Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 (5208. sayfa)

4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 19 Misafir (5 Mobil) - 16 Masaüstü7 Mobil2 iOS
5 sn
233.540
Cevap
1.152
Favori
11.692.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1146 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
12. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 52065207520852095210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Aysun kayacı benim oyum zamanında dağdaki çobanla eşit olamaz vs. dediğinde kıyamet kopmuştu vay efendim insanları aşağıladı küçük gördü vs diye aslında hatun çok ama çok haklıymış. Bu cevabı veren zihniyetle benim oyumda eşit olamaz....

• yakın gelecekte gümüşün durumu ne olur ile ilgili video içerikli post vardı izleyecektim videoyu post silinmiş mi nedir bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

Aysun kayacı benim oyum zamanında dağdaki çobanla eşit olamaz vs. dediğinde kıyamet kopmuştu vay efendim insanları aşağıladı küçük gördü vs diye aslında hatun çok ama çok haklıymış. Bu cevabı veren zihniyetle benim oyumda eşit olamaz....

Alıntıları Göster
    Malum seçmenler kadını zorla haklı çıkardılar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 460 ortalamadan tersteyim gramda , varmı arttıran ? 🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 

• Gramda 435 direnci de kırıldı.

Sabaha 430 lira inşaAllah.

• quote:

Orijinalden alıntı: çiko miko

Yumurta fiyatları roket gibi artınca Vatandaş ne yapacağını şaşırdı! 

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 

• yalnız altın 400 altına filan inerse fena çarpıcak benim çevremdede bayağa yatırım yapan var hepsi terste zıplıycak zıplıycak diye fena gaz verdiler millete fena düştü.

ben 370 ken almıştım ben bile korkmuyor değilim🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 

400 altına inerse o panikle satarım kesin🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 29 Ocak 2021; 1:37:12 >
  • Mr. Pink kullanıcısına yanıt
    Gram ve direnç :)

• Salgınla birlikte ekonomik krizin etkilerini daha ağır bir şekilde yaşayan vatandaşlar ülkenin durumundan umutsuz, aile ekonomisinde de kötüleşme bekliyor. Her 3 kişiden 1’i ekonominin daha da kötüye gideceğini düşünüyor.https://t.co/HV5L8k2TID

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, size bir şey paylaşmak istiyorum çünkü bu işlerden çevremde anlayan bir allah

kulu yok o yüzden ayni soruyu dolar ve konut bölümüne de yazdım çeşitli cevaplar alabilmek için,

Şimdi 1 Şubat itibariyle alacağım dairenin tapuları çıkıyor ve 10 yıl 190k yı en uygun şuan ing 

veriyor 1,36 lık oran ile,

şubedeki kadınla uzun uzun konuştum baya ilgilendi, ben kadına illerde oranlar diyelim seneye 17 den 10 olursa

ve konut faiz oranları mesela 0,99 a düşerse yapılandırma şansımız varmı diye sordum bayan ise örnek 0,99

a düştü faiz oranalrı diyelim size banka 0,99 dan değilde yakın bir rakam mesela 1,15 den yapılandırma şansı

sunar yüzde 2 ceza ile dedi,

SORU 1:Şimdi arkadaşlar varmı öyle bir şey yani yapılandırma yaparlarmı faiz illerde düşerse yoksa

yalanmı söylüyor krediyi kaçırmamak için sizce ?

SORU 2:En büyük korkumda faiz oranları ile ilgilli zarara uğramam, mesela nasıl desem şubat 18 e kadar oranları 17 yani ing 1,36 da kalır yani sıkıntı yok rahatım fakat,

şubat veya marttan sonra mesela faiz indirimine gidilirse ve konut kredileri mesela 1,20 lere düşer 

veyatta konut kredi kampanyası çıkar 1,10 luk oranlarla fln diye indirim olurda kendimi mal gibi hissederim içimden keşke bir ay daha bekleseydın tapu 

işini sende yararlansaydın faiz indiriminden diye başımın etini yiyip üzülürüm diye korkuyorum.

