Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (4278. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 16 Misafir (1 Mobil) - 19 Masaüstü5 Mobil
5 sn
235.373
Cevap
1.165
Favori
11.780.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42764277427842794280
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mitokondrioglukadayi kullanıcısına yanıt
    Krediyle altın özellikle 480'den alanlar donuna etmiştir net.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Abicim bos boş konusuyosunuz ya altin savas ekonomisi değil mi?

Dünyada savaş kaos var hala altin düştü düşecek yok zarar etcez fln yaziosunuz

İnş savaş olmaz çikmaz demiyoruk.BAK SAVAŞTAYİZ

bİtti.Daha artik bekleyişe geçin bi durun ya ne bu panik

Panik yapanlar yüzünden düşüyo hersey.
    Sanki dünya güllük gülistanlik 2020 super

Ben 1 sene önce 250tl den 250 gram aldim

Ben zarar etmiyorum etmicem de zor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerarici1110 -- 11 Ağustos 2020; 18:29:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizimkilere dedim altın riskli her an düşebilir diye dinletemedim 125k ile artık zararı hesaplamaya korkar oldum Neyse artık uzun vadeli almıştım zaten. En az 2-3 sene kullanmayacaktım. 1-2 ay önce 6.80 dan 500k ile dolara girmiştim oradan yırttık biraz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 11 Ağustos 2020; 18:35:20 >
  • Başlıkta ki alevi de kaldırmış fena düşüş demek

• 450'leri sevdi heralde
  • "Altın düştü, çakıldı, ben öldüm, bittim, intihar etmeye gidiyorum" diyen arkadaşlara bir tavsiyem olacak: Birkaç sözlüğü açıp SABIR kelimesinin anlamına bakın ve o anlama uygun olarak yalnızca 1 hafta SABIR edin!

Aşıyı geçin kardeşim, diyelim ki DSÖ Rusyanın yaptığı aşıyı kabul etti, onayladı. Amerikanın trilyon dolar seviyesinde bastığı paralar pompayla mı geri çekilecek? Bu paraları geri çekebilmesi için bir karşılık sunması lazım. Bu durumda Çin'in eli armut mu topluyor? Yani dünya bir enflasyon sarmalına girmiş durumda. En az bir yıl süreyle altın her türlü yükselecek. Ons için benim tahminim en az 2500 dolar. Tabii bizim muhteşem paramız Doları ikiye katlayacak kadar değerlenmezse...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erzurum lu

"Altın düştü, çakıldı, ben öldüm, bittim, intihar etmeye gidiyorum" diyen arkadaşlara bir tavsiyem olacak: Birkaç sözlüğü açıp SABIR kelimesinin anlamına bakın ve o anlama uygun olarak yalnızca 1 hafta SABIR edin!

Aşıyı geçin kardeşim, diyelim ki DSÖ Rusyanın yaptığı aşıyı kabul etti, onayladı. Amerikanın trilyon dolar seviyesinde bastığı paralar pompayla mı geri çekilecek? Bu paraları geri çekebilmesi için bir karşılık sunması lazım. Bu durumda Çin'in eli armut mu topluyor? Yani dünya bir enflasyon sarmalına girmiş durumda. En az bir yıl süreyle altın her türlü yükselecek. Ons için benim tahminim en az 2500 dolar. Tabii bizim muhteşem paramız Doları ikiye katlayacak kadar değerlenmezse...
    bugün gördüğüm en mantıklı yorum

• Adam coronadan sonra aşının ilk Rusyanın bulacağını bile bilmiş.

https://www.instagram.com/p/CDvtLPOlHVM/?utm_source=ig_web_copy_link

• quote:

Orijinalden alıntı: defaulticus

Bizimkilere dedim altın riskli her an düşebilir diye dinletemedim 125k ile artık zararı hesaplamaya korkar oldum Neyse artık uzun vadeli almıştım zaten. En az 2-3 sene kullanmayacaktım. 1-2 ay önce 6.80 dan 500k ile dolara girmiştim oradan yırttık biraz
    500k ile dolara girmek..

Vay be forumda kimler varmış
    Çay getirin abimize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bernoulli Denklemi -- 11 Ağustos 2020; 19:2:35 >
  • Bernoulli Denklemi kullanıcısına yanıt
    bizimkiler eski kafa para tl de eriyip durdu. Altın vs almış olsalardı şu an o en az 1milyondu. Şimdi 500k ile ne alabilirim ki 1. Sınıf? Ev desen güzel yerden alamazsın bir araba alabilirsin fena olmayanından. Arabaya da o kadar vermek bilmiyorum. Ayağımı yerden kesecek 100k civarı bir şey alırım bana yeter. Bir o kadar da hala tl faizde duran var onunla da bir ara fırsat yakalayıp alttan döviz ya da emtia almam lazım. İçinde senin biriktirdiğin ne kadar var dersen 100k var

• Ne mirasmış be😁

• Zarardaydım diyen arkadaşlar satmadığınız sürece zararda değilsiniz... Altın gördüğü fiyatı unutmaz unutmayın

• P.tesi bir ara gaza gelip 4,8 seviyelerinden 250k kadar altın alacaktım neredeyse, direkten dönmüşüm..
  • radko kullanıcısına yanıt
    Güzel bir ev alamasak da hiç yoktan iyidir sanki Özellikle borç bırakıp giden aileleri düşünürsek

Edit: öyle bir zamana geldik ki para biriktirerek bir şeyler sahibi olmak cidden zor. Bu zamanda özellikle elinde bir şey olmayan 0 dan bir şeyler yapmaya çalışan forumdaşlarıma Allah kolaylıklar versin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 11 Ağustos 2020; 19:24:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: defaulticus

Bizimkilere dedim altın riskli her an düşebilir diye dinletemedim 125k ile artık zararı hesaplamaya korkar oldum Neyse artık uzun vadeli almıştım zaten. En az 2-3 sene kullanmayacaktım. 1-2 ay önce 6.80 dan 500k ile dolara girmiştim oradan yırttık biraz
    Bende 750 k ile Papua yeni gine kınasına girmiştim sonra donda bir ıslaklık ile uyanmışım

• reisi evren doları en kısa zamanda 1'e düşürecek ona inancım tam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuasudba -- 11 Ağustos 2020; 23:57:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vehbi koçun evladımızın hocam?

• Bremen Bv-244 kullanıcısına yanıt
    Islanmak güzeldir. Açılırsın kendine gelirsin.

• 5008.tr 5 kullanıcısına yanıt
    Burdakiler fena gaza getiriyor demi

• panik yapmaya gerek yok dostlar bekleyin uzun vadede altının kaybettirdiğini görmedim. Geçen haftalar 380 390 seviyesinden 360lere düşünce keşke sataydım dedim ama suan geldiği durumda bolca kar elde ettim. Altındaki ani yükseliş biraz dursaksadı ama bence tekrar devam edecek. Ayrıca Rusya aşı bulduğu konusu çok fazla yankı bulmadı patlayabilir gibi geldi bana.
  • 
Sayfa: önceki 42764277427842794280
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.