Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 (5042. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Can851 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 71 Misafir (6 Mobil) - 65 Masaüstü7 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
233.569
Cevap
1.152
Favori
11.694.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1146 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
7. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 50405041504250435044
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yo değilem. mahmudem

• şu zenginlere çökseler biraz vergi ile rahatlicak ekonomide dokunamıyorlar kendileride zarar görücekleri için zengini daha cok zengin eden ülke olmaya devam ediyorlar türkçeyi konuşamayan adamın altında 2020 320 bmw var yap abi milyonluk arabalara 50 bin 100 bin tl vergi almasınlar kaçmasın milyon dolarlar yurd dışına işleci gücleri ceptelefonu oyun konsolları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zenginlerin at koşturduğu ülke Türkiye.

Dünyada bu kadar zenginlerin her istediğinin yapıldığı ülke yok.

Zerre demokrasi yok, kul hakkı tanınmıyor bu ülkede.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bogazicili_zekiye

Dostum sence faizin artacağını düşünüyor muyum?

en kötü göstermelikte olsa 150 puan felan artacaktır hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Mylove

Merhaba arkadaşım. Bende aynı sorunun cevabını arıyorum 😊

Birde aracı kurumlar var, bazıları yurtdışından işletiyor işleri, dolar alış satış vs makas çok az diye biliyorum ama bunlara güvenemiyorum! Parayı yatırsak oraya oradan işlem yapsak, battık deseler nereden nasıl hakkımızı ararız bilmiyorum! Bu bilinmeze de cevap veren arkadaşlar olursa aydınlanmış oluruz.

Arkadaşlar bu forumda, bu sorulara cevap verebilecek yetenekde arkadaşlar olduğunu biliyorum ve cevap rica ediyorum 👀🙏

Alıntıları Göster

Arkadaşın dediğinden al sat yapacağı anlaşılıyor. Alış satış komisyonlarından dolayı al sat dan gün içerisinde para kazanamaz kaybedersin.

Komisyon oranı en düşük bildiğim kadarı ile finansbank ın enpara uygulaması ama tacirler gibi foreks şirketleri bankalardan daha düşük komisyon alırlar yalnız onlarda da batan kaçan çok olur paran gider. Yani kısaca sağlam kurum yüksek komisyon sakat kurum düşük komisyon

• SON DAKİKA! CUMHURBAŞKANLIĞI KARARNAMESİ ÇIKTI!...

• quote:

Orijinalden alıntı: Bogazicili_zekiye

Full dolar girdim. Dolar daha fazla düşmez arkadaşlar muhtemelen dip seviye budur. Forexte işlem yapanlar da şu an buy giriyor. Bana göre de mantıklı. Asla yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını temel ve teknik analiz yaparak versin.

Hayirli kazançlar

• Sağı solu belli olmayan oryantal Atilla burada kime laf atmış, anlayabildiniz mi?

https://twitter.com/AtillaYesilada1/status/1341371889462210560

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın 150 puan artış olursa Dolar 7.50 altı gelir kısa süreliğine yarın alış hedefim 7.45-7.50 TL bandı daha da düşmez... Bakalım yarın ola hayrola

• Dolar/TL tahminim 7.34 TL (200 bp faiz artırımı olursa.)

• yalnız geçen faiz artışında piyasa 1 hafta önceden fiyatladı neredeyse..ama şimdi yaprak kımıldamıyor ne hikmetse..artış olmayabilir tcmb yıl sonu 7,77 olarak güncelledi, arttırmasada doların 7,8 üstüne çıkacağını düşünmüyorum.

• Bankalardan aldığımız fonlarda stopaj sıfırlanmış.
    Çok doğru bir karar.
    Liranın daha cazip hale gelmesi lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SARIKIRMIZI 01

Bankalardan aldığımız fonlarda stopaj sıfırlanmış.
    Çok doğru bir karar.
    Liranın daha cazip hale gelmesi lazım.

Bu sekilde guveni saglayamazlar (daha oncede yaptilar bu tip uygulamalari) ve o guven saglanmadikcada o dth mevduatların ₺ ye donmesj cok zor...

Guveni ise; bu iktidar yonetim ve zihniyetin bu noktadan sonra saglaması ütopyadır...

Bunlar hep gunu kurtarip iktidarin vadesini az oteleyen gecici gunu kotaricı uygulamalar...

• quote:

Orijinalden alıntı: musty578

şu zenginlere çökseler biraz vergi ile rahatlicak ekonomide dokunamıyorlar kendileride zarar görücekleri için zengini daha cok zengin eden ülke olmaya devam ediyorlar türkçeyi konuşamayan adamın altında 2020 320 bmw var yap abi milyonluk arabalara 50 bin 100 bin tl vergi almasınlar kaçmasın milyon dolarlar yurd dışına işleci gücleri ceptelefonu oyun konsolları
    Türkçe bilmeyen bir adam bile alabiliyorsa, türkçe bilen ve imla kurallarından bir haber olan adam olarak sen de alabilirsin öyleyse?

Sanane ya hu milletin aldığı arabadan, kazandığı paradan.

Senin, elinde tuttuğun -eğer tutabiliyorsa- kalem bile yurtdışından geliyor en basit ifadeyle. 100-200 bin kişinin aldığı arabayla mı düzeltmeyi düşünüyorsun sen ekonomiyi? Seninki tamamen hasetlik başka bir şey değil.
  • musty578 kullanıcısına yanıt

Araba alma ihtimalin ne kadar uzaksa mevcut vergilerden bile haberin yok🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 

• Pyasalarda herkes aynı şeyi bekliyorsa ,o gerçekleşmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: TIGERSHARK

Arkadaşın dediğinden al sat yapacağı anlaşılıyor. Alış satış komisyonlarından dolayı al sat dan gün içerisinde para kazanamaz kaybedersin.

Komisyon oranı en düşük bildiğim kadarı ile finansbank ın enpara uygulaması ama tacirler gibi foreks şirketleri bankalardan daha düşük komisyon alırlar yalnız onlarda da batan kaçan çok olur paran gider. Yani kısaca sağlam kurum yüksek komisyon sakat kurum düşük komisyon

Alıntıları Göster

teşekkürler cevabınız için. Aslında günlük al sat gibi değilde, örneğin doları 7.60 dan alıp ay içersinde 7.90 a çıktığında satmak ve düştüğü zaman yeniden almak gibi bir düşünce vardı parayı günlük faize koyup. En mantıklısı kendi bankamda Vakıfbank’ta kalmak öyleyse. En azından garanti devlet bankası. Teşekkürler tekrardan

• son düzlüğe girdik 🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥
  • Gram çakılmış
  • Aynen herkes aylardır gram 600₺ olacak diye bekliyor
  • 
Sayfa: önceki 50405041504250435044
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.