Şimdi Ara

💰 Dolar=7,62 - Euro=8,87 - Altın=455 | 25 EYLÜL 💰

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: The white warrior , MRT_ Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 44 Misafir (27 Mobil) - 18 Masaüstü28 Mobil1 Android
5 sn
89.103
Cevap
758
Favori
3.982.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 13 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 6050
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1577
  • Ortalama Mesaj Aralığı 22 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 280530
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 6050
  • Favoriye Eklediklerim 765
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • acquiles (2582 mesaj) Equris (2259 mesaj) mitokondrioglukadayi (2031 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (1961 mesaj) ali_ihsan21 (1591 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (48959 mesaj) Mobil (32044 mesaj) Tablet (3328 mesaj) Mini (6876 mesaj) Uygulama (4139 mesaj)
  • @
Popüler Konular listesinde
61. Sırada  bugün en iyi #7
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Yatırım Araçları >> 💰 Dolar=7,62 - Euro=8,87 - Altın=455 | 25 EYLÜL 💰
Giriş
    493 Mesaj
    Dolar endeksi 91 dibinden döndü ve diğer varlıklara göre değerlenmeye başladı yani sadece tl nin değeri düşmüyor aynı zamanda dolar da değerleniyor şuan 93-94 bandında geziniyor ki 100 ün üzerine atarsa o zaman vay halimize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: mhasal

IMF'ye gidilmesi gerekiyordu çoktan ama taht sevdasından hala her şey yolundaymış gibi gösterip, cahili kandırmaya devam ediyorlar.

Üstlerinde milyonlarca insanın ahı var.
    IMF'ye gitmeden de gereken ekonomik politikaları yapabilir hükümet

Bazı seküler solcular bazen der ki: '' IMFsiz IMF programı uygulanmaya başlandı ''diye. Keşke uygulansa ama sıkar , ayrıca IMFden gelecek sıcak parayı bile popülist ve yiyici ekonominin getirisinden az görüyorlardır muhtemelen

Ama IMFye gidilememesi iyi bence herkes hanyayı konyayı görsün sıcak parayla herkes yönetir ülkeyi önemli olan borç para almadan yönetmek. Keşke cari açık verilmeden de yönetilse

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: GoaPsy

7,69 şu an, hatırlıyorum da 4 falan olduğunda moralim nasıl bozulmuştu, resmen sinirlerim zıplamıştı, şimdi olanlara bakıyorum da artık kaslarımız mı gevşedi nedir pek umursamıyorum.
    zaten zamana yayarak alıştıra alıştıra amaç haşlanan kurbağaya döndürmek halkı

|
    |
bankalar.org
Bitcoin
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.