Bir yandan şubat martta düşecek diyen arkadaşlar var, bir yandanda bu sene hiç düşmez diyen arkadaşlarda var

en son bu naci ağbal bu sene faiz indirimi zor bu sene 17 lerde dolanırız demiş ama yinede bir endişe var hani ben çektikten 5 ay sonra düşerse eyvallah sıkıntı yok

ama ben çektikten hem ilk ay fln düşmeye başalrsa ağlarım galiba:)

• ClockerTr28 C kullanıcısına yanıt

Kardeşim krediyle ev alacaksan Türkiye'de kar etme şansın yok her türlü aynı hesaba geliyor aşağı yukarı.Sadece bu yaz faizler düştüğünde henüz fiyatlara yansımamışken o bir haftada alanlar on numara iş yaptı onun dışında faiz artsa evin fiyatı düşüyor faize veriyorsun parayı faiz düşse evin fiyatı artıyor bu sefer de eve veriyorsun.Her türlü aynı hesaba geliyor yukarıda bahsettiğim gibi bir fırsat yakalayamazsan.Şuan gerçekten dip fiyat bir ev varsa al yapılandırırırsın yine bir nebze avantajlı olur.

• kendinigelistirentasrali K kullanıcısına yanıt

hocam merhaba ben kasım ayında inşatta girdim 215 bin tlden 30 peşin vererek, şuan adamlar kalan daireleri 275 binden koymuş

hani bu rahatlattı biraz beni sadece evet dediğiniz gibi 2 ay sonra oranalr düşsede fiyatlar artacak ama yinede insan korkuyor hani düşünsenize

1,36 dan çekiyorsunuz sonra 1 ay sonra kredi kampanyası fln çıkıyor haha insan başını duvarara vurur

• Mr. Pink kullanıcısına yanıt
    Daha Direnç ile desteğin ne olduğunu karıştırıyorsun..
  • Beels kullanıcısına yanıt
    Bende 458 ama 530 lardan terste kalan gördüm
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    400 altına inerse 500+ dan girenlere Allah yardım etsin de ben o kadar düşünmüyorum YTD

Bu yazdıklarına bir ek yapalım. Her ürün doğru fiyat ve doğru zamanda alındığında önrmli karlar getirebilir.

Doğru fizibilite olduktan sonra alım kararından kimse çekinmemeli.

Yazdıklarının geri kalanında aslında bu da var fakat ilk cümlendeki genelleme, dominant bir yanlış anlaşılmaya neden olur gibi görünüyor.

Kısacası, doğru mal, doğru fiyat, doğru zaman olduğunu düşünen kişi bu kararını cesaretle uygulamalı.

• cemsinan kullanıcısına yanıt
    Son cümle okey zaten de.Benim yorumum biraz daha hadi bu yaz ev alalım diyen yurdum insanına yönelik oldu.Yoksa geçen Ankara kolej de 160 kira çarpanlı 1+1 daire denk geldi portföye gayrimenkul olarak gayet eklenebilir veya bekarsan yaşayabilirsin.

• Dogecoin bir günde zengin ettiği, 1000 TL yı 800 bin TL yaptı, 1 milyar doları 800 milyar dolar yapamazdı hacmi yetmedi ama küçük paraları katlamada iyi iş çıkardı, ne arsa ne altın ne otomobil tek gerçek sanal para,

https://www.sozcu.com.tr/2021/ekonomi/dogecoin-bir-gunde-yuzde-812-deger-kazandi-6233814/

Bu olay asıl coinlerin bittiği,. Alt coinlerin yükselişi her zaman alt coin kovalayin ve en düşük fiyatlı alt coin alın, sayısal lotidan daha tutarlı ve gerçek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redferrari -- 29 Ocak 2021; 11:10:35 >
  • redferrari R kullanıcısına yanıt
    Çarpma yapabildiğine emin misin kanka yaptığı yoruma bak hahabba 8x yapmış coini 800x yapmış sanıyor gariban

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kendinigelistirentasrali -- 29 Ocak 2021; 11:20:24 >
    Matamatik mı kaldı bu zamanda piyasada zaten cebir işlemiyor O değilde geçen hafta alt coinlere baktım, almadım köpek adında coin mı olur asla almam dedim , coin isimlerine bakıp bu cacık olmaz demem bi daha,

• 
Sayfa: önceki 52065207520852095210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.