Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 (4122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ry4n , İlkem22 , Musubi , Sume Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 116 Misafir (4 Mobil) - 115 Masaüstü5 Mobil
5 sn
233.593
Cevap
1.153
Favori
11.695.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1146 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
6. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 41204121412241234124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: the__executioner__

Hafta sonu olduğu için fiyatlar yüksektir

Alıntıları Göster
    kanka doğru söyle 100k altının var dimi buradan çıkmadığına göre öyle olması gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: HayatınıYaşayamayanAdam

kanka doğru söyle 100k altının var dimi buradan çıkmadığına göre öyle olması gerekiyor

Alıntıları Göster
    Hahahaha kanka çaktırma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.yasoo

Evet dostum sizin bireysel hesabınızda biriken paranın altın fonunda değerlenmesi demek. Bu arada hem hesapta biriken parayı hemde aynı sonu ve totalde getirini de altın fonuna yatırabilirsiniz. Müşteri temsilcisi ile görüşüp fon değişikliği yaptıravileceğiniz gibi cep şube ile de yapabilirisiniz. Örnek vermek gerekirse benim de garanti emeklilikte bireysel emeklilik hesabım mevcut ve ben direkt cep şubeden fonla dağılımı değiştirebiliyorum anlık olarak. 1 yıl içerisinde 5 değişiklik hakkınız mevcut. Ben %70 altın fonu %30 dış borçlanma fonu olarak birikimimi değerlendiriyorum. Umarım yardımcı olmuşumdur.

Alıntıları Göster
    Çok teşekkür ediyorum hocam bilgi için. Az çok kafamda şekillendi. Son olarak altın fonu veya diğer fonlar için normalden daha farklı Bir kesinti oluyor mu yoksa standart ne ise o mu kesiliyor? Kusura bakmayın çok zamanınızi alıyorum hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: elkun

Çok teşekkür ediyorum hocam bilgi için. Az çok kafamda şekillendi. Son olarak altın fonu veya diğer fonlar için normalden daha farklı Bir kesinti oluyor mu yoksa standart ne ise o mu kesiliyor? Kusura bakmayın çok zamanınızi alıyorum hocam

Alıntıları Göster
    Hiç bir kesinti yok. Fon getirisi ne ise hesabınız üzerine direkt ekleniyor. Sanki vadeli mevduat hesabı gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Bu mesaj silindi.
    Mevcut seviyeden Benjamin abinin dolmazından 3k kadar alınır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 25 Temmuz 2020; 14:40:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle bir durum da var. Bakalım neler olacak.

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥

Grafik üstünü göstermedi ama hesap yapıp bulabilirsiniz.
    Eğer olur da bu gerçekleşirse şu an yandık bittik diyoruz ya işte o zaman bu yandığınız zamanları hatırlamazsınız.
    İnşallah bozulur da buraları görmeyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 25 Temmuz 2020; 15:48:31 >
  • mr.yasoo kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam. Çok teşekkür ederim bilgi ve zamanınız için.

• Dostlar sizce alım seviyesinde hangi döviz var grama girilmez gibi dolar hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Osmanli geri dondugune gore, Düyûn-ı Umûmiye de yakinda kurulur herhalde...

O USD/TRY var ya, hani kardiyografi eks hasta gorunumu veriyor, olmus, nabiz durmus...

Yakinda electroshock gelirse hic sasirmamak lazim, cunku oyle bir grafik Forex tarihinde yok...
  • Yaklaşık 500 bin lik altın yada dolmaz alıcam. Nasıl bir yol veya dağıtım önerirsiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: borgacik

Yaklaşık 500 bin lik altın yada dolmaz alıcam. Nasıl bir yol veya dağıtım önerirsiniz?
    Altinda bu hafta geri cekilme olabilir eger olurda geri cekilirse degerlendirebilirsin.Illa olacak mi dersen olmayabilir ama 1 haftada 1800 den 1900'e cok hizli geldi kar satisi olacagini dusunuyorum ve rekora cok yaklasti 1921 cok onemli olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yaklaşık 500 bin lik altın yada dolmaz alıcam. Nasıl bir yol veya dağıtım önerirsiniz?
    Meblağ çok büyük (en azından benim için). İyi düşündünüz mü? Sepet yapabilirsiniz. Ytd.

• quote:

Hocam bankadan altın Dolar alsan 10 Bin TL kambiyo vergisi kesecek... Döviz bürosundan bir kısmına dolar kuyumcudan da cumhuriyet altını alırdım ben...Ama alacağınız mebla çok yüksek.... Buna en iyi siz karar verirsiniz... Bizimki sadece bir öneri ytd kesinlikle

• Değişen birşey yokki fazla
    Döviz bürosunda satış kuru yüksek olacaktır tfx e göre örneğin..
    Toplamda aynı kapıya gelir diye düşünüyorum..
    Ama vergi vermektense döviz bürosu kazansın denebilir psikolojik olarak

• gram altın da bu hafta kâr satışları gelebilir mi gram altın almak için en iyi fiyat aralığı hangisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Değişen birşey yokki fazla
    Döviz bürosunda satış kuru yüksek olacaktır tfx e göre örneğin..
    Toplamda aynı kapıya gelir diye düşünüyorum..
    Ama vergi vermektense döviz bürosu kazansın denebilir psikolojik olarak
    Aynen hocam orası öyle....uzun süre bekleyeceksem hepsine cumhuriyet altını alırdım ben 500 bin lira ya 180 âdet Ata cumhuriyet yapar kısa zamanda tanesinde 100 TL kâr bıraksa 18000 bin lira yapar uzun vadede tanesi 1000 TL kâr bıraksa 180000 TL yapar ki iyi para Ben bu şekilde yapar geçerdim o kadar param olsaydı şahsen tabiki yatırım tavsiyesi değil sadece benim şahsi fikrim

• quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Bu mesaj silindi.
    yıl sonuna kadar bekleyeceğim teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ldr1907

Hâlâ doların artacağını düşünenler var. Neredeyse 2 aydır bir kuruş yukarı çıkartmadık. 6.85'e sabitledik. Artık Türkiye'de doların egemenliği sona ermiştir, bunu herkes kafasına soksun. Şu an bu seviyede uygun karar kılındı, uzun bir süre devam eder. Dilersek tekrar düşürür veya arttırırız.
    🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥

• quote:

Orijinalden alıntı: Sokrates 1983

Hocam bankadan altın Dolar alsan 10 Bin TL kambiyo vergisi kesecek... Döviz bürosundan bir kısmına dolar kuyumcudan da cumhuriyet altını alırdım ben...Ama alacağınız mebla çok yüksek.... Buna en iyi siz karar verirsiniz... Bizimki sadece bir öneri ytd kesinlikle

Alıntıları Göster
    500.000 TL nin %1 i = 5.000 TL oluyor.

Düzelme yapayım dedim 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: Bernoulli Denklemi

500.000 TL nin %1 i = 5.000 TL oluyor.

Düzelme yapayım dedim 😊

Alıntıları Göster
    Altında %2 diye biliyorum vergi o yüzden % 2 olarak hesapladım hocam

• 
Sayfa: önceki 41204121412241234124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.