Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Allforfun Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 21 Misafir (2 Mobil) - 19 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
235.183
Cevap
1.165
Favori
11.772.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
22. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eaglemania

kesinlikle hocam.

kimse işini yapıyor diye odullendirilmez, işi zaten...

asıl işini yapmadığı zaman eleştirilmeli. meclisteki babam olsa umrumda değil yanlışsa yanlış tabi ama bu konudakiler resmen kör. hdp iller içeri alınıyor diye Avrupa ülkelerinin konsoloslari bu PKK partisinin grup toplantısına katılıyor ama buradakiler bunları hiç görmüyor...

her taraf düşman dolu her taraf, bari şu ülkenin ekmeğini yiyip suyunu içenler hainlik yapmasın. hiçbir parti umrumda değil, umrumda olan şu güzel ülke...

Her taraf düşman dolu , türklere düşman biri var başımızda onu da ekle bence.Türk ve Atatürk düşmanı bunları da söyle.Hırsızlıklar , türk kültürünü yok etme , vatan hainliği daha bu konulara girmiyorum bile..

• eaglemania kullanıcısına yanıt
    Tekrar anliyorum koyun kardesim...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • malum zihniyete mensubsun sanırım agzinizdan küfür hakaret eksik olmuyor.

şikayet edildi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neo Nesil N kullanıcısına yanıt
    ısrarla hakaretin sonu 4-8 gün uzaklaştırma biliyorsundur da hatırlatayım...

bu da şikayet edildi...

ayrıca sırat başı hesabın da katlanıyor...

Hayirlisi be gulum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • malum zihniyetin insanları tartışmayı bile bilmiyor; hakaretler, yalanlar...

her hakaret şikayet ediliyor...

Muhalefet napsın hocam ? Kaç tane vekilleri var , en fazla şunu şöyle yapmayın şunu böyle yapmayın derler . Hükümet kendi bildiğini yapmaya devam eder. Bir hakkım varsa siyasilerde , hepsi haram olsun . Akpsi , mhpsi, chpsi, hepsi dahil buna. El birliğiyle mahvediyoruz her geçen gün .
    Evime gittim aileme bakmaya yoksa siz günah mı çıkarıyordunuz? Bu da facebook hesabımdan 2013 öncesi. Türkçe olimpiyatlarına full kadro katılındığı zamanlar.
    🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiny Titan -- 18 Kasım 2016; 2:15:13 >
  • Neo Nesil N kullanıcısına yanıt
    ciddiyim hocam hakkımı helal etmiyorum 2 kere koyun dediniz.

hem yönetici arkadaşlar cezanı verecek hem de ahiret için hakkımı helal etmiyorum.

sonra küçük yeğenim yazdı ben yazmadım deme...

• Yalnız olan dolara yüksek girişen kişilere olacak. Tabi doların düşmesini Türkiye sağlamayacak o ayrı mevzu

Soruna mübarek gece cevap verdim şimd sen de aynı şekilde yanıtla: sen ya da yakınlarından kimse ömrü boyu cemaat yurduna, okuluna, dershanesine gitti mi? Bank asya olsun ışık sigorta vs vs cemaat kurumları ile en ufak bir alışverişi, ilgisi oldu mu? Olduysa şu an ne düşünüyorsun? Zaman gazetesi filan da buna dahil. Bak Cuma gecesi ha ona göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightfallstar -- 18 Kasım 2016; 2:00:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

malum zihniyete mensubsun sanırım agzinizdan küfür hakaret eksik olmuyor.

şikayet edildi...

Küfür veya hakaret olan kısım nerede? Ek olarak herhangi bir zihniyetim yok sadece at gözlüğü kullanmıyorum, farkındalığım var sizin gibi Devlet'in malını yiyerek yan gelip yatmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lews Therin Telamon

Yuuhhh 3.31 olmuş

Dolar artmıyor, kur güncelleniyor
  • nightfallstar N kullanıcısına yanıt
    çevreye gerek yok ben iclerindeydim ve 2.5 seneden sonra kaçarak çıktım... kaçtığım yıl 2005.

• haram yiyen sabahı göremesin....

var mısın?

• konuştuğum ve hakaret eden profillere bakıyorum da çoğu zaten yeni ve trol kişiler, duvara konuşuyor gibi...

• Berkæn kullanıcısına yanıt
    dikkat ediyorsan konuları açanlar ve yorum yazanlar genelde muhalefet destekçileri oluyor.daha doğrusu chpliler ve hdpliler diyebiliriz.yani sağa sola çatan aslında bu iki parti mensuplarıdır.bizim yada benim desteklediğim partiyi destekleyenlerin kimseye çattığı falan yok.konuyu gördüm girip bakıyorum sayfa sayfa işin enteresanı olan şu bir akp destekleyeni çıkıp bir yorum yazıyor bakıyorsun altına 3 4 tane cevap gelmiş hepsi adama karşı cephe yani anlam veremiyorum sonuçta akpnin destekçileri daha fazla değilmi bu durumdanda şunu çıkartıyorum kendi düşüncem olarak aslında sağa çatan malum partinin mensuplarıdır.ortalığı karıştıran yine onlardır.dolar meselesenide gelicek olursak benim akpnin hatalarını söylediğim bir çok konu var özellikle çözüm süreci vs.ama bu ülkenin sorunları karşısında chpnin ve hdpnin hiçbir zaman devlete destek olmadığını görüyoruz.mhp ye bakıyorsun adamlar hemen hemen her konuda arkasında çünkü devleti düşünüyor.kalıcı olan devlet millet biliyor adamlar.sizin chpnin yaptığı adilikleri eleştirdiğiniz gün biz akp nin yaptığı her hareketi bile eleştiririz iyi yada kötü merak etmeyin.ama şunuda bilin bu milletin artık chp ye en az hdp kadar tahammülü kalmamıştır.bunuda zaten her türlü ortam gösteriyor göstericektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: clixxsensess

sadece kuru ekmekte bulsak bu vatan toprağı üzerinde yaşamaktan her daim gurur duyacağız.sizin gibi şeref yoksunlarına ihtiyacımız yok.ya sev ya terket.bu ülke ne bu hükümetin ne senin ne benim her boka ortalığı karıştırmayın.gezide bu devlete teroristlerle beraber verdiğiniz zararın haddi hesabı yok.adam olun adam.

Ulan utanmaz herif zamanında fetöyle aynı safta değilmiydiniz millet fetönün ne olduğunu bas bas bağırırken bunları devlete yerleştiren siz değilmiydiniz biraz utanmanız arlanmanız olsun be
    Hala utanmadan muhalefet diyorsun. Deminden beri ağzından 15 temmuz'u, darbeyi düşürmüyorsun. O muhalefet feto icin onlarca gensoru önergesi verdi, mecliste konusmalar yapti, baglantilari, devletteki kadrolasmalari arastirilirsin dendi. O zaman cevap olarak hocaya iftira atiyorlar, saygi deger hocayi karaliyorlar diye muhalefeti sucluyorlardi. Ee sonuç ne oldu? Yahu bugun cocuklara yonelik taciz ve istismara yonelik gensorulari meclisten geçiremiyor muhalefet. Niye biliyor musun? Deminden beri burada savunmak icin kendini paraladigin adamlarin hayir oyu vermesinden dolayı. Hala utanmadan sıkılmadan muhalefet diyorsunuz. Bir de gelmis benim derdim partiler değil, ülkem diyorsun.

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.