Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (4281. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: airman_mg , debianmr , Portraitclub Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 32 Misafir (1 Mobil) - 32 Masaüstü3 Mobil
5 sn
235.478
Cevap
1.165
Favori
11.784.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 42794280428142824283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mélih_1905

sert şekilde para pompalanıyor dün de bugün de.bunu görmeyen aptaldır bence.geçen sene sterlin 6 tl idi şimdi 9 larda.herkes anlık maval okuyor.bizde ekonomi belli açıklamaya gerek yok

Alıntıları Göster
    Daha ABD 1 trilyon dolarlık teşviği açıklamadı. Paranın bol olduğu yerde o bol para nereye gider bunu herkes biliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• düşme riski yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batı basınında Rusyanın kendi kendine onayladığı aşı ile ilgili ciddi endişeler var....

''Rusya, COVID-19 aşısını onaylayan ilk ülke oldu - ancak uzmanların şüpheleri var

Rusya'nın dünyada koronavirüs aşısını onaylayan ilk ülke olduğunu duyuran Vladimir Putin in, süreci siyasi amaçlarla aceleye getirdiğine dair endişeler var.
    Bilim adamları, aşıyı genellikle aylarca süren ve binlerce insanı içeren 3. Aşama denemelerinden önce kullanmaya başlama telaşının geri tepebileceğini söylüyor.''

https://news.sky.com/story/coronavirus-russia-becomes-first-country-to-approve-covid-19-vaccine-but-experts-have-doubts-12047041

sanırım adamlar 3.faz denen aşamayı yapmayarak ya tutarsa mantığı ile hareket etmişler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41F3DB120 -- 11 Ağustos 2020; 22:21:52 >

• Alım için biraz daha bekleyeceğim bakalım daha nereleri görecek
  • Hazır çeyrekte düşüyor Ken almak lazım 2 3 ay sonra düğünler olur Karlı takarız😀

• dark dragon kullanıcısına yanıt
    Yaa off keske almasaydim cok zararda olacagim cikinca bozdurcam altina geciyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 488'den girdik. Hayırlısı olsun.
  • Bremen Bv-244 kullanıcısına yanıt
    Beyaz kizim sen de

• Gumus gaza gelip gumus aldim

• 576 diyor beyler. Ne dersiniz?

• Nerde 480den altın alanlar benim içim acıdı %10a yakın düşüş olmuş uzun vadede dolarla beraber artar ama yurt dışı bankaları 7.5-8 civarı dolar kuru bekliyor

• Şimdi herkes sanıyor ki hergün altın 40 TL düşecek....Haftaya kadar Altının gramında 280 TL fiyat bekleyenler var nasıl olacaksa

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

576 diyor beyler. Ne dersiniz?

Bu adam kadar savuranını görmedim..2018 de millete kredi çektirip dolar aldırdi 10-12 lira olacak diye.. muhtemelen kendisi YouTube'dan parayı götürüyor ama millet hep terste..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tttnet.net -- 11 Ağustos 2020; 23:9:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tttnet.net

Bu adam kadar savuranını görmedim..2018 de millete kredi çektirip dolar aldırdi 10-12 lira olacak diye.. muhtemelen kendisi YouTube'dan parayı götürüyor ama millet hep terste..

Alıntıları Göster
    Valla ya altın 260 lardan 490 lara düştü. Dolar 2018 yazından önce 4 civarıyken bir anda 7 lere düştü.

Adam bilemedi.
  • yalnız bu adam dolar zaten 7 olduğu zamanlarda parladı, papazdan zaten dolar 7 di ,adamın tahminide 10-65 tl arasıydı sapla samanı karıştırmayın,abd den yaptırım caatsa yağsın diye aindeydi genel olarak , yok s400 ün somunu girse bilemem nekadar diye sallayıp durdu hep...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 11 Ağustos 2020; 23:15:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Valla ya altın 260 lardan 490 lara düştü. Dolar 2018 yazından önce 4 civarıyken bir anda 7 lere düştü.

Adam bilemedi.

Alıntıları Göster
    2018'den beri dolar 10-12-15 olacak diye Allah ne verdiyse savuruyor..tamam bir gün olacak ama ne zaman..

• Gram -35tl

• baskanlar nerelerdesiniz bişeyler diyin yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan..

baskanlar nerelerdesiniz bişeyler diyin yav
    Tayyiple herşey çok güzel

Birikime devam, o almayın dedi, TL de durmayan hain dedi, ben aldıkça param katladı.

Dolar aldım, euro aldım, altın aldım,
    biraz sterlin ve frank aldım, ne aldıysam arttı

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Adam bilemedi.

Alıntıları Göster
    Altın 444 TL oldu.
  • 
Sayfa: önceki 42794280428142824283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.