bi şekilde dengelenir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ldr1907

2021e ne kaldı yıl bitti zaten. Yıl sonuna kadar bu aşı haberleri ile birlikte 340-350 seviyelerine gelir. Tübitak- Rusya ortaklığı 2021 ortasında aşıyı tam olarak bulduğunu ilan eder. 290 seviyelerine düşer. Türkiye olarak tüm dünyaya 100 ton dağıtırız. Elde edilen parayla şaaak diye üçer kez 10 milyar dolar sattık mı, ne altın kalır ne dolar. Hepsi çil yavrusu gibi dağılırlar. Bu hiç hayal ötesi değil, Türk ekonomisininin gücünü hafife alanlar her zaman hüsrana uğramış ve uğramaya devam edecektir.
    Hocam aşı çıkarmak öyle kolay birşey mi sanıyorsun

Dünyada kaç bin kronik hastalık var
    Aşıyı her hastalığı olana nasıl test edecekler mantıklı ol

Ülseri olanı, kalbi olanı, tansiyonu olanı, şekeri olanı vb zibilyon tane hastalık var

Testler için hem coronalı hem de bu hastalıklara sahip gönüllü denek bulacaksın da aşı güvenli diyeceksin, azıcık mantık

Bu hastalıklardan birine sahip insanları aşı öldürürse o zaman durum nerelere gelir bir düşünün

Bu işler öyle kolay değil, hayvanlara test yapmaya benzemez, ki aşının sadece yasal tescili 3 yıl sürüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psycho Cepkin -- 12 Ağustos 2020; 0:11:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gatetrans kullanıcısına yanıt
    292 den almıştım bende hâlâ kardayim. Bakalim nolacak acil para vs lazim değil. Bekleneye devam.

• quote:

Orijinalden alıntı: ldr1907

2021e ne kaldı yıl bitti zaten. Yıl sonuna kadar bu aşı haberleri ile birlikte 340-350 seviyelerine gelir. Tübitak- Rusya ortaklığı 2021 ortasında aşıyı tam olarak bulduğunu ilan eder. 290 seviyelerine düşer. Türkiye olarak tüm dünyaya 100 ton dağıtırız. Elde edilen parayla şaaak diye üçer kez 10 milyar dolar sattık mı, ne altın kalır ne dolar. Hepsi çil yavrusu gibi dağılırlar. Bu hiç hayal ötesi değil, Türk ekonomisininin gücünü hafife alanlar her zaman hüsrana uğramış ve uğramaya devam edecektir.
    Üstat ton değil doz olarak satılıyor bu arada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oxygenerr O kullanıcısına yanıt
    Aaaa saçmalama kardeşim buradaki kardeşlerimizden iyi yatırım danışmanını nereden bulacaksın. Dolar,euro hep ekonomi yüzünden böyle coşuyor zaten sende o günlerden birine denk gelirsen kazanırsın sonra buradaki kardeşlerimiz gibi başkalarına akıl verirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tttnet.net

TL'nin gözünü seveyim dolar,euro,altın gibi kıçı başı oynamıyor...yok dolar ne kadar oldu, altın indi mi çıktı mı diye derdim yok..ohhh misss valla...neyse o..
    Haklısınız aslında. İstikrarlı şekilde değerini kaybetmeye hiç bozmadan devam ediyor. Neyse o. İstikrar bu olsa gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 12 Ağustos 2020; 1:0:30 >
  • 484 liradan giriş yapmışsan ne yapacaksın.
    500 olacak demişlerdi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu memleketimin insanına bitiyorum ya,2 haftada 70 lira oynayan altına bir laf demediler,altın %10 değer kaybetti hemen gördünüz mü oyunu bozduk :)) maaşım yatsın biraz daha altın alayım siz satın da aşağılardan çekerim ben :)
  • dua edin bu aşı olayı putin'in bir oyunu olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Albinoluzenci

dua edin bu aşı olayı putin'in bir oyunu olmasın
    Büyük olasılıkla bir oyun hocam madem kısa sürede aşı bulunabiliyordu bu kadar insan neden hastalıktan öldü. Rusya aşı denemesi yapıyoruz diyeli 3 ay olmadan aşıyı çıkardı... Neresinden bakarsanız bakın inandırıcı gelmiyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: kamil611

