Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (5041. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 19 Misafir (1 Mobil) - 23 Masaüstü2 Mobil
5 sn
235.148
Cevap
1.165
Favori
11.771.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
7. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 50395040504150425043
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni zamla birlikte sütün litresi 7,90 TL’ye, tereyağın kilosu ise 58,90 TL’den tam 91,50 TL’ye yükseldi.https://twitter.com/AjansMuhbir/status/1341371757840789505/photo/1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Memurlara sallayan tipleri torpil ile kamuya alsak hiçbirisinin sesi çıkmaz lakin gelip forum köşelerinde sızlanıp durmayı tercih ediyor insanımız. Nitelikli hiçbir insan sıfır tecrübe ile de olsa asgari ücret almıyor zaten merak etmeyin. Kendi vasıfsız durumunuzu sorgulamak yerine her seferinde memura ya da beyaz yakalının iyi durumda olanına hasetlik yaparak kendi içinizdeki aşağılık kompleksinizi bastırarak kendini kandırırsınız ancak.

alın o zaman sallamasın kimse hadi al eşitlik istiyorlar al hepsini de görelim emin ol susarlar ama öyle memur alımı 10 bin 50 bin sahte fake ilanlarla göz boyamasınmlar

• quote:

Orijinalden alıntı: joker00

Arkadaşlar paramız lira olarak faizde vakıfbankta duruyordu. Ayın 24'ünden sonra hepsini dolar yaptırma niyetindeyim. Doları günlük faize koyup doların artış ve azalışına göre dolardan liraya, liradan dolara geçip kar etmek istiyorum. Ama bankadan bankaya alış, satış arasındaki kur farkı ve ayrıyetten masraf, işlem bedeli değişiyormuş. Ama bankadan başka bir bankaya para taşırken de transfer ücreti kesecekler sanırım. Kısacası hangi bankada daha avantajlı ve karlı olur arada dolardan liraya liradan dolara geçeceğim ve günlük faizde dövizi tutacağım göz önünde bulundurulursa?

Pek tecrübem yok bu konuda. Bilgili arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim

Merhaba arkadaşım. Bende aynı sorunun cevabını arıyorum 😊

Birde aracı kurumlar var, bazıları yurtdışından işletiyor işleri, dolar alış satış vs makas çok az diye biliyorum ama bunlara güvenemiyorum! Parayı yatırsak oraya oradan işlem yapsak, battık deseler nereden nasıl hakkımızı ararız bilmiyorum! Bu bilinmeze de cevap veren arkadaşlar olursa aydınlanmış oluruz.

Arkadaşlar bu forumda, bu sorulara cevap verebilecek yetenekde arkadaşlar olduğunu biliyorum ve cevap rica ediyorum 👀🙏

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mylove -- 22 Aralık 2020; 21:49:41 >

• Markette,
    1 kg dana kuşbaşı 77 TL,
    1 kg beyaz peynir 50 TL,
    30'lu yumurta kartonu 37 TL,
    5 litrelik teneke ay çiçek yağı 80 TL.
    Ama, TÜİK'e göre geçinmek için:
    - Ağır işte çalışan işçi için 2792 TL,
    - Orta ağırlıkta işte çalışan işçi için 2507 TL yetiyormuş.
    Ayıp artık!

• Dolar bu kadar düşüyor ama markette her şey çok pahalı, telefon ve bilgisayar fiyatlarına girmek bile istemiyorum. Bu fırsatcıları kime şikayet edicez???
  • first_officer F kullanıcısına yanıt
    DOLAR DÜŞTÜ NE ZAMI???
  • melek12345 kullanıcısına yanıt
    Dolar düştü tek bir indirim var mı marketlerde? Her gün zam geliyor. Paran yok diye dolar çıkınca ağlama burda. Paramız var yatırım yapıyoruz kardeşim uza hadi
  • quote:

Orijinalden alıntı: first_officer

Yeni zamla birlikte sütün litresi 7,90 TL’ye, tereyağın kilosu ise 58,90 TL’den tam 91,50 TL’ye yükseldi.https://twitter.com/AjansMuhbir/status/1341371757840789505/photo/1

Bu twit çok gündem teşkil etmedi mi ? Herkes halüsünasyon mu görüyor ? Aynı twite referans veren tonla yorum vb görüyorum referans alınak süt fiyatı bu ve benzerleridir.

https://www.migros.com.tr/migros-uht-yagli-sut-1-l-p-a805c0

• Bogazicili_zekiye kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

Hem kur hem ons saldi. Terste olanlara sabır diliyorum :(

2020 bitmeden altın ve döviz düze çıkmaz, bu yıl bi bitsin bakalım merakla ve sabırla bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: melek12345

Bu mesaj silindi.

Sorsan cebinde 10 lirası yoktur gelmiş burda kıskançlıktan millete hakaret ediyor. Kıskanma sen de çalış kazan . Uza şimdi bu konudan.

Blok .

• şurdaki yorumları okuyorum herkes dolar 5'ken almış şimdi karına kar katıyor valla helal olsun.... bizde gıdım gıdım artacak diye bekleyelim

• quote:

Orijinalden alıntı: the__executioner__

Sorsan cebinde 10 lirası yoktur gelmiş burda kıskançlıktan millete hakaret ediyor. Kıskanma sen de çalış kazan . Uza şimdi bu konudan.

Blok .

Alıntıları Göster
    +1 onun aylik kazancini biz gunluk zarar olarak veriyoruz artistlige bak gelmis bize laf ediyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Full dolar girdim. Dolar daha fazla düşmez arkadaşlar muhtemelen dip seviye budur. Forexte işlem yapanlar da şu an buy giriyor. Bana göre de mantıklı. Asla yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını temel ve teknik analiz yaparak versin.

Hocam faiz artarsa anlık düşüş gelir,o zaman girseydin illa gireceksen.

• kendinigelistirentasrali K kullanıcısına yanıt
    Dostum sence faizin artacağını düşünüyor muyum?
    Düşünsen iyi edersin bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kendinigelistirentasrali K kullanıcısına yanıt
    Ben düşündüm benim kararım beni bağlar zaten. Herkes faiz psikolojisindeyken alım yapmak benim için mantıklı. YTD
  • HayatınıYaşayamayanAdam kullanıcısına yanıt

hah arkadaşın engellemiş bari sen cevap veririsn. Ben Tıp okuyorum hocam 2.sınıfım. ne bir gelirim var ne bir şey. şükür ailem sağolsun yılların emekleriyle yetişiyoruz. siz de burda sağa sola ağlayın, betrayers siziii. sen de banla da bida hiç uğraşmayım sizle  

• melek12345 kullanıcısına yanıt
    Betrayers mı, şaka mısın?
  • 
Sayfa: önceki 50395040504150425043
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.