Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (5221. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: BiletlerBiletxD , leftercan1907 , programmer_onur Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 19 Misafir (1 Mobil) - 20 Masaüstü2 Mobil
5 sn
235.349
Cevap
1.165
Favori
11.779.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
10. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 52195220522152225223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çoğu bankanın gümüş satışı yok. ama bu fonu her bankadan alabilişsiniz. yarın 5gr altını bozdurup bundan alacağım.

https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=YZG

YTD

• dark dragon kullanıcısına yanıt
    beklediğim tepki. yüzde bir az görünüyor değil mi? peki ne kadar zamanda bir, %1 zam geliyordur? ya da gelen zamların toplamı ne kadar oluyordur? yani zam toplamı mı mühim, şu anlık dayadıkları zammın % 1 olması mı? sadece kullanılan gazın parasını ödesek, yine neyse deriz belki, sayacı okumalarına da, çeşitli kalem giderlerine de bizi ortak ediyorlar. neyse, zammı ufak bulan zaten zammı iyice hak ediyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dark dragon kullanıcısına yanıt

Bu zamların geleceği çok açıktı, son aylardaki Üfe yeni yansıyor tüfeye gıda zammı martla birlikte yavaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kendinigelistirentasrali -- 1 Şubat 2021; 0:39:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gümüş altın rasyosu diyebir şey var. Redditçi arkadaşların gümüşü 30 kat arttırıp onsu yerinde bırakması bence çığı etkisi yaşatır. İlk defa böyle bir şeyi emtiada deneyecekler. Şayanı dikkat bu bir emtia hisse senedi veya coin değil. Halkların gücünü göreceksek şimdi görürüz eğer göreceksek.

Bence bu redditçiler altın vuruşu onsta yapacak

• İnternete : %34 zam
    Köprülere : %26 zam
    Otoyollara : %26 zam
    Tünellere : %26 zam
    GSS Primine: %22 zam
    Şekere : %10 zam
    Maaşlara : %7 zam

• Ben sero B kullanıcısına yanıt

altına da bi abansalarda bizim de yüzümüz gülse 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

çoğu bankanın gümüş satışı yok. ama bu fonu her bankadan alabilişsiniz. yarın 5gr altını bozdurup bundan alacağım.

https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=YZG

YTD

fon için en iyi banka hangisi ozbey varmı bir tavsiyen aklımda bulunsun

• Gümüş napti öyle para olsa 6 lirayken alacaktım ama tüm para altında . Yükseleceğini tüm yatırımcılar söylüyordu bu Reddit den önce , Reddit de tuz biber oldu ve uçtu. Hesaptaki altını bozdurup zararla alsam inan gumuste düşerdi

• quote:

Orijinalden alıntı: arifomer

Gümüş napti öyle para olsa 6 lirayken alacaktım ama tüm para altında . Yükseleceğini tüm yatırımcılar söylüyordu bu Reddit den önce , Reddit de tuz biber oldu ve uçtu. Hesaptaki altını bozdurup zararla alsam inan gumuste düşerdi
    Bence bir deneme bu.
    Hisse senedinde denediler oldu.
    Coinde denediler oldu.

Bunlar zaten çok derinliği olmayan yatırım araçları.

Ancak emtiada özellikle derinliği çok olan gümüşte bunu deniyorlar. An itibariyle %7 lik artış var. Çığ etkisi isteniyor. Çok merak ediyorum. Ne olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: wa$abi

Ayağını yatak koruyucusuna göre uzatan küçük yatırımcı parasını gümüşe basmıştır benim yatırımcım işini bilir

Gümüş : 6,41

gümüş 6.6 mı ben mi yanlış görüyorum. 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• ozbey08 kullanıcısına yanıt

Ben de Ziraat'tayım, keşke gümüş satışına başlasalar bir kiloluk alsam.

• An itibari ile dolar 7.26 tl, euro 8.80 tl
  • Anlaşılan dolar 7.1 TL ye kadar düşecek... Şuan düşüşte ve gün içerisinde 7.20 altına sarkarsa 7 TL konuşulur... Altının gram fiyatını da aşağıya çeker ki bu durum altın yatırımcısını üzecek gibi duruyor...

Arka planda neler dönüyor bilmiyoruz fakat çok açık ki dışarıdan para girişi var ve gelecek ay merkez bankası 100-150 puan faiz artırımı yaparsa işte o zaman dolar daha da aşağıya gelir ki bu da dth lerde yeni rekorlar getirebilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokrates 1983 -- 1 Şubat 2021; 8:12:56 >
  • Doğalgaza zam geldi...!

https://www.sozcu.com.tr/2021/ekonomi/dogalgaza-zam-geldi-2-6237583/amp/?__twitter_impression=true

• Altın tam teneke oldu, gümüş geçen haftadan beri yüzde 12 falan yaptı.

• Ay basi ödemeler var. Dolar her ay başı düşer zaten :)

Tek neden olmamakla birlikte Bunun da etkisi yüksek

• Enflasyon kötü gelse de son bir çıkış verse bize 7.41 den terste kaldık.üçüncü çeyreğe kadar dolar yükseliş trendine girmeyecek buradaki dolar tersoları ister inansın ister inanmasın.
  • dolar düştükçe herşeye daha çok zam geliyor şaşıran bir tek benmiyim,10 liraya çıksaydıda yine bu fiyatlar olacaktı🤔🤔🤔🤔

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    Ek bir zam gelmiyor kardeşim bu zamlar geçen seneden kalma zamlar vergi,ceza tarafında da enflasyon güncellemeleri.Dolar stabil kalırsa marttan sonra zam gelmez.
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt

Eski bakanın dediği doğruymuş o kadar dalga geçtiler adamla. "ben dolara bakmıyorum size ne dolardan" dedi.

Bakmıyorlar işte, dolardan bağımsız zamlar yağıyor :)

• 
Sayfa: önceki 52195220522152225223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.