Şimdi Ara

💰 Dolar=7,62 - Euro=8,87 - Altın=455 | 25 EYLÜL 💰

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MRT_ Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 34 Misafir (19 Mobil) - 16 Masaüstü19 Mobil1 Android
5 sn
89.103
Cevap
758
Favori
3.982.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 15 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 6050
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1577
  • Ortalama Mesaj Aralığı 22 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 280530
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 6050
  • Favoriye Eklediklerim 765
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • acquiles (2582 mesaj) Equris (2259 mesaj) mitokondrioglukadayi (2031 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (1961 mesaj) ali_ihsan21 (1591 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (48959 mesaj) Mobil (32044 mesaj) Tablet (3328 mesaj) Mini (6876 mesaj) Uygulama (4139 mesaj)
  • @
Popüler Konular listesinde
53. Sırada  bugün en iyi #7
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Yatırım Araçları >> 💰 Dolar=7,62 - Euro=8,87 - Altın=455 | 25 EYLÜL 💰
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    517 Mesaj

dikkat ediyorsan konuları açanlar ve yorum yazanlar genelde muhalefet destekçileri oluyor.daha doğrusu chpliler ve hdpliler diyebiliriz.yani sağa sola çatan aslında bu iki parti mensuplarıdır.bizim yada benim desteklediğim partiyi destekleyenlerin kimseye çattığı falan yok.konuyu gördüm girip bakıyorum sayfa sayfa işin enteresanı olan şu bir akp destekleyeni çıkıp bir yorum yazıyor bakıyorsun altına 3 4 tane cevap gelmiş hepsi adama karşı cephe yani anlam veremiyorum sonuçta akpnin destekçileri daha fazla değilmi bu durumdanda şunu çıkartıyorum kendi düşüncem olarak aslında sağa çatan malum partinin mensuplarıdır.ortalığı karıştıran yine onlardır.dolar meselesenide gelicek olursak benim akpnin hatalarını söylediğim bir çok konu var özellikle çözüm süreci vs.ama bu ülkenin sorunları karşısında chpnin ve hdpnin hiçbir zaman devlete destek olmadığını görüyoruz.mhp ye bakıyorsun adamlar hemen hemen her konuda arkasında çünkü devleti düşünüyor.kalıcı olan devlet millet biliyor adamlar.sizin chpnin yaptığı adilikleri eleştirdiğiniz gün biz akp nin yaptığı her hareketi bile eleştiririz iyi yada kötü merak etmeyin.ama şunuda bilin bu milletin artık chp ye en az hdp kadar tahammülü kalmamıştır.bunuda zaten her türlü ortam gösteriyor göstericektir.
    |
    |
    Berkæn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1217 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: clixxsensess

sadece kuru ekmekte bulsak bu vatan toprağı üzerinde yaşamaktan her daim gurur duyacağız.sizin gibi şeref yoksunlarına ihtiyacımız yok.ya sev ya terket.bu ülke ne bu hükümetin ne senin ne benim her boka ortalığı karıştırmayın.gezide bu devlete teroristlerle beraber verdiğiniz zararın haddi hesabı yok.adam olun adam.

Ulan utanmaz herif zamanında fetöyle aynı safta değilmiydiniz millet fetönün ne olduğunu bas bas bağırırken bunları devlete yerleştiren siz değilmiydiniz biraz utanmanız arlanmanız olsun be

