Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 (5499. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: programmer_onur , swordsmann , freshwind , freshwind Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 83 Misafir (3 Mobil) - 82 Masaüstü5 Mobil1 Android
5 sn
233.562
Cevap
1.152
Favori
11.694.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1146 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
13. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 54975498549955005501
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir güruh neyi söylediyse aynısını kendi yaşadı. alamanyada elmayı daneylen alıyorlar diye diye kendileri daneylen almaya başladı 

• Bazen ahahababa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dolmaz'da 4 ve 5 saatlik grafikte RSI da yükselen trend bozulmuş dikkatli olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 9 Mart 2021; 18:47:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7EE534877

bir güruh neyi söylediyse aynısını kendi yaşadı. alamanyada elmayı daneylen alıyorlar diye diye kendileri daneylen almaya başladı 

Bizzat tanıdıklarım var, dane dane bile alamıyorlar. Kiralarını ödeyememişler ev sahibi üstlerine avukatı salmış sorsan hüloğ diye cevap verir. allah akıl fikir ihsan eylesin. çor çocuğuna yazık. kendi çapımda gittim tablet falan alıverdim çocuklarına ama işteeeee.......

• Günlük grafikte RSI çok sert ve aşırı yükseldi.

• benim dedemin kiracısı da ödeyemedi doğalgaz faturaları da 4 tane onu da ödeyemedi. bizde avukat salıcaz gibi gözüküyor. İnsanlar ciddi ekonomik buhranda aman boşver kendi tercihleri.

• Boşuna uğraşıp avukata para kaptırmayın adamın mal varlığı yoksa avucunuzu yalarsınız.

Siz o faturaları ödeyinde evinize icra gelmesin doğalgaz firması hemen icrayı başlatıyor bu gün yarın icra memuru kapınıza gelir.(hukukçu olarak yazdım)
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Boşuna uğraşıp avukata para kaptırmayın adamın mal varlığı yoksa avucunuzu yalarsınız.

Siz o faturaları ödeyinde evinize icra gelmesin doğalgaz firması hemen icrayı başlatıyor bu gün yarın icra memuru kapınıza gelir.(hukukçu olarak yazdım)

Tahliye talepli icra açarsa avcunu yalamaz. İçerideki eşyalarıda haciz eder kiracıyıda kapının önüne koyar. Bütün eşyaların haczedilebildiği tek icra tahliye talepli icradır. Tek istisna icra yani. Tek sıkıntı 4 5 ay uğraştırır işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinirli ve Süratli -- 9 Mart 2021; 19:8:2 >
  • Evi terkettiler diye anladım ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tornavida

Kuyumcudan daha uyguna alabilirsiniz yada benim yaptığım gibi fiziki olarak veren bankalarda gümüş hesabı açtırıp külçe başına bir miktar masraf vererek fiziki alabilirsiniz. Kuyumcudan aldığınız ile yaklaşık aynı fiyatlara geliyor.

196 TL maliyet, 200TL olsa mesela alırım, kenarda altın da var, gümüş de koymak isterim suanlık 1 yıl lazım değil gümüş bozmam .kripto ya yatırım geçen ay yaptım, bu ay gümüş; aklıma geldi.196 tl lik gümüş onsu, 275 tl vermem, 200 olabilir.döviz ve altın bürolarından 200tl ye alma şansım var mı dostum acaba?

• first_officer F kullanıcısına yanıt
    O süredede fatura ev sahibi adına olduğu için ev sahibini haciz edicekler
  • first_officer F kullanıcısına yanıt

Hocam olduğum yerde icra hakimi 1 hafta sonrasına gün verip ödeme dekontu görmediyse dosyada ilk cesede bitiriyor davayı. İcra hakimliğinin ayrı olduğu yerlerde cok uzun sürmüyor. Küçük ilçelerde sulh hukuk hakimine icra hakimkiği yaptırdıklarından o zaman uzuyor süreler.

• radko kullanıcısına yanıt

Belki kendi üstündedir kiracının.

• Öyleyse dert etmenin manası yok.
  • uyardığınız için sağolun hocam erken davranalım bari.

• Ne diyorsunuz çıkalım mı daha yükselir mi altın ?
  • Bi de kiracının MERNİS adresi yoksa, ikametini kiralanana almadıysa yandiniz, tebligat bile yapamazsınız. Bu aralar iki büyük b*Ka batmistim biri altın almak ikincisi de evimi kiraya vermekti. Burada bile karşıma cikmasi üzdü zaten altın üzüyor her gün

• Kagrenac K kullanıcısına yanıt
    Kiracı takıp mı kaçtı?
  • saatler kira sözleşmesinden sonra kiracının üstüne geçirilir zaten ,borç ev sahibine değilki ne alaka, ha sen bile bile geçirmediysen lades, hiç bir hukuksal hakkın yok.

babamda geçmişte oyle bir saflık yapmıştı ama sonradan akıllandı 1500tl elektirk borcunu ödüyünce adamın. bir de okadar uyardım bu adam çakala benziyor takar kaçar diye dinlemedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 9 Mart 2021; 19:53:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Bu mesaj silindi.

altın artacak mı yani?

Türkçe konuşun

• 
Sayfa: önceki 54975498549955005501
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.