Şu memleketimin insanına bitiyorum ya,2 haftada 70 lira oynayan altına bir laf demediler,altın %10 değer kaybetti hemen gördünüz mü oyunu bozduk :)) maaşım yatsın biraz daha altın alayım siz satın da aşağılardan çekerim ben :)
    15 günde 70 liara oynayan altını ciddiye alıp ,sadece bir günde 35+ tl kaybeden altınada çokta umrumda değil demek nedesem bilemiyorum hatta deve yüküyle al sana yakışır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 12 Ağustos 2020; 1:1:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mélih_1905

şuan piyasaya pompa var.doğal sınıra dövizler geriledi.faiz artırıldı.
    açıklanan faiz aylık bazda tahmine göre yüksek, Mb 3-4 gündür, diğer bankalarda 2-3 gündür hamle yapmakta.düşüş normal şuanlık.
    1-2 haftada tekrar dan yukarıya doğru yine tırmanış gerçekleşecektir.
    uzun vadede ister 480 den altın al ister sterlini 9.63 den al.kesinlikle artış kaçınılmaz.bu 80 yıldır böyle.
    Neye gore tırmanacak? Ben yaklaşık 10 yıl önce 100 liradan grama girmiştim,ve uzun süre bekletmisti beni ve maalesef zararla satmak zorunda kalmıştım,hicbir şey sürekli çıkmaz,sürekli de düşmez.ons 2011 de 1900 doları gördü ve 9 yıl sonra aynı yere gelebildi.hersey o kadar basit değil.
    Bir de şişman parmak devreye girerse ons fena halde sarkabilir.hic unutmam elimde gram altın vardı,onsta guclu bir direncin ustunde saglam duruyordu,dünya piyasalarının en sakin olduğu bir gecede adamın biri (sisman parmak)2 ton altını serbest satış vermişti.piyasanin kaldıramadığı bu satış yüzünden ons bayağı bir düşmüş ve uzun süre toplayamamıştı kendini.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sokrates 1983

Büyük olasılıkla bir oyun hocam madem kısa sürede aşı bulunabiliyordu bu kadar insan neden hastalıktan öldü. Rusya aşı denemesi yapıyoruz diyeli 3 ay olmadan aşıyı çıkardı... Neresinden bakarsanız bakın inandırıcı gelmiyor...

Alıntıları Göster
    Hepsinden önemlisi "aşı"nın etkinliği ve test sonuçları hala meçhul. Piyasalar enstrümanlara bakarken bu tür potansiyel riskleri de göz önüne alarak fiyatlama yapıyor. Aşının gerçekten işe yarayıp yaramadığına hemen karar vermek mümkün değil ve bunun birkaç ay daha sürmesi muhtemel. Umarız kesin sonuç vermesi hepimizin dileği ama fos çıkma ihtimali de yok değil sonuçta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 12 Ağustos 2020; 1:55:39 >
  • Asya akıyor.. pek inanmamış rusya'ya
  • biraz yeşillenme var gibi

• Altin fena dusuyor. Rusya, altin baronlarinin oyununu fena bozdu. Kaddafinin altinlarini piyasaya surmek isteyenler su anda karanlik bir odada sinirle ekranlari izliyorlar.

Altini vatandas bayilere satarken aradaki makas en az %10 olmali. Yoksa piyasayi manipule etmek cok kolay hale geliyor. Alip satanlari bir anda piyasadan sileceksin. Altin alir saklanir, borsa araci gibi kullanmaz.
  • Altinda bariz oyun vardi. Altin baronlari iyi kazandi, uc kurus ile bes kurus kazanacagini sananlar yanildi;. Milyonluk vurgunu size yar edeler mi?

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥
  • ldr1907 kullanıcısına yanıt
    Hocam son umudumsunuz. Sizde giderseniz artık buralar anlamını yitirir

• Provocateur kullanıcısına yanıt
    Adam 2020de altın ve doların ikisinin birden artacağını ve bu sefer ikisinden birden kazanacağını 2020 nin ilk haftalarında bana özelden ve buraya genelden yazmıştı.
    Equris orta ve uzun vadede tahminleri ile kendini defalarca kanıtlamıştır. Onun yokluğunda burada laf salatası yapan soytarıların konuda 1 tane dahi bırakın doğru tahminini ciddi bi yorumunu bile bulamazsınız varsa yoksa şu şöyle dedi hahahaha bu böyle dedi kikiki.

Öyle değerli bi arkadaşı bu soytarılar buralara küstürdü.

• 439 u gördü sinirlendirdi

• 
Sayfa: önceki 42814282428342844285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.