Hala utanmadan muhalefet diyorsun. Deminden beri ağzından 15 temmuz'u, darbeyi düşürmüyorsun. O muhalefet feto icin onlarca gensoru önergesi verdi, mecliste konusmalar yapti, baglantilari, devletteki kadrolasmalari arastirilirsin dendi. O zaman cevap olarak hocaya iftira atiyorlar, saygi deger hocayi karaliyorlar diye muhalefeti sucluyorlardi. Ee sonuç ne oldu? Yahu bugun cocuklara yonelik taciz ve istismara yonelik gensorulari meclisten geçiremiyor muhalefet. Niye biliyor musun? Deminden beri burada savunmak icin kendini paraladigin adamlarin hayir oyu vermesinden dolayı. Hala utanmadan sıkılmadan muhalefet diyorsunuz. Bir de gelmis benim derdim partiler değil, ülkem diyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    eaglemania kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ne utanmaz arlanmaz adamlarsiniz. Tek basina herkese cevap vermis. Blok blok blok. Eminim yazdiklari ici bos zirvalardir. Sahipleri gibi hitaplar. Eyli , beyli cumleler. Disarda sokakta ayni sahipleri gbii mafya vari konusmalar. Bunlari soyleyincede anadolunun temiz yurekli insanlarinin arkasina saklaniyorlar.(sozde cumleleri anadolu insaniymis) O kirli ellerinizi dusuncelerinizi cekin o masum insanlardan. Kirlettiginiz yeter. Siz onlar gibi degilsiniz. Mafya gibi. Birer hödük gibi dayilana dayilana konusan dangozlarsiniz.
    Sarlatanlar. Sirk maymunlari. Siyasetin yanar doner fisekleri...
    Malum partili okdar adam taniyorum facede surekli aktifler, okadar sinirlerimi bozuyorki iki yuzlulukleri.yalam dunyalari...
    Moroya yardima giderler fotolar dolar tasar, bilmem dunyanin bir ucuna giderler inanilmaz haberler reeklamlar. Ama gel gelelim bu facenin aktif insanlari ulkenin gundelik skntilarinda yardim, elestiri, duzenleme hicbbir seyde ne yorum yaparlar nede paylasirlar. Varsa yoksa slogan vari kendi dangoz dillerinde yazilar.

Herkes sizin gibi mi dusunecek demekten biktim yemin ediyorum. yeni bir sey soyleyeyim diyorum bulamiyorum. Ya adamlar tartismayi bilmiyorlar .karsidakini dinlemeyi, tahammul etmeyi saygi gostermeyi bilmiyor. Lan yeter ya, yok mu abi sizin alternatifinz tek dogru sizmisiniz. Hakkimi helal etmiyorum sizin gibi insanlara. Ben ne chpli ne mhp nede serefsiz hdp. Hic birini tutmuyorum. Fanatik kudurmuslar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayansame -- 18 Kasım 2016; 2:25:02 >

• Yarbay
    3180 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

haram yiyen sabahı göremesin....

var mısın?

rüşvet ve yolsuzluk komitesi kurup 9 akp, 4 chp, 1 mhp ve 1 hdp milletvekili alıp yargılanmalarına 9 hayır diyen bir partiyi destekliyorsun hatırlatıyım.

Orijinalden alıntı: eaglemania

haram yiyen sabahı göremesin....

var mısın?

Haram yediysen tövbe et, niye ölesin?
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: EmuMaster

Mağazalar fırsattan istifade elektronik ürünlerin fiyatını artırsın sebebinede "dolar arttı abi" desinler.

zaten artıyor güzel kardeşim :)

türkiyede hiç bir elektronik sıfırdan üretilmiyor mutlaka bir parçası yurtdışından gelip birleştirilmeleri gerekiyor :D
    |
    |
    i7 6700k@4.5GHZ // Asus Maximus Formula viii // Asus Gtx 1080 Strix A8G // Samsung SSD 950 pro 512gb // Corsair vengeance Led 2x8gb 3200 mhz // Corsair H110 // Corsair RM1000 Watt 80 PLUS Gold // Asus Rog SWIFT PG278Q // logitech g502 proteus spectrum// Microsoft 10 yıllık bozulmayan klavye :) // Corsair Graphite 780t
  • Yarbay
    2754 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Frost 112

Yalnız olan dolara yüksek girişen kişilere olacak. Tabi doların düşmesini Türkiye sağlamayacak o ayrı mevzu

Hocam ne demek istediniz nasıl düşecek dolar?

Kripto şakirt olmadığını nasıl ispat edebilirsin? Malum pkk itirafçısından bir farkınız yok toplum nezdinde...

|
    |
    eaglemania kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    You are not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not the contents of your wallet. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
  • Yarbay
    6465 Mesaj
    Türkiye'yi 1950 den beri muhafazakar milliyetçi görüşler yönetiyor ama kendilerinden başka herkes suçlu .

Atatürk ve İnönü sarhoş ve ateist , ülkeyi Lozan'da sattılar , camileri ahır yaptılar . Osmanlı Devleti atomu parçalarına ayırıp soğuk füzyonu icad etmek üzereydi tabi.

2001'de 78 yıllık karanlıktan kurtulduk diye geldiler memleketi parsel parsel cemaatlere peşkeş çektiler . Sınav soruları 2010'da çalınırken ben ÖSYM başkanına kefilim kopya yok dediler.

