Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (5037. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
19 Misafir - 19 Masaüstü
5 sn
235.425
Cevap
1.165
Favori
11.782.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
53. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 50355036503750385039
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

yerel önlemler bi yere kadar..

ytd.

• Artık sadece kahkaha atıyorum xjsksksksks

Arabasını binbir türlü kredi ve borçla son model alıp sonrasında cebinde 5 Kuruşla dolaşan, ayın sonunu zor getiren adam gibiyiz tam olarak.

İşimiz gücümüz hava civa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 22 Aralık 2020; 2:24:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selçuk geçer denen zırzop dün sabah dolar ile ons birden yukarı çıkmaya başlayınca hemen video yükledi youtube a

İnternette video yükleyen herkese inananlara bu zararlar layık
    7 göbek Chpliyim ama cumhurbaşkanı böylelerine az bile yapıyormuş
    Bu zırzopa inanarak 530 liradan altın alıp batanlar dolar 9 lira olsun,ons 2000 dolar olsun ülke batsın ama sırf bunların zararı kapansınmışmışmış
    İnş daha çok zarar edersiniz
    Böyleleri harbiden vatan haini

• Kasada para yok, üstüne -50 mlr $ içerdesin, hala cari açık verip fon ihtiyacı içindesin, herkese atar yapıp 7 düveli karşına almışsın, hukukun esamesi okunmuyor, rakiplerin parayı teknolojiye gömerken sen aldığın borçları taşa toprağa yatırmışsın, elinde tek silah kalmış : faiz? 🤔

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Artık sadece kahkaha atıyorum xjsksksksks

Arabasını binbir türlü kredi ve borçla son model alıp sonrasında cebinde 5 Kuruşla dolaşan, ayın sonunu zor getiren adam gibiyiz tam olarak.

Ayranımiz yok içmeye tatravelli ile gidiyoruz s...a   Böyle eldeki paraları saçsınlar bakalım babalarının parası gibi... Perşembe günü 200 baz puan faiz artırımı gelecek deniyor faizleri tekrar 20 nin üzerine çıkartacaklar yoksa döviz tarihi rekorlara gidecek....

• quote:

Orijinalden alıntı: Sokrates 1983

Ayranımiz yok içmeye tatravelli ile gidiyoruz s...a   Böyle eldeki paraları saçsınlar bakalım babalarının parası gibi... Perşembe günü 200 baz puan faiz artırımı gelecek deniyor faizleri tekrar 20 nin üzerine çıkartacaklar yoksa döviz tarihi rekorlara gidecek....

Alıntıları Göster

Peki hic dusundunmu, o %20 faizi ne kadar tasiyabilir bu batik ekonomi...?

Mevduata %20 demek kredi faizlerinin min.%25 lere cikması demek = Bunun sürdürulebilirligi sıfır..... max 1-2 ay gidebilir ki ona bile pek bir ihtimal vermiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Artık sadece kahkaha atıyorum xjsksksksks

Valla parayı vereceklerin ceplerinde money gırla , biz düşüneceğiz o saatten sonra  

şu güruhu görmeden hayata gözlerimi yummak istemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: first_officer

Peki hic dusundunmu, o %20 faizi ne kadar tasiyabilir bu batik ekonomi...?

Mevduata %20 demek kredi faizlerinin min.%25 lere cikması demek = Bunun sürdürulebilirligi sıfır..... max 1-2 ay gidebilir ki ona bile pek bir ihtimal vermiyorum.

Alıntıları Göster

Düşündüm tabiki yüksek faizi kimse istemez ama sen düşündün mü ? Bu hükümetin faizi artırmaktan başka çaresinin kalmadığını.... Zamanında paraları har vurup harman savurdular sırf şu Suriyeli beslemelere 50 milyar dolar harcandı.... Daha diğer dövizi baskılamak için harcanan yandaşlara peşkeş çekilen paraları saymıyorum....

