Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (4424. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 16 Misafir (1 Mobil) - 19 Masaüstü5 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
235.188
Cevap
1.165
Favori
11.773.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
23. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 44224423442444254426
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dolar hep yükseliyordu yeni bişey değil :) Ayrıca sana ne dolarla mı maaş alıyorsun?

Altın da ons değerinin düşmesinden dolayı düşüyor aslında. Ons biraz burnunu yukarı kaldırsa doların mevcut haliyle birlikte heralde gram 500 leri görürdü.
  • Kaan Berk K kullanıcısına yanıt
    Ben de öyle düşünüyorum toplamaya devam ediyorum bakalım :) Beni tek düşündüren şey işbankası 5 KG nın altındaki altını fiziki vermiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kassady -- 24 Eylül 2020; 10:25:54 >
  • Uçmaya devam
    Doların 1 TL olma durumu var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 24 Eylül 2020; 10:23:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gevşedi hocam gevşedi, krater oldu...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bakalım merkez bankası ne diyecek bugün.
    Faiz artırmak çözüm deniyor ama kısa süreli olur bu çözüm. Veya çözüm olmayabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ldr1907

Bakın tekrar söylüyorum. Dövizin ve altının düşmesini şu dönemde hiç kimse istemiyor. Zira aziz vatandaşımızın tüm birikimi zaten döviz ve altında. Tl'de duran kalmadı. Hükümetimiz de bunu bildiğinden bu yükselişlere müdahale etmiyor. Doğru zamanı bekliyor. Şu an ihracatçımız da köşeyi dönmüş durumda. Bazı dönemler ithalatçımızı, bazı dönemler ihracatçımızı zengin ediyoruz. İktidar her şeyin farkında, hiç merak etmeyin. Sayın Albayrak tüm hedeflerimizi başardık, hatta daha iyisi oluyor derken boşuna söylemiyor. Bunları biliyor da konuşuyor. O yüzden burada yok dolar artıyor, ülke batıyor neden hiçbir şey yapılmıyor diye boş konuşmayın. İstesek yarın doları rabiaya düşürür, Euro'yu 5'e çeker, dünyanın beşten büyük olmadığını gösteririz. Ancak bu milletin zararını kim karşılayacak düşündünüz mü? Süper vizyon bay Kemal'le bay Ekrem mi?
    Ya birader, bsg allah aşkına. Sabah sabah sınav mısın nesin? Ulan Ekimde kaldıracağız dediği vergiyi bile kaldıramıyor veya düşüremiyor bıkmadınız mı soyulmaktan? Vallahi yeter ya çalışıyorum didiniyorum biriktirmeye uğraşıyorum ama piyasa o kadar hızlı yükseliyor ki ben hep geride kalıyorum. Hepimiz böyleyiz ama şu onuda almayıverin bunu da yemeyiverin diyen aptal özürlü zihniyet oldukça düzelmemiz imkansız. Allahın varoşları. Benim mesleğimi yapan(SAP Danışmanı) adam deli gibi para yapıyor avrupada, ben çok daha fazla emek verip 2012 model bir araba alırken bile 8 kere düşünüyorum. Allah kahretsin böyle ülkeyi.

SAP danışmanı ni neyin sapı kardeş diyecek milyon insan olduğu sürece, bu düzen değişmez

Pasta yemeye devam.. Ekmekle işimiz yok zaten.

• Idr1907 arkadasa bosuna kufur etmeyin cunku trollugune yaziyor. Cok nadiren ciddi yorum yapar.

• yahu birde halen avrupa'nın falan bizi kıskandığını sanan insanlar var bu ülkede. nasıl bitecek lan bu simülasyon? nasıl çıkılacak bu kara girdaptan?

daha yeni haberlerde gördüm zavallı çocuğun biri de ekonomik şartlardan vesaire dem vurup bir araba için yıllarımı harcamak istemiyorum diyip intihar etmiş. gencecik 18 yaşında çocuk

çok çok büyük vebale giriliyor bu ülkede, bu adamlar bide en büyük müslümanlardı güya.

daha 2 evvel de limak mı cengiz inşaat mı ne, 500 küsür milyon tl vergi indirimi haberi çıkmıştı.

valla iyi yiyorlar, kimse de sesini çıkarmıyor. valla müthiş ülke.
  • quote:

Orijinalden alıntı: moztin

Ilave gumruk vergiside uzatildi hayirli olsun buz duser konsol aliriz diye beklerken yaziklar olsun
    Aksini bekleyen var mıydı?

Zamanında ÖTV de geçici olarak geldi kalıcı oldu.
    O eleman maaşlı troll. Vereceği cevap : " SAP Danışmanı neymiş bir baltaya SAP olamamışsın araba alamıyorum diye ağlıyorsun burda çalışsaydın da bir baltaya SAP olsaydın SAP danışmanı olacağına"
  • Vatanımızı bölemeyeceksiniz fedoncu vatan hainleri(!)

• dün yazdığım mesajda bahsettiğim şey şuydu.

18 yaşında bir çocuk not bırakarak intihar etmiş.
    (bir araba uğruna yıllarımı harcamak istemiyorum.)

https://twitter.com/1parcatuhaftik/status/1309008947899174913?s=19

https://twitter.com/cagatayayrical/status/1309010344904359942?s=19

bu çocukla çok benzer bir hayatım var.
    tek farkım bir şekilde iyi bir bölüme girdim ve kaçma umudum var.
    psikolojimi de terapilerle düzeltme umudum var.
    ama işte yoruluyorum artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuasudba -- 24 Eylül 2020; 10:21:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• durmak yok yola devam

• quote:

Orijinalden alıntı: 19sng19

Ne günlermiş... Ons 1300 usd

Alıntıları Göster
    o günden bu güne saklayan varmıdır
  • kapalıçarşı : 7.74
    borsa istanbul : 7.70
  • Faiz arttırımı olmazsa dolar 7.85 seviyelerine ani çıkış yapar.

Faiz arttırımı olursa 7.60 seviyelerine inip yatay seyire geçer.

Piyasa MB'nin kararını bekliyor.

YTD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stannis Baratheon. -- 24 Eylül 2020; 11:38:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DA02D78F4

durmak yok yola devam

bayılıyorum şu fotoğrafa.
    açım diyenin alnına yapıştırıp gezmesi gerekir sokakta.

• kızılay araç filosunu değiştirecek heralde yine 10 liralık sms ler gelmeye başladı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız haberiniz varmı bilmiyorum pilavlık pirinç kilosu 15 tl ymiş, benim haberim yoktu, nezamandır pirinç almıyorsam artık, görünce bi afalladım, noluyor lan dedim, yanlışmı gördüm acaba diye iyice baktım baktım, başka markalara baktım, vay anasını sayın seyirciler, pirinç 14,90 bi tuhaf

• 
Sayfa: önceki 44224423442444254426
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.