YIL 2017 :https://www.milliyet.com.tr/gundem/osymden-fetoye-12-kilometrelik-kirmizi-hat-polis-dehsete-dustu-2530796

YIL 2019 :https://www.hurriyet.com.tr/gundem/osym-eski-baskani-ali-demire-feto-davasi-18-yil-6-ay-hapsi-istendi-41409196

EV HAPSİ FALAN ESNETMELER UFAKTAN DEVAM :https://www.cnnturk.com/turkiye/eski-osym-baskani-ali-demir-tutuklanma-talebiyle-mahkemeye-sevk-edildi

Bu insanlar yüzünden bir sürü insan sınavlarda hak ettiği sonucu alıp atanamadı hayallerindeki mesleğe kavuşamadılar. Araç ehliyeti olmayan fetöcü vatan hainleri Kara Kuvvetlerini sözde birinci bitirdi her yıl.

Devletin kozmik odasına girilip 50 yıllık sırlarımız çalınırken bırakın girsinler dediler . ( Üçüncü şahısların elinde ülkemizin gerilla planları, işgale karşı direniş planları cirit atıyor )

Yıllar sonra edit: Kozmik odaya fetöcüler tarafından girilmesinin ardından devletimizin yabancı istihbarat servislerine ve terör örgütlerine yerleştirdiği görevliler ifşa edilmiş. İfşanın ardından 848 kişi şehit edilmiş. Bu bilgiyi İlker Başbuğ ve Emekli Korgeneral Erdoğan Karakuş teyid ediyor.

Faiz lobisi dediler , geziciler dediler , dış mihraklar , Atatürk hepsi düşman hepsi birleşmiş bu zavallılara saldırıyor .

Hep kandırılıyorlar hep mazlumlar . Bitmek bilmeyen bir mağduriyet edebiyatı . Doların yükselmesinin de üstünden gelirler .

Ülkede şiddetin gerilimin artmasından besleniyorlar . Ekonominin kötüye gitmesini de başkalarından sorumlu tutacaklar adres belli : ABD , Avrupa bize oyun oynuyor. Hiçbir şey umurlarında değil .

Bu iktidardan sonra ülke enkaz olacak . Ben olsam böyle bir enkazı devralmak istemezdim . Kendileri mahvedecek başkaları temizlemeye çalışacak . Düzeltemediklerinde de bakın işte yapamıyorlar milletin iradesi gerek bizi seçin diyecekler tekrar.

Bir tek kendileri iktidar olunca zaten milletin iradesi oluyor başkaları hayvan çünkü .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 8 Mayıs 2020; 1:47:59 >

• Yüzbaşı
    349 Mesaj
    Allah bereket versin.

Bir miktar birikmiş para ile (ailenin ortak) 2.87 seviyesinden dolara girmiştim. Babamdan sağlam mı sağlam hem bir küfür hemde akabinde devam eden küslük tedirginlik ve olaylar olaylar yaşamıştık. Şimdi yalnızca dikkat et düşmesin yoksa bu 46. Kattan ben düşürecem seni diyor. Hayırlısı artık 4lere 5 kadar yolu var. Türk lirasından çıkmak nede keyifliymiş. Sıkıntı yok dert yok. Miss gibi.

Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W0lkidonkisss -- 18 Kasım 2016; 2:48:02 >
    |
    |
    İktisatçı Mahfi Eğilmez'den bu konuya dair komik bir tweet:

|
    |
    yurt dışında yaşayan gurbetçiler boşa akpye oy atmıyor alayın işte. bende dolar ile paramı alıyorum lakin dolar arttıkça kısa vadede fiyatlarda artacaktık yani her türlü ülke olarak fakirleşiyoruz.
    |
    |
    abi bunun mantıklı bir açıklaması gerçekten var mı ya trump yüzünden mi dolar endekside uçuyor eur/usd 1,06 ya kadar geldi
    |
    |

Orijinalden alıntı: whitepony

Ve evet..

Tarih yazacak. Ülke batarken, işsizlik yükselmişken açlık sınırı varken aklanan paraları,ayakkabı kutularını, yolsuzluklarını...

Dolar 3.30 ları görmüşken sırıtarak ekonomimiz çok iyi diyenleri, eve gidecek parası dahi olmayan asgari maaşla yaşamaya çalışıp onu alkışlayanları yazacak.

Fakat elbet birgün devran dönecek,

Elbet kazanacağız, mutlaka kazanacağız dostlar kardeşler!

Bok kazanacağız.
    |
    |

Bence boşa uğraşmayın, klavyenizin aşınma bedeline değmez. Elbet akacak bir delik bulup kendilerini haklı görecekler.
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
bankalar.org
Sohbet
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,953
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.