• quote:

Düşündüm tabiki yüksek faizi kimse istemez ama sen düşündün mü ? Bu hükümetin faizi artırmaktan başka çaresinin kalmadığını.... Zamanında paraları har vurup harman savurdular sırf şu Suriyeli beslemelere 50 milyar dolar harcandı.... Daha diğer dövizi baskılamak için harcanan yandaşlara peşkeş çekilen paraları saymıyorum....

Alıntıları Göster

Yigenim, ben zaten taa ne zamandır burada yazıp duruyorum;

Yuksek faiz + yuksek kur + yuksek enflasyon sarmalına girilmis olup, buradan bu iktidarla çıkişın artik bu noktadan sonra pek olası olamayacagını...

• quote:

Yigenim, ben zaten taa ne zamandır burada yazıp duruyorum;

Yuksek faiz + yuksek kur + yuksek enflasyon sarmalına girilmis olup, buradan bu iktidarla çıkişın artik bu noktadan sonra pek olası olamayacagını...

Alıntıları Göster

Yeğenim derken ? 38 yaşındayım konuşmalarımıza dikkat edelim.... 

• quote:

Yeğenim derken ? 38 yaşındayım konuşmalarımıza dikkat edelim.... 

Alıntıları Göster

Bana gore yigenim olabilecek yastasın...!

Yegen kötü bisey degildir, niye alındinki...?

• quote:

Bana gore yigenim olabilecek yastasın...!

Yegen kötü bisey degildir, niye alındinki...?

Alıntıları Göster

Benden büyükseniz saygı duyarım ama bazı ergen veletlerde yeğenim diye hitap ediyorlar.... O yüzden yazdım yoksa yeğen kötü bir kelime değil tabiki

• quote:

Benden büyükseniz saygı duyarım ama bazı ergen veletlerde yeğenim diye hitap ediyorlar.... O yüzden yazdım yoksa yeğen kötü bir kelime değil tabiki

Alıntıları Göster

Senden buyugum, o bahsettigin zirzop terbiye yoksunu sanal ergenlerden degilim, mesajlarimi takip edersen zaten anlarsin..

• quote:

Kasada para yok, üstüne -50 mlr $ içerdesin, hala cari açık verip fon ihtiyacı içindesin, herkese atar yapıp 7 düveli karşına almışsın, hukukun esamesi okunmuyor, rakiplerin parayı teknolojiye gömerken sen aldığın borçları taşa toprağa yatırmışsın, elinde tek silah kalmış : faiz? 🤔

15 dakika once twitterda bu tweeti okuyordum hesap senmisin hocam :)

• quote:

Senden buyugum, o bahsettigin zirzop terbiye yoksunu sanal ergenlerden degilim, mesajlarimi takip edersen zaten anlarsin..

Alıntıları Göster

Sıkıntı yok hocam :)

Konuya dönersek Perşembe günü yüksek faiz yüksek kur yüksek enflasyon üçgenini göreceğiz gibi bakalım.... Perşembe günü Faiz kararı ile dolar ve altın son alım fırsatı verebilir ki birçok kişi faiz kararını bekliyor... Pas geçeceklerini yada düşüreceklerini düşünmüyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokrates 1983 -- 22 Aralık 2020; 10:11:8 >

• BlackLead kullanıcısına yanıt

Eşi dostu restorana götürüp içkili yemek yediren kendi evde kombiyi açmayıp montla oturan tipler gibiyiz  

• Damat ortada yok , ne oldu ki, Bilgisi olan var mı ?

• Son 12 ayda kredi musluklarını açarak krizin derinleşmesini önlemeye çalıştılar. Peki ya şimdi borçlar nasıl ödenecek...??? 🤔

• dolar 7.66 bandında

• Deme öyle DH'de dolu bu tipler 🤦‍♂️
  • 
Sayfa: önceki 50355036503750